Prijemni

ko kaze da se ne vracaju....?? oni tamo se satru od rada i posle kad im je svega dosta a imaju brdo love i vrate se ovde da se zaebavaju.... e u tome je razlika izmedju mog i tvog misljenja....neka nekima je ok tako ali meni je lakse ovo drugo...pa imam primer recimo to sam negde cuo ne mogu da se setim gde jedna likusa pita decka ili buraza ne znam sad u detalje ono kako ti je tamo imas li sta da obuces i to....on njoj ono ma sve super fazon kinta sve a imam samo jedno radno odelo ostalo mi ne treba dzabe skuplja prasinu....
 
Ne znam odakle ti ovo...?Koji su to poslovi?Stopa nezaposlenosti u Srbiji je oko 25%...

raspitaj se videces....ako treba buraza cu ti dovesti on ce ti reci...;) i sve sam ti rekao....ja mislim svoje ti mislis svoje....kome je bolje tamo bolje nek ide....i kraj rasprave...a kad smo vec kod tih poslova bavis se malo vise kompovima....
 
Poslednja izmena:
Mogao si opušteno telekomunikacije ili računare da upišeš, bilo bi ti bolje.
Ne bih da generalizujem, ali evo mog iskustva: moj dečko je posle gimnazije upisao FTN, smer elektronika, nešto nešto i telekomunikacije (mnogo dugačak naziv :P), i on sada sa matematikom ima mnogo manje problema nego neko iz elektrotehničke škole. Ne svi, lično sam upoznala lika iz elektro škole sa svim desetkama osim iz engleskog, nebitno, ali većina. A matematika im je, koliko sam shvatila, poprilično zajebana (mislim na faksu), ova matematička analiza iz drugog semestra, kako kažu stariji studenti, najteži predmet koji će ikada polagati.
 
Fizičkim radnicima je svuda isto - radi se kao konj,samo što je kod nas 20 puta manja prosečna bruto plata,a cene više za 20%.

Tvoj burazer se snašao.Ali šta ćemo sa ostalima?Zašto se onda u Srbiji loše živi? ;)
Iz Nemačke se vraćaju...to je tačno...Ukinuli su im marku,pa polako Nemačka propada...Porez kida,rastura.
 
pa ne beze samo iz nemacke ***....pa ja ti kazem bavis se vise kompovima(to se trazi) usavrsavas engleski....pa bre bice ako ne znas engleski i ako ne znas da radis na kompu bices ko nepismen covece....a ostali idu ono na foru srednja skola pa fax pa ce onda imati u vidu kao nacicemo posao....i sta onda....*****....mislim priznajem gube se poslovi i sve to....ali treba se snaci....
 
pa ne beze samo iz nemacke ***....pa ja ti kazem bavis se vise kompovima(to se trazi) usavrsavas engleski....pa bre bice ako ne znas engleski i ako ne znas da radis na kompu bices ko nepismen covece....a ostali idu ono na foru srednja skola pa fax pa ce onda imati u vidu kao nacicemo posao....i sta onda....*****....mislim priznajem gube se poslovi i sve to....ali treba se snaci....

Ja ti govorim o opštem,ti o pojedinačnom :lol:
To ti je isto k'o ono danas,svi upisuju marketing i svi idu na kurseve novinarstva.
Pa ne mogu svi da rade to i da dobro žive od poznavanja engleskog i rada na kompjuteru.

Onda po tvojoj teoriji,niko ne bi trebao da završava fakultet,jer je gubljenje vremena.
 
ja to nisam rekao....ima i poslova koji nisu vezani za kompove pa je isti primer....ovo za kompove je samo primer....ja sve ovo govorim jer gle zavrsis skolu....mozes da nadjes posao zaista....e a posto jos uvek ima radnih mesta gde moze sa manje radnog vremena da se zaradi kinta....znaci ti mozes odma vanredno da upises fax....a ne da cekas da zavrsis fax i da odes u inostranstvo i tamo kao nadjes posao....tamo te niko nece primiti na lepe oci i samo na osnovu tvoje diplome....kapiras sada sta ja hocu da kazem....
 
Cool je kad upadnes medju strebere, prvo ne kapiras uopste da su streberi, a onda kad pocnu da se tresu zbog ocena i da prepisuju iz udzbenika u sveske, kao i da sredjuju beleske, onda, pocnes da se treses od smeha, da oblacis usko i da gledas na njih sa visine.
 
ova topmodelsica je neuništiva.

Ne bih da generalizujem, ali evo mog iskustva: moj dečko je posle gimnazije upisao FTN, smer elektronika, nešto nešto i telekomunikacije (mnogo dugačak naziv :P), i on sada sa matematikom ima mnogo manje problema nego neko iz elektrotehničke škole. Ne svi, lično sam upoznala lika iz elektro škole sa svim desetkama osim iz engleskog, nebitno, ali većina. A matematika im je, koliko sam shvatila, poprilično zajebana (mislim na faksu), ova matematička analiza iz drugog semestra, kako kažu stariji studenti, najteži predmet koji će ikada polagati.
energetika, elektronika i telekomunikacije, bože me prosti. ;p

blago tom studentu koji ima najteži predmet još u drugom semestru.
 
ova topmodelsica je neuništiva.


energetika, elektronika i telekomunikacije, bože me prosti. ;p

blago tom studentu koji ima najteži predmet još u drugom semestru.
Imali su još i merenja i još nešto u nazivu, al su im izbacili :mrgreen: al ti ćeš ti znati, duže si tamo od njega :)
btw ne diraj mi studenta... eno otkide se od učenja, nema vremena da dođe u Beograd :P
 
pa evo završiće ti najteži predmet pa udri.
ja sam taj koji će celo leto da se ebe sa betonima, konstrukcijama i ostalim, jer iz godine u godinu imam sve gore i gore predmete.

a uz to sam i sve stariji i stariji. ):
 
pa evo završiće ti najteži predmet pa udri.
ja sam taj koji će celo leto da se ebe sa betonima, konstrukcijama i ostalim, jer iz godine u godinu imam sve gore i gore predmete.

a uz to sam i sve stariji i stariji. ):
u bre jesi star,samo godinu dana stariji od mene :D
Ja sam pre nedelju dana zavrsio moj prijemni iz matematike i iz fizike.
Fizika je bila tu i tamo laka,ali matematika...integrali,pa vektori,pa trigonometrija,logaritmi,sve to za pola godine,knjiga ima 800 strana,a ja koji nisam imao ozbiljnu matematiku 2 godine,katastrofa.
:D
 
Ja sam vecj radio prijemni,sad mogu da 'ladim jaja. :mrgreen:

Radio sam prijemni za filoloshq,i na preliminarnim rezultatima sam 67. mesto.Nemam diplome koje bi mogle da mi poboljshaju mesto osim Vukove diplome,j*g...U svakom sluchaju,upadam u shkolu ! ;)
 

Back
Top