Prijemni

ja sam wukowac krenula sam da ucim jedno 10-ak dana pred prijemni,isla na dodatnu iz matematike i malo sa drugaricom i kuci ponawljala srpski.......a i to shto ne bi imali jenda shto je isla sa mnom u razred nije radila prijemni jer ide u swajcarsku u srednju,inace da joj je neko noc pred prijemni rekao e ti ces raditi prijemni ona bi imala 40 poena iako nishta nije ucila,jer je swe zna
 
Ovakav prijemni je bzvz,naucis sve i gotovo...

Nije to znanje,nikakvo.

Treba da se uvede da ne znas tacno kakvi ce ti zadaci biti,pa da se pokaze pravo znanje,a ne nabubano,kao sto 70%ucenika nabuba zbirke...Umesto da nauce da uce.

Ovako ne vidim poentu...I jos neki kukaju sto imaju da (na)uce...:roll:
 
Ovakav prijemni je bzvz,naucis sve i gotovo...

Nije to znanje,nikakvo.

Treba da se uvede da ne znas tacno kakvi ce ti zadaci biti,pa da se pokaze pravo znanje,a ne nabubano,kao sto 70%ucenika nabuba zbirke...Umesto da nauce da uce.

Ovako ne vidim poentu...I jos neki kukaju sto imaju da (na)uce...:roll:

pa da ne znaju kakvi tje zadaci biti niko ne bi imao vishe od 10 bodova... ja ne znam ni shta sam uchila pochetkom ove godine , a ne pre par godina...
 
Ovakav prijemni je bzvz,naucis sve i gotovo...

Nije to znanje,nikakvo.

Treba da se uvede da ne znas tacno kakvi ce ti zadaci biti,pa da se pokaze pravo znanje,a ne nabubano,kao sto 70%ucenika nabuba zbirke...Umesto da nauce da uce.

Ovako ne vidim poentu...I jos neki kukaju sto imaju da (na)uce...:roll:

ali moras da imas predstavu bar malo kakvi ce zadaci biti....mislim i jeste problem jer ti sve stave na tacnu i zadatke i sve....problem je kod dece nije kod njih....oni hoce da sto olaksaju deci tj nama....(boldovano)-neke stvari ne mogu da se nabubaju....recimo mata....uglavnom....svi idu na prepisivanje i to....oce da se promuvaju....ali takvi nisu svesni da ce da pucaju....ko im je kriv....a za bubanje 2 predmeta od po preko 400 zadataka....to samo bolestan um moze da uradi.....to zdravi ljudi ne rade....
 
Ljudi koji pricaju da su ucili "noc pred prijemni" uglavnom spremaju prijemni po nekoliko meseci po ceo dan tako da me nisi ubedila da si nesto mnogo pametna...:hahaha:

Verovatno je devojka nešto i naučila u toj školi,pa nije imala potrebe da "uči mesecima".
A ti ako si navikao na učiš za ocenu,a pritom ti "znanje" ispari posle dva dana,
tvoj problem.
 
pa da ne znaju kakvi tje zadaci biti niko ne bi imao vishe od 10 bodova... ja ne znam ni shta sam uchila pochetkom ove godine , a ne pre par godina...
To je mnogo loše, to znači da si štreber, bez ikakve uvrede - tako je.
Stvari iz osnovne, pogotovo iz matematike i srpskog, su zaista elementarne, i ne mogu da zamislim da ne znam Pitagorinu teoremu ili sličnost trouglova ili kvadrat binoma... iako se bavim jezikom, isto kao što bih svog dečka koji je na elektrotehnici smatrala neobrazovanim da nije čuo za lokativ, bez obzira na to koliko je dobar u elektrotehnici.
 
Evo izveštaj sa prijemnog danas:
uvalili nam takvu yebadu... :think: Pošto su testovi bili hermetički zatvoreni do jutros - asisteni su se krstili kad su ih videli. Tačno znamo koji tipovi zadataka su bili poslednjih pet godina na testovima, kad sad ono opa - pola njih nema, druga polovina zakuvana da se češkaš tri dana. Kolektivno su svi koje poznajem loše uradili i takve priče kruže u širim krugovima. Lično sam uradio 13 od 20, svi su provereno tačni. Ostali su isto uradili 12-14, ali obavezno po dva zadatka su lupali rešenja po sistemu eci-peci-pec. :roll:
Totalna tragedija i katastrofa. Prošle godine je poslednji na listi za budžet imao 75 bodova - kako mi se čini, ove godine će to biti 65. Msm, upadam sigurno zbog male potražnje, samo ne znam dal ću da plaćam ili da me plaćaju.
 
Evo izveštaj sa prijemnog danas:
uvalili nam takvu yebadu... :think: Pošto su testovi bili hermetički zatvoreni do jutros - asisteni su se krstili kad su ih videli. Tačno znamo koji tipovi zadataka su bili poslednjih pet godina na testovima, kad sad ono opa - pola njih nema, druga polovina zakuvana da se češkaš tri dana. Kolektivno su svi koje poznajem loše uradili i takve priče kruže u širim krugovima. Lično sam uradio 13 od 20, svi su provereno tačni. Ostali su isto uradili 12-14, ali obavezno po dva zadatka su lupali rešenja po sistemu eci-peci-pec. :roll:
Totalna tragedija i katastrofa. Prošle godine je poslednji na listi za budžet imao 75 bodova - kako mi se čini, ove godine će to biti 65. Msm, upadam sigurno zbog male potražnje, samo ne znam dal ću da plaćam ili da me plaćaju.
To za ETF?
Moja drugarica je polagala, kaže da nije sigurna da li će upasti, a dosad je bila sigurna da ide na budžet... :(
 
Јао бре јел' треба и овде да вам објашњавам :D Ако је пријемни био тежак онда је био свима тако да ће листе опет бити исте као и да је најлакши до сада само што ће евентуално сада имати мањи број поена.

Видео сам јутрос задатке (ако и даље причамо о ЕТФу :) ) али никако не могу да будем објективан јер је оно мени сада смешно :) Мада професор који је састављао задакте ми каже да јесте мало тежи, али да то не би требало да поремети редослед на листи ;)
 

Back
Top