Problem s punjenjem mobilnog

Koje bolje specifikacije ,nabudzena ram memorija,a posle godinu sve vise pocinje da stuca ....vi i dalje ne kapirate da IOS i dan danas radi sa 2 GB ram memorije bolje nego bilo koji android sa 4 ....i to na zadnjem IOS....
Ne to je budalaština , ti što imaš na tom ios-u dve aplikacije pa tripujes da sve radi bolje nego na mom droidu sa 6GB Rama.

Btw zašto je i jabuka danas na svojim modelima povećala ram , krš kod? 🤣
 
Kod nas nema da se kupi Pixel ili toliko deru sa cenama ?
Nema zvanično prodaja.

Samo na kp

Pazi ove debile , model iz 2020

Ja u nemačku na akciji platio 350 prošle god.

Screenshot_20220726-110644.png
 
Nisam upucen. Ovaj a10 iz 2019 sa 2GB rama jos radi :P
Android moze da radi lepo ako ne instaliras neko djubre i ako mu das malo prostora da ne popunis svu memoriju.
Imao sam Nokiju 5 iz 2017 koristio sam ga do prosle godine za poruke i pozive bukvalno , dao ga sestri i sljaka i dalje ... ista prica 2Gb rama i neki snapdragon 430 ali radi , nista posebno ali sljaka , ta prica na 720p ekranu prolazi.
 
Android moze da radi lepo ako ne instaliras neko djubre i ako mu das malo prostora da ne popunis svu memoriju.
Imao sam Nokiju 5 iz 2017 koristio sam ga do prosle godine za poruke i pozive bukvalno , dao ga sestri i sljaka i dalje ... ista prica 2Gb rama i neki snapdragon 430 ali radi , nista posebno ali sljaka , ta prica na 720p ekranu prolazi.
Za pozive i poruke samo i ne mora se plaćati 150€.

Nego gledam Samsung podigao cene za trećinu tačno za koliko im je android 12 usporio performanse.
 

Back
Top