Quantcast

Primedbe i sugestije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zarathustra

Poznat
Poruka
7.625
Ponavljam svoje pitanje sada na pravom poglavlju:

Gospodine jomini, zasto ne praktikujete da zakljucavate teme umesto da brisete citave teme. Recimo, to moze da se odnosi na teme koje se pretvore u golo vredjanje. Zar ne bi to bilo mnogo prakticnije ? U ostalom, post svakog od nas je ogledalo njega samog i ne treba ga cenzurisati, osim ukoliko ne vredja veliki broj ljudi.

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.093
Pa ako je bila tema ružnog i neprimerenog sadržaja, logično je da se briše. A velika većina tog ''ružnog i neprimerenog'' su psovke i vređanja. I ne mora se odnositi direktno na nekog od učesnika...

migud

Domaćin
Poruka
3.196
Jomini, ugasio si temu o RSK zbog vredjanja. Evo mojih primedbi:

Pa to nije razlog da se eliminise tema nego par ucesnika koji su je srozali na vredjanje.
A kriterij na osnovu koga je ta tema ugasena bi mogao da se primeni i na ovu temu ( LDF )...i masu drugih.
A tema nije bila ruznog i neprimerenog sadrzaja, vec replike. I to je sustina. Jer ce sutra neko da minira temu pa i po cenu banovanja ( kad masa forumasa ima x naloga ), i, sta ce se desiti? Ode tema pa-pa.

migud

Domaćin
Poruka
3.196
Doduse, ovaj kutak za primedbe i sugestije je korak ka boljem razumevanju, vidi se da hoces da saradjujes. Mada, na Politici i ne mozes biti diktator-moderator, kao na nekim podforumuma, ovde se bez obzira na ekstremna misljenja jos uvek misli svojom glavom. I ne poltronise.

Pozdrav.

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.433
E migud u pravu si, ali hajde da se svi ponasamo kao do sad i da vidimo za par dana kakav ce biti efekat pa onda da navalimo na jominija. Mislim da mu treba dati sansu nekoliko dana. Onda ce se videti kuda ponovo ide ovo. I opet je simptomaticno da se pojavljuje moderator kad su se sredili odnosi i normalno diskutuje, osim ona dva ustaska provokatora.

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.093
migud:
Jomini, ugasio si temu o RSK zbog vredjanja. Evo mojih primedbi:

Pa to nije razlog da se eliminise tema nego par ucesnika koji su je srozali na vredjanje.
A kriterij na osnovu koga je ta tema ugasena bi mogao da se primeni i na ovu temu ( LDF )...i masu drugih.
A tema nije bila ruznog i neprimerenog sadrzaja, vec replike. I to je sustina. Jer ce sutra neko da minira temu pa i po cenu banovanja ( kad masa forumasa ima x naloga ), i, sta ce se desiti? Ode tema pa-pa.
Nisam ja izbrisao temu o RSK, već Administrator.

serb_pagan

Domaćin
Banovan
Poruka
4.442
jomini, moja sugestija je da se forum suvishe ne sterilishe.ipak je njega najveca vrednost ovog foruma nesto zucnija rasprava.ovaj forum posecuju ljudi dijametralno suprotnih politickih ubedjenja i misljenja,te je stoga mnoooogo zanimljiviji od slicnih tipa b92(totalno bezvezan i dosadan forum)

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.093
migud:
Doduse, ovaj kutak za primedbe i sugestije je korak ka boljem razumevanju, vidi se da hoces da saradjujes. Mada, na Politici i ne mozes biti diktator-moderator, kao na nekim podforumuma, ovde se bez obzira na ekstremna misljenja jos uvek misli svojom glavom. I ne poltronise.

Pozdrav.
Otkud ideja o diktatoru-moderatoru??? Odakle ta ideja uopšte?

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.093
marlon:
E migud u pravu si, ali hajde da se svi ponasamo kao do sad i da vidimo za par dana kakav ce biti efekat pa onda da navalimo na jominija. Mislim da mu treba dati sansu nekoliko dana. Onda ce se videti kuda ponovo ide ovo. I opet je simptomaticno da se pojavljuje moderator kad su se sredili odnosi i normalno diskutuje, osim ona dva ustaska provokatora.
Pa ne mislim ništa drugo da radim, osim da eliminišem žešća vređanja i provociranja. I to je sve. A ako se već ''normalno diskutuje'', onda me nećete ni videti, osim kao učesnika.

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.093
serb_pagan:
jomini, moja sugestija je da se forum suvishe ne sterilishe.ipak je njega najveca vrednost ovog foruma nesto zucnija rasprava.ovaj forum posecuju ljudi dijametralno suprotnih politickih ubedjenja i misljenja,te je stoga mnoooogo zanimljiviji od slicnih tipa b92(totalno bezvezan i dosadan forum)
I neće se sterilisati. Teme o politici ne mogu biti pitome. Ja samo želim da se ne pređe određena granica pristojnosti, a i tu granicu ne želim (a verovatno i ne bi imalo smisla) držati previše uštogljenu i uskraćenu za široke poglede svih nas.

migud

Domaćin
Poruka
3.196
"...vidi se da hoces da saradjujes. Mada, na Politici i ne mozes biti diktator-moderator, kao na nekim podforumuma..."

Ti si dao uopsteno pitanje "otkud ideja o diktatoru-moderatoru?" Ja sam ti dala primer, a sve s ciljem da se opomene kako je na Politici sujetan moderator nedobrodosao.

gost 4554

Buduća legenda
Poruka
39.133
marlon:
Daćete mu par dana pa onda namjeravate udarit na njega???? :-? :-? :-?
Pitam se na koji način??? :-? :-? :-?
Jeli to onaj način na koji napadate i vaše političke neistomišljenike :shock: :shock: :shock:
Sasvim je normalno da Forum posjeduje moderatora kojim ovom prilikom želim uspješni početak rada. I uz to bih mu sugerirao da OŠTRO sankcioniše svaki tip etiketiranja tipa: latinski, balijski....
Predložio bih OŠTRO sankcionisanje kačenje slika sa prizorima odsečenih dijelova ljudskog tijela i likova i scena iz II svetskog rata ili građanskog rata iz 1990-2000 godine (uključujući stavljanje u avatar likova koji su na Haškoj listi optuženika)

Pobunjenik

Primećen član
Poruka
552
Уколико нова уређивачка екипа има искрене намере да доведе овај део Форума Крстарице у пристојно стање, имаће моју пуну подршку.

Међутим, ако се испостави да и ви радите на укидању „Политике”, имаћете у мени најоштријег противника.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.