Problem sa misom..mozda i nije prava tema

luudak

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.209
Evo ovako....
Imam mis nije bezican, laserski je, ali kao onaj stari sa kuglicom ima onaj zeleni djavo koji se stavi pozadi u kuciste...
E da predjemo na stvar.
Logitech-ov mis i naravno nije potreban nikakav driver.

Ali evo u cemu je problem, kada upalim komp sve bude uredu i nakon sat-dva on samo stane, iz nepoznatog razloga nista mu se ne desi samo stane i nista.
Prckao sam i drivere i sve ali neznam kako da resim problem! Kada se to desi ja iskljucim pa ukljucim mis ali on ponovo ne radi. I na kraju moram da restartujem komp da bi proradio mis.

Moze neko da pomogne? Hvala.:deda:
 
mislim da nije u pitanju mish..

najverovatnije ram ili cpu "glupave"

probaj da izduvash unutrashnjost mashine kompresorom ako ima mnogo prashine to ume da upuca procesor mada bi se onda najverovatnije restartovao a ne zaglupaveo

sumnjam na ram karticu koja moze da radi/ne radi i da izazove takve svinjarije
 
Sobzirom da si naglasio da se mis zavrsava sa zelenim konektorom, znaci da se povezuje na ps2 slot.
Taj slot se prepoznaje samo tokom paljenja racunara. Naravno da nece da rad jer nije "utakni i koristi slot", to je moguce samo kod usb misa !
Da bi ps2 konektor proradio, moras da potpuno ugasis racunar i da ga upalis.
Ako ti mis proradi pogle gasenja , moguce da je problem samo u prekidu kabla na misu, zameni ga (mislim na misa).
 
pre nekoliko veceri sam video post u kome je lik poklonio svoj p3 vrednosti nekih 2000din prvom ko mu se javio na pp ( dobitnik mu je za uzvrat dao milku i sok valjda) ,ne na ovom forumu na zalost,al steta sto nema takvih ljudi i ovde
meni iskreno i ne treba,pitao iz sale,imam mis i radi al ne volim kada nekome stoji nesto pokvareno i skuplja prasinu godinama a neko bi ga popravio,nista lose luudak ne mislim o tebi,samo kazem,cefnulo mi se z;)

nadam se da je taj p3 otisao u prave ruke a ne nekome ko ce da ga preproda i uzme pare
praznici su blizu obradujte nekog :zjelka2: :zimag:

Mozda je doslo vreme da se otvori tema tipa Ako vam treba džabe
 
Ubodi neki drugi mis...( imaš ih za 400 dindži )....pa ako se isto desava....onda znaš.....

Otvori ga " USISAJ GA ".....nemoj da ga " produvavaš "....u kući.....ponovo će uvući tu istu prašinu.....Posebno obtati pažnju na hladnjak prcesora i graficke.....ne zaboravi i napajanje.....

Prodrkaj....sve što se konektuje....

Ako i dalje bude terao po " STAROM "...>>> SERVIS
 

Back
Top