problem u njoj ili u njemu

Drugarica je upoznala super decka,lep pametan,kulturan.Bili su zajedno mesec dana,setali su pricali,bio je pazljiv,rekao je da zeli ozbiljnu vezu(kao i ona),razmenjivali su misljenja i probleme.Bilo im je u najmanju ruku sve idealno i romanticno od trenutka kada su se upoznali pa sve do trenutka kada se on prestao javljati.Ona super izgleda,nije glupa,odgovorna je i bas se potrudila u vezi sa doticnim kretenom.Nisu spavali sve do dve nedelje i kada su to uradili rekla je da je bilo super.Svi smo se ponadali da je to taj.Kad ono cvrc:roll:on se javio jos par puta, jos par puta su spavali i od njega ni traga ni glasa,ne javlja se ,tel mu je iskljucen i nema ga vec mesec dana.Ona je blago receno ostala zbunjena.Moje pitanje je da li je hteo samo da je kr...e,da li umro ili je ...ne znam ni sama.Sta je to sa danasnjim momcima

......ajmo ponovo ,prvo bio car pa postao kreten ,pratim ,super bilo onda spavali pa josh jednom i josh jednom i nije se javljao ,poshteno mislim da ti je drugarica klada u krevetu ako si sve tachno napisala ,izvini ali to je moj zakljuchak ..................;)
 
Uh uh evo ribe pune samopouzdanja..neces daleko s takim jezikom dogurat.:lol:.nego jel vi sve tako kad ostavljate sednete i od kulina bana sve na videlo..sav prljav vesh i razidjete se s milim bogom ko ljudi..vazi

Jedno prosto : ciao ili zdravo macak ne kosta zivot ! Zar kosta ?
Posto cepas za svoje "zbogom" ?

Ja i moj jezik guramo just fine ! Fala na brizi !
A i znam da bi polizao zensku cizmu , ne budi glumac .. ;)
 
ne znam ko je sujetan pa bega.a vamo glumi muskarcinu.

zao mi je sto sam se umesala ali vredjas zenu:brus:
Ali to nek ona kaze a ti ne citiras one cije misljenje ne delis..s toga caos:bye:
Jedno prosto : ciao ili zdravo macak ne kosta zivot ! Zar kosta ?
Posto cepas za svoje "zbogom" ?

Ja i moj jezik guramo just fine ! Fala na brizi !
A i znam da bi polizao zensku cizmu , ne budi glumac .. ;)

To sto vidis da sam drugima simpa ne znaci da trebas skretati paznju na sebe svojim cizmacima..drugi nemaju potrebu licno se obracati a da sam teo biti glumac ne bi ovde chamio;)
 
Drugarica je upoznala super decka,lep pametan,kulturan.Bili su zajedno mesec dana,setali su pricali,bio je pazljiv,rekao je da zeli ozbiljnu vezu(kao i ona),razmenjivali su misljenja i probleme.Bilo im je u najmanju ruku sve idealno i romanticno od trenutka kada su se upoznali pa sve do trenutka kada se on prestao javljati.Ona super izgleda,nije glupa,odgovorna je i bas se potrudila u vezi sa doticnim kretenom.Nisu spavali sve do dve nedelje i kada su to uradili rekla je da je bilo super.Svi smo se ponadali da je to taj.Kad ono cvrc:roll:on se javio jos par puta, jos par puta su spavali i od njega ni traga ni glasa,ne javlja se ,tel mu je iskljucen i nema ga vec mesec dana.Ona je blago receno ostala zbunjena.Moje pitanje je da li je hteo samo da je kr...e,da li umro ili je ...ne znam ni sama.Sta je to sa danasnjim momcima

Sigurno je umro. Mlade ljude kosi infarkt kao kuga.
 
Poslednja izmena:
Klasican glumac, sto bi se reklo prevarant ;), veoma lepo sve isplanirano, bez greshke... Moze da se kaze mission complet, e sad ide ono udaranje ceznje... sto naravno pali u datom momentu a doticna ce naravno da zagrize posto se oseca kao ranjeni lav i trka moze da pocne...cilja nema, jel sto ga vise juris sve ti vishe bezi, odnosi se na ovu situaciju... ;)
 
Klasican glumac, sto bi se reklo prevarant ;), veoma lepo sve isplanirano, bez greshke... Moze da se kaze mission complet, e sad ide ono udaranje ceznje... sto naravno pali u datom momentu a doticna ce naravno da zagrize posto se oseca kao ranjeni lav i trka moze da pocne...cilja nema, jel sto ga vise juris sve ti vishe bezi, odnosi se na ovu situaciju... ;)

Tako je:ok: sve je lepo isplanirao jer je sto rece Nova pizzzdica na koju se svako istresa ili on misli da ga ceo svet mrzi i terorise pa zato veli sebi a mozda i drugima da dokaze kako i on ume nekoga da povredi i stekne status :confused:.... jeb.em li ga ne znam status cega u drustvu neke stvari stvarno nikada necu moci da razumem :confused::roll: :neutral:
 

Back
Top