problem

Čitam vas ovde i smejem se. Nagrdili ste devojku, a pritom je ne poznajete. Ne znate ni kako izgleda ni da li je pametna ili ne. Uglavnom, mora biti da sa njom nešto ne valja kada nema dečka tri godine. :roll:
A šta je sa vama? Svi ste u nekim vezama, brakovima, skačete iz veze u vezu. Seksa i ljubavi na sve strane, a dolazite na forum i prilično se zadržavate. :lol:
Iskreno, mislim da oni koji imaju kvalitetnu vezu i posao (škola ili posao) nemaju vremena za gubljenje na forumu, niti želje. Dakle, pokrijte se ušima i manje osuđujte.

moj posao je malo drugaciji. ja sa posla uglavnom postujem. samo mala replika.
 
Nisam shvatila da je napisala da joj se niko nije svideo. Možda joj se više njih dopalo, ali nedovoljno ili nije bilo nekih iskri da bi se ta simpatija razvila.
Slažem se da je termin normalan diskutabilan. Šta je normalno? Ali svi ga koristimo, pa ne analiziram. Kapiram da svakome to znači - onaj koji mi odgovara. Dakle, nije uopšte strašno da za tri godine nije našla tog "normalnog". Sigurno ne misli da su ostali nenormalni. Ako je uopšte rekla tu reč. Ne sećam se sada.
Problem sigurno postoji, ali ne mora biti u tome da je ona ružna, glupa, ima visoke standarde ili da su muškarci debili. Mada, što ja branim nekoga koga ne poznajem. :lol:
 
Poslednja izmena:
Čitam vas ovde i smejem se. Nagrdili ste devojku, a pritom je ne poznajete. Ne znate ni kako izgleda ni da li je pametna ili ne. Uglavnom, mora biti da sa njom nešto ne valja kada nema dečka tri godine. :roll:
A šta je sa vama? Svi ste u nekim vezama, brakovima, skačete iz veze u vezu. Seksa i ljubavi na sve strane, a dolazite na forum i prilično se zadržavate. :lol:
Iskreno, mislim da oni koji imaju kvalitetnu vezu i posao (škola ili posao) nemaju vremena za gubljenje na forumu, niti želje. Dakle, pokrijte se ušima i manje osuđujte.

evo ja imam kvalitetnu vezu, ali sam izgubila posao...
dok sam imala oba nije me uopste bilo na forumu...
a pre toga sam singlovala po ceo dan i noc na tastaturi...
i sad kad sam ostala bez posla, malo sam se vratila starim navikama....
ima tu neke logike:lol:
 
ma koliko problem mozda moze da deluje neobicno, mislim da uopste nije redak. nekoliko mojih drugarica su sa 23 godine jos neljubljene, a pri tom nisu ruzne,napominjem. u poredjenju sa njihovom situacijom, biti bez momka 3 godine i nije tako strasno. i ja sam imala slican problemcic, samo kod mene je to trajalo 2 godine.

ne znam nista o postavljacu teme, ne mogu znati sta je uzrok njene ovakve situacije, ali mogu mirno reci da je kod mene stvar bila premala aktivnost, druzenje, izlasci. prosto moras sretati ljude da bi ti se neko od njih dopao. a sto ih vise ima oko tebe, sto vise ljudi vidjas, upoznajes, vece su sanse da se ti neko biti privlacan. jasno k'o dan.

bilo je dobrih predloga, poput sporta, upoznati nove ljude, druziti se.

o onome da ce ono sto je moje doci i kroz prozor ako treba moze se diskutovati, ali znam da sam ja morala da izadjem u jedan klub i upoznam momka s kojim sam se do tada dopisivala preko neta ,da bih dobila decka.

mozda dakle ona prica o nekom forumasu i nije tako losa ideja. ;)
 
ma koliko problem mozda moze da deluje neobicno, mislim da uopste nije redak. nekoliko mojih drugarica su sa 23 godine jos neljubljene, a pri tom nisu ruzne,napominjem. u poredjenju sa njihovom situacijom, biti bez momka 3 godine i nije tako strasno. i ja sam imala slican problemcic, samo kod mene je to trajalo 2 godine.

ne znam nista o postavljacu teme, ne mogu znati sta je uzrok njene ovakve situacije, ali mogu mirno reci da je kod mene stvar bila premala aktivnost, druzenje, izlasci. prosto moras sretati ljude da bi ti se neko od njih dopao. a sto ih vise ima oko tebe, sto vise ljudi vidjas, upoznajes, vece su sanse da se ti neko biti privlacan. jasno k'o dan.

bilo je dobrih predloga, poput sporta, upoznati nove ljude, druziti se.

o onome da ce ono sto je moje doci i kroz prozor ako treba moze se diskutovati, ali znam da sam ja morala da izadjem u jedan klub i upoznam momka s kojim sam se do tada dopisivala preko neta ,da bih dobila decka.

mozda dakle ona prica o nekom forumasu i nije tako losa ideja. ;)

Sve je realno, osim te price o nekom forumasu, meni to izgleda kao jako losa ideja.
 
isto sto i nehebena.....

pa to i mene zbunjuje, jal nehebena, ili nepoljubljena u stau
pošto sam juče na ikstrim mejkoveru videla jednu
što ima 25 god, a stvarno je neljubljena, pa su joj stavili nove zube i to
i doveli jednog baju i on je učio da se ljubi i onda je ona rekla da je bilo mnogo lepo
i da nije očekivala da će da bude tako lepo
i da su sve njene drugarice ljubile žabe, a ona je odmah dobila princa.
i tako je ona ispala kulija od drugarica, al nije to tema.
a nije tema ni to što ja gledam ikstrim mejkover.
 
kladionica, uvek... samo, mislim da sad treba izbeci italijane... u stvari, treba izbeci sve lige koje se zavrsavaju... tu ima namestanja previse... sad prelazimo na skandinavske, ruske, beloruske, ukrajinske lige... sto se tice devojke... ona u svakom slucaju zavredjuje postovanje... kao Milivoje Cirkovic... klasika...
 
ma neljubljena znaci doslovce - neljubljena. nikad se nije poljubila u zivotu svome. a ima i mladica od 22 i vise godina, takodje neljubljeni. ili je bolje za njih reci- nisu ljubili ? :) muskarcima se nekako iz navike pripisuje aktivna uloga....

mozda neko od vas zna za emisiju freak model , ili se zove freak i model, nesto tako, na nemackim kanalima ide. tu dovode muskarce koji imaju probleme u odnosima sa zenama i neretko su u pitanju stariji momci koji nemaju nikakvo iskustvo sa zenama, u sta spada i ljubljenje.

znaci, ima toga bas, izleda.

nema ovo bas neke veze sa temom...
 

Back
Top