Problem za osnovnu skolu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
rotvajlerka:
Hvala, ajde jedan problem i slika Zegar-a sadasnja sta radi!!!
Evo ti trenutna slika Zegara. Nase medicinsko odelenje ga je malo preradilo da se pesaci ne bi bojali. Nepenthes ga vodi na izlozbu neobicnih zivotinja.

44-cunik.jpg
 
Upomoooooc....!!!!Deru se Intrini Japanci. Eno ga! Nema usta a ima zube.
-Koji se ovo monstrum uvukao u kuhinju? -rece Prvi
-Ima ih najmanje toliko koliko i mornara i slepih putnika na ladji.-kaze Drugi i trese se od straha.
-Atematicari ce sigurno znati o cemu se radi! - cvokoce Treci.
 
v.v.ilic:
Upomoooooc....!!!!Deru se Intrini Japanci. Eno ga! Nema usta a ima zube.
-Koji se ovo monstrum uvukao u kuhinju? -rece Prvi
-Ima ih najmanje toliko koliko i mornara i slepih putnika na ladji.-kaze Drugi i trese se od straha.
-Atematicari ce sigurno znati o cemu se radi! - cvokoce Treci.
Mislim da je vazno to sto su bas kod Intre u kuhinji! Ima zube a nema usta! :shock:
 
I tako, vratise se Japanci u kuhinju. Spremaju trpezariju. Ciste patos metlom. Dodjose i do podijuma na kome mi uvece pravimo igranku. Ciste li ciste a ne mogu da ociste. Kad sidju sa podijuma prljavstina nestane. Vrate se da vide kako je to moguce a ono, prljavstina se opet seta po podijumu. Jadnici, ne mogu da se nacude o cemu je rec!:-( :-( :-(
 
v.v.ilic:
Dobrodosao slepi putnice. Mi dajemo odgovore, ne pitanja!!! :lol: :lol: :lol:

Evo, moj odgovor : Senka!

P.S. Prvo sam napisao senka i pomislio sam da ces mi reci nesto u ovom stilu ali kad sam pogledao neki od "odgovora" iznad svog video sam da je postavljen znak pitanja na koji nije bila data kasnije digresija pa sam pomislio da ni na mom odgovoru nece biti data. No nije ni bitno, vazno je da se radi:):)
 
distrojer:
Evo, moj odgovor : Senka!

P.S. Prvo sam napisao senka i pomislio sam da ces mi reci nesto u ovom stilu ali kad sam pogledao neki od "odgovora" iznad svog video sam da je postavljen znak pitanja na koji nije bila data kasnije digresija pa sam pomislio da ni na mom odgovoru nece biti data. No nije ni bitno, vazno je da se radi:):)
Jeste. Cestitam!
Medjutim, nije jedna vec tri posto u kuhinji imamo tri Japanca i sva trojica rade slozno!:lol: ..;)
Pokazi mi koji je to post. Mozda sam ga propustio, pa da ispravim!:p
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top