Princ Vilijam je nestašan?

Ima objašnjenja, a on je upravo vezan za izgled... Narativ da muškarci varaju samo zbog izgleda jer su, eto, muške svinje je potpuno glup i neosnovan.

Verovale ili ne, većina muškaraca prevari i zbog tog osećaja koji imaju da su nekome opet bitni, lepa reč, poruka, izlazak uz osmeh, nešto novo gde će se osećati živo jer postoji neko pravilo koje sam i sam uočio, a to je da su žene najslađe i sve divno i milo u početku veze (pričam o ženama jer sa muškarcima nisam bio, kapiram da je i tu ko zna kako), a da se vremenom to menja. Krene ono zvocanje, pritisci i sl.

Da je bitan samo izgled, muškarci bi varali sa do 50% žena ukupno jer nisu baš sve lepotice. :)
Istina!
A ja kad kazem da sam ljubavan decko i da volim cvrste zagrljaje i tople reci potvrde popijem: sedi kec!
 
tolki raspad da je imala savrsenu vezu sa dodijem i prezirala kurvara carlsa i ceo olos sa britanskog dvora :lol:

psiholoske raspade ne ubijaju tajne sluzbe.

kejt je zena kucka. to svako zna ko ume da proceni. ta ide na duge staze. pa i na osvetu.
Kejt je zena promisljena i mudra. A ne kao ova Megan Markl koja je ista fora kao masa ovih zena iz Istocne Evrope u Jelena Karleusa/Vedrana Rudan stilu. Smaracica, misli da je mnogo mudra jer je muskarac sve slusa, po potrebi je zrtva, a po potrebni glavna alfa zenka, dosadna u pm.

Lejdi D je stvarno bila psihicki slaba, i uopste nije bila za to mesto, ja ne znam ni sta se ova budala zenio njom; ona ne moze da izdrzi pritisak, ima klasican karakter alkoholicar/narkoman/tabletoman, i to jednostavno nije bilo za nju, baba ju je pojela za dorucak.

Zamisli Lejdi D sa ovim srpskim/turskim svekrvama, pa ne bi izdrzala medju njima ni 3 dana, sa sve nocenjem.
 
Kejt je zena promisljena i mudra. A ne kao ova Megan Markl koja je ista fora kao masa ovih zena iz Istocne Evrope u Jelena Karleusa/Vedrana Rudan stilu. Smaracica, misli da je mnogo mudra jer je muskarac sve slusa, po potrebi je zrtva, a po potrebni glavna alfa zenka, dosadna u pm.

Lejdi D je stvarno bila psihicki slaba, i uopste nije bila za to mesto, ja ne znam ni sta se ova budala zenio njom; ona ne moze da izdrzi pritisak, ima klasican karakter alkoholicar/narkoman/tabletoman, i to jednostavno nije bilo za nju, baba ju je pojela za dorucak.

Zamisli Lejdi D sa ovim srpskim/turskim svekrvama, pa ne bi izdrzala medju njima ni 3 dana, sa sve nocenjem.
kako mali djokica zamislja strategiju pri biranju pogodne za odrzavanja krune :lol:
 
Slučajno na X naiđem na podugačku diskusiju u vezi sa slučajem Kejt Midlton.

Posebno pitanje su teorije o tome šta se sa njom dogodilo u bolnici posle ove zime, ali se u priču uvukle i fotke izgleda ljubavnice njenog muža princa Vilijama. I kao i obično, rasprave se kreću oko toga zašto se princ, slično kao i njegov otac, zagledao u ružniju ženu pored Kejt. Lady Rose Hanbury je u pitanju.

Pogledajte prilog 1513415

Ima li nekog objašnjenja zašto bi Vilijam varao Kejt sa Rouz? 🤔😒
(ne kažu da je ona jedna od prolaznih avantura već kao veza)

Da li zaista muškarcima nije važan toliko izgled, čak ni za ljubavnice?
Stvarno ima ljubavnicu?
Nisam u toku.

A on mi deluje malo smotano, tako da ne znam ni kako je zenu nasao. 🙃
Ali dobro, sta ja znam o njima, nista konkretno. Samo ono sto nekada uhvatim u vestima ili ovako online.
Mozda je stvarno „nestasan“… :) :)
 
Ne znam, mozda.
Samo pomislim koliki je to rizik za njega i za tu ljubavnicu, koliko toga se stavlja na kocku, jer to ipak nisu obicni ljudi i deo njihovog zivota se odvija u javnosti.
Da li je sve to vredno haosa i stresa koji iz toga moze da nastane?!?
Imas 3-4 coveka od poverenja u obezbedjenju, i sve bude ok.

I da je ta sa kojom se svalerises neka koja je racionalna i zrela osoba, a ne neka k'o Vedrana Rudan ili Ljupka Stevic.

Ko se svlerise sa takvima, taj i ne treba da ima zenu.
 
Ima objašnjenja, a on je upravo vezan za izgled... Narativ da muškarci varaju samo zbog izgleda jer su, eto, muške svinje je potpuno glup i neosnovan.

Verovale ili ne, većina muškaraca prevari i zbog tog osećaja koji imaju da su nekome opet bitni, lepa reč, poruka, izlazak uz osmeh, nešto novo gde će se osećati živo jer postoji neko pravilo koje sam i sam uočio, a to je da su žene najslađe i sve divno i milo u početku veze (pričam o ženama jer sa muškarcima nisam bio, kapiram da je i tu ko zna kako), a da se vremenom to menja. Krene ono zvocanje, pritisci i sl.

Da je bitan samo izgled, muškarci bi varali sa do 50% žena ukupno jer nisu baš sve lepotice. :)

Ниси ми купио прстен од три милиона вера, већ овај бедни од само милион. Шмрк.
 
Stvarno ima ljubavnicu?
Nisam u toku.

A on mi deluje malo smotano, tako da ne znam ni kako je zenu nasao. 🙃
Ali dobro, sta ja znam o njima, nista konkretno. Samo ono sto nekada uhvatim u vestima ili ovako online.
Mozda je stvarno „nestasan“… :) :)
on je dileja koji nije okusio zivot vec je drzan ispd staklenog zvona i pripreman kao zec za krunu. hari je za njega pojam normalnosti, pre svega sarma i duhovitosti. to sto se spandjo sa onom dilejom nema blage veze. najnormalniji u celoj britanskoj lozi.
 
zanimljiva stvar...ako je istina sto pise britanska zuta stampa, ponavlja se prica ko sa dajanom ali na drugi nacin, da je kejt preljubom ostala u drugom stanju pa je morala da abortira sto dajana nije htela ni pod razno, a lik osemenjivac, ozenjen inace njenom sestrom pepom, isto iz visokog drustva je zanimljivosti radi naprasno "umro" u 45. godini sa ranom na glavi od utoke...

sledece po protokolu bi bilo totalno povlacenje kejt iz javnog zivota i anonimnost sa otpremninom. prvo po protokolu je bilo pojavljivanje vilijama na sahrani tog lika, dal je najveci venac doneo ne znam.

britsi imaju sve seme za takve stvari. a stvari su se desile u isto vreme.
 
Poslednja izmena:
Čim si prestolonaslednik britanske Krune, odmah si mnogo privlačniji ženama... to je neko opšte mesto.
Bili su slatki kad su bili tinejdzeri. I jeste, ima nesto u toj prici - on princ, pa devojka bude princeza, romanticno je, ali realno gledano, nije to lak zivot. Bez obzira na neke pogodnosti bukvalno citavoj drzavi polazes racune, a privatnost ti drasticno smanjena.
 
on je dileja koji nije okusio zivot vec je drzan ispd staklenog zvona i pripreman kao zec za krunu. hari je za njega pojam normalnosti, pre svega sarma i duhovitosti. to sto se spandjo sa onom dilejom nema blage veze. najnormalniji u celoj britanskoj lozi.
I meni je Harry simpaticniji. Nekako je zivotniji. William je kao robot.
Mada mozda nije ni imao mnogo izbora, osim da bude takav.
 

Back
Top