Primedbe i sugestije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ponavljam svoje pitanje sada na pravom poglavlju:

Gospodine jomini, zasto ne praktikujete da zakljucavate teme umesto da brisete citave teme. Recimo, to moze da se odnosi na teme koje se pretvore u golo vredjanje. Zar ne bi to bilo mnogo prakticnije ? U ostalom, post svakog od nas je ogledalo njega samog i ne treba ga cenzurisati, osim ukoliko ne vredja veliki broj ljudi.
 
Pa ako je bila tema ružnog i neprimerenog sadržaja, logično je da se briše. A velika većina tog ''ružnog i neprimerenog'' su psovke i vređanja. I ne mora se odnositi direktno na nekog od učesnika...
 
Jomini, ugasio si temu o RSK zbog vredjanja. Evo mojih primedbi:

Pa to nije razlog da se eliminise tema nego par ucesnika koji su je srozali na vredjanje.
A kriterij na osnovu koga je ta tema ugasena bi mogao da se primeni i na ovu temu ( LDF )...i masu drugih.
A tema nije bila ruznog i neprimerenog sadrzaja, vec replike. I to je sustina. Jer ce sutra neko da minira temu pa i po cenu banovanja ( kad masa forumasa ima x naloga ), i, sta ce se desiti? Ode tema pa-pa.
 
Doduse, ovaj kutak za primedbe i sugestije je korak ka boljem razumevanju, vidi se da hoces da saradjujes. Mada, na Politici i ne mozes biti diktator-moderator, kao na nekim podforumuma, ovde se bez obzira na ekstremna misljenja jos uvek misli svojom glavom. I ne poltronise.

Pozdrav.
 
E migud u pravu si, ali hajde da se svi ponasamo kao do sad i da vidimo za par dana kakav ce biti efekat pa onda da navalimo na jominija. Mislim da mu treba dati sansu nekoliko dana. Onda ce se videti kuda ponovo ide ovo. I opet je simptomaticno da se pojavljuje moderator kad su se sredili odnosi i normalno diskutuje, osim ona dva ustaska provokatora.
 
migud:
Jomini, ugasio si temu o RSK zbog vredjanja. Evo mojih primedbi:

Pa to nije razlog da se eliminise tema nego par ucesnika koji su je srozali na vredjanje.
A kriterij na osnovu koga je ta tema ugasena bi mogao da se primeni i na ovu temu ( LDF )...i masu drugih.
A tema nije bila ruznog i neprimerenog sadrzaja, vec replike. I to je sustina. Jer ce sutra neko da minira temu pa i po cenu banovanja ( kad masa forumasa ima x naloga ), i, sta ce se desiti? Ode tema pa-pa.
Nisam ja izbrisao temu o RSK, već Administrator.
 
jomini, moja sugestija je da se forum suvishe ne sterilishe.ipak je njega najveca vrednost ovog foruma nesto zucnija rasprava.ovaj forum posecuju ljudi dijametralno suprotnih politickih ubedjenja i misljenja,te je stoga mnoooogo zanimljiviji od slicnih tipa b92(totalno bezvezan i dosadan forum)
 
migud:
Doduse, ovaj kutak za primedbe i sugestije je korak ka boljem razumevanju, vidi se da hoces da saradjujes. Mada, na Politici i ne mozes biti diktator-moderator, kao na nekim podforumuma, ovde se bez obzira na ekstremna misljenja jos uvek misli svojom glavom. I ne poltronise.

Pozdrav.
Otkud ideja o diktatoru-moderatoru??? Odakle ta ideja uopšte?
 
marlon:
E migud u pravu si, ali hajde da se svi ponasamo kao do sad i da vidimo za par dana kakav ce biti efekat pa onda da navalimo na jominija. Mislim da mu treba dati sansu nekoliko dana. Onda ce se videti kuda ponovo ide ovo. I opet je simptomaticno da se pojavljuje moderator kad su se sredili odnosi i normalno diskutuje, osim ona dva ustaska provokatora.
Pa ne mislim ništa drugo da radim, osim da eliminišem žešća vređanja i provociranja. I to je sve. A ako se već ''normalno diskutuje'', onda me nećete ni videti, osim kao učesnika.
 
serb_pagan:
jomini, moja sugestija je da se forum suvishe ne sterilishe.ipak je njega najveca vrednost ovog foruma nesto zucnija rasprava.ovaj forum posecuju ljudi dijametralno suprotnih politickih ubedjenja i misljenja,te je stoga mnoooogo zanimljiviji od slicnih tipa b92(totalno bezvezan i dosadan forum)
I neće se sterilisati. Teme o politici ne mogu biti pitome. Ja samo želim da se ne pređe određena granica pristojnosti, a i tu granicu ne želim (a verovatno i ne bi imalo smisla) držati previše uštogljenu i uskraćenu za široke poglede svih nas.
 
"...vidi se da hoces da saradjujes. Mada, na Politici i ne mozes biti diktator-moderator, kao na nekim podforumuma..."

Ti si dao uopsteno pitanje "otkud ideja o diktatoru-moderatoru?" Ja sam ti dala primer, a sve s ciljem da se opomene kako je na Politici sujetan moderator nedobrodosao.
 
marlon:
E migud u pravu si, ali hajde da se svi ponasamo kao do sad i da vidimo za par dana kakav ce biti efekat pa onda da navalimo na jominija. Mislim da mu treba dati sansu nekoliko dana. Onda ce se videti kuda ponovo ide ovo. I opet je simptomaticno da se pojavljuje moderator kad su se sredili odnosi i normalno diskutuje, osim ona dva ustaska provokatora.

Daćete mu par dana pa onda namjeravate udarit na njega???? :-? :-? :-?
Pitam se na koji način??? :-? :-? :-?
Jeli to onaj način na koji napadate i vaše političke neistomišljenike :shock: :shock: :shock:
Sasvim je normalno da Forum posjeduje moderatora kojim ovom prilikom želim uspješni početak rada. I uz to bih mu sugerirao da OŠTRO sankcioniše svaki tip etiketiranja tipa: latinski, balijski....
Predložio bih OŠTRO sankcionisanje kačenje slika sa prizorima odsečenih dijelova ljudskog tijela i likova i scena iz II svetskog rata ili građanskog rata iz 1990-2000 godine (uključujući stavljanje u avatar likova koji su na Haškoj listi optuženika)
 
Уколико нова уређивачка екипа има искрене намере да доведе овај део Форума Крстарице у пристојно стање, имаће моју пуну подршку.

Међутим, ако се испостави да и ви радите на укидању „Политике”, имаћете у мени најоштријег противника.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top