Problem

Najbolja drugarica mi se poverava: Moj M. je divan muž, ali se letvoše redovno. Sina je od 18 dana video 6 dana otkako se rodio, ide, pije, dolazi uroljan i ni za šta. Volim ga, šta ću... skupljam flaše oko kuće, u kući, još samo u WC ne nosi flašu, a više ni ne bira šta pije."
Moja drugarica je ludača kao i ja, crkle smo od smeha muškarcima koje volimo, izljubile se, njene ćerke se poslagale oko nas i smeju se sa nama. Drugarica ugrabila da se uda, malo manje/više je luda, nisa sigurna.
Bolje da je vara nego da je alkoholicar.

Bolje da je vara nego da je alkoholicar.
Momentalno bi ga ostavila da je prevari. Svekrva se umeša na kratko-izbacila bi rođenog sina iz kuće, a snajku ne bi.
Pijan će da se otrezni. Nije čovek alkoholičar, već presrećan jer je dobio sina.Vozi, radi dva posla, cenjen je u gradu, a popije tu i tamo.

Bolje je da ode od njega, dok je mlada i ima snage za novi početak.
Izvini, draga, ako ona takav život voli i ništa joj ne fali, deca zdrava i prava, pametna, a otac im je, i vole ga takvog kakav je...
Šta ti i ja da kažemo na to?
Iz kratkog razgovora sam primetila da je isti pametan i vredan čovek kao i kroz školu...
Svako ima nešto da smeta.

Momentalno bi ga ostavila da je prevari. Svekrva se umeša na kratko-izbacila bi rođenog sina iz kuće, a snajku ne bi.
Pijan će da se otrezni. Nije čovek alkoholičar, već presrećan jer je dobio sina.Vozi, radi dva posla, cenjen je u gradu, a popije tu i tamo.
Ti uvek počinješ od kraja :hahaha:
Ispljujem se od komentara, dok tebi ne dođe da kažeš da je bezazleno, trenutno...:D

To su extra kombinacije.
Sa Rakovima, Ribama i Škorpijama sam najgora osoba na svetu, sve im ljuto zameram.
Ostalima vrlo malo ili ništa.
Ovan mi je po pravilu uvek dobar čovek koji će mi pomoći-stelijumski sam Ovan. Izvinite za spam, ja te regulative slabo pamtim.
Ja sam stelijumski Vodolija i zaista se ponašam i živim kao Vodolija.

catears.jpg

Back