Problem.... pomozite ako mozete...

klin se klinom izbija. nadji novog makar da ti skrene misli kad ovog ostavis. ja sam se sa jednim mojim bivsim i volela i raskidala i mirila ali kad je jednom pocelo da puca vise mu nije bilo spasa. uvek se uzelis nekog kad ga nema, ali i uvek kad se pomiris to se brzo vrati na staro jer se ljudi ne menjaju bas tako lako. dok nisam skupila petlju da izadjem s nekim drugim, nisam smela ni da mislim o raskidu, isto tako - sta cu ja jadna sama. sad posle 10 godina od toga mislim da mi je to najbolji potez u zivotu. i patila sam malo posle ali sam se naterala da se ne mirimo i kad je dosao da me prosi i svasta jos. i proslo je za par meseci. kao da ga nikad nije ni bilo...
 
..on mozda ima drugu ribu (sorry) . Mozda. Ali sigurno da moras da preduzmes radikalne mere jer je on verovatno u stanju da se vuce do kraja tako...takvi su muskarci( ne svi). meni bi u tom slucaju raskid bio na 1.mestu, ili bar odglumi raskid, cooliraj ga neko vreme. Verovatno ti je tesko da uradis tako nesto ali nekad nema boljeg resenja... Ja sam bila u vezi 4 godine i postala je na kraju takva i prekinula sam jer sam u tom opustanju se osetila slabom...a nisam. Grozno je to opustanje! Mislim da je kraj!
 
Milicica:
U vezi sam vec vise od 2 godine... Svadjamo se cesto ali se i mirimo...
On se potpuno promenio u odnosu na ono kakav je bio u pocetku... Postao je pasivan... Nece da izlazimo, samo hoce da ja dolazim kod njega... Kada razgovaramo ozbiljno, imam utisak da me ne slusa.
Sex nikada nije bio sjajan a sada mi je postao extra dosadan... on bi ovo on bi ono... Ja ne bih nista. Ne mogu posteno ni da se napalim a kamoli... znate vec.
Pitam se kako je ljudima koji us po 6-7 godina u vezi ili u braku.... Kada je nama posle 2 ovako dosadno....
Pokusala sam da mu objasnim, citajte nacrtam, kako se osecam...medjutim kao da ga ne zanima... kao ja umisljam i hocu previse.
Sve mu je bitnije, i film da pogleda na Tv-u i vesti i svaku glupost... nego recimo meni da se javi. Cimam ga ...trudim se da promenim nesto ali kao i da mu je sve to smaranje...
Kako bi vi resili problem ( :?: ) a da raskid ostavimo kao poslednju soluciju?
:roll:
Hvala svima.

Pa 2 godine i nije mnogo...ako tako nastavi raskini
 
Datum-nedatum,ovo je tema koja je uvek aktuelna,bez obzira na datum! 24 godine ja sam bila u takvoj vezi-braku,uništila sebe zbog kobajagi ljubavi.Milicin problem je toliko raširen,da se ne slažem da se prekine tema.Možda se neko spasi.Ja sam ostavila muža i decu,jer je jedini način da odem bio da i deca odu sa njim.I PREPORODILA SE .I kajem se, kajem, i večno ću se kajati što to nisam učinila pre puuuuuuuno godina.
 

Back
Top