Prijateljstvo izniklo iz svadje

Stevcina zabica

Stara legenda
Poruka
98.573
Pre mesec dana se ozbiljno podzapam u prodavnici sa radnicom na prodaji mesa koju sam, inace, videla prvi put u zivotu.
Ocigledno smo jedna drugoj digle zivac toliko da je doslo do verbalnog konflikta :sad2:
Od tada mi daje najlepse komade mesa, juce mi je i sacuvala nesto jer kaze ''znam da to volite, pa da vam se ne proda'' :lol:

Nesto mi prolete kroz glavu, pa meni je svaki prijateljski odnos poceo nekim konfliktom.
Sa najboljim prijateljem sam se popicila cim smo se upoznali, sa prijateljem iz detinjstva mi je citav zivot odnos takav da se popickaramo makar jednom mesecno i taaako.

Kako je kod vas, mirne luke u prijateljskim odnosima ili?
I da li je sa mnom sve u redu kad ne umem drugacije? :lol:
 
Odsad smo drugari :flert: :cmok:

photo-1612297263792-2cd5e2189da2



ovako je i kod mene

a ja jedna mala maca :malav:

Prvo me ignorisu
Zatim me psuju
A onda im bude zhao jer uvide kakav sam andjetchitj :andjeo: Pa se sprijateljimo z:p

Ali govorim iskljucivo o prijateljstvu, ako je u pitanju neka emotivna privlacnost, nema sanse, steta je vec nacinjena jel'? :lol:
 
Prvo me ignorisu
Zatim me psuju
A onda im bude zhao jer uvide kakav sam andjetchitj :andjeo: Pa se sprijateljimo z:p
mene ne ignorisu, da li me psuju ili ne, ne znam
da sam andjeo...nikad cula, ali da sam sunce u necijem zivotu - da :malav:

ali sam cesto puta u zivotu cula recenicu '' koji si ti car od zene, a mislio sam da si neka uobrazena kretenka'' :lol:
 
Pre mesec dana se ozbiljno podzapam u prodavnici sa radnicom na prodaji mesa koju sam, inace, videla prvi put u zivotu.
Ocigledno smo jedna drugoj digle zivac toliko da je doslo do verbalnog konflikta :sad2:
Od tada mi daje najlepse komade mesa, juce mi je i sacuvala nesto jer kaze ''znam da to volite, pa da vam se ne proda'' :lol:

Nesto mi prolete kroz glavu, pa meni je svaki prijateljski odnos poceo nekim konfliktom.
Sa najboljim prijateljem sam se popicila cim smo se upoznali, sa prijateljem iz detinjstva mi je citav zivot odnos takav da se popickaramo makar jednom mesecno i taaako.

Kako je kod vas, mirne luke u prijateljskim odnosima ili?
I da li je sa mnom sve u redu kad ne umem drugacije? :lol:

Sve mi presedne nakon svadje.

Bilo je nekih momaka kada sam bila mladja, kao cacka te da se primis. Kada se ne primis doda ti zilion osobina.

Za mene vazi ona kineska "nikada ne odgovaraj na pismo dok si ljut". Precutim, stalozim se, pomerim...pa razmislim. I najcesce batalim.

Drugo je ako smo se zblizili pa nam emocije budu prejake te skacemo na svaki mig. Osetljive sam prirode i to mi se desavalo kada bi se ustalasao odnos. Ali i to se desavalo najpre retko a potom i samo sa mladicima sa kojima je nesto bilo ili je trebalo da bude pa se durio svako na svoju stranu.

Mislim da se sa prijateljicama nikada nisam posvadjala. Znaju da me iznerviraju ali uvek se povucem i sredim da se ne bih kajala.
Znam sigurno da iznerviram i ja njih ali smo prijateljice zato sto smo slicno povucene.
Sa covekom na ulici, nemam snage, sta god da kaze tako je samo da me batali.
 
Pre mesec dana se ozbiljno podzapam u prodavnici sa radnicom na prodaji mesa koju sam, inace, videla prvi put u zivotu.
Ocigledno smo jedna drugoj digle zivac toliko da je doslo do verbalnog konflikta :sad2:
Od tada mi daje najlepse komade mesa, juce mi je i sacuvala nesto jer kaze ''znam da to volite, pa da vam se ne proda'' :lol:

Nesto mi prolete kroz glavu, pa meni je svaki prijateljski odnos poceo nekim konfliktom.
Sa najboljim prijateljem sam se popicila cim smo se upoznali, sa prijateljem iz detinjstva mi je citav zivot odnos takav da se popickaramo makar jednom mesecno i taaako.

Kako je kod vas, mirne luke u prijateljskim odnosima ili?
I da li je sa mnom sve u redu kad ne umem drugacije? :lol:
fala na pitanju, pa i kod nas eto bas sve isto u prijateljskim odnosima - iskreno, pa sad dal je mirna luka il konfliktcina najzesca nije ni bitno.
i tako valjda i pocinju i funkcionisu prijateljski odnosi -iz srca, sve ostalo je fejkovanje realnosti u kojoj ni pojmovi kao sto su prijateljstva nemaju realnu dimenziju. obican kolor, sminka, znaci nije vredno nit pomena nit analize..
 
Pre mesec dana se ozbiljno podzapam u prodavnici sa radnicom na prodaji mesa koju sam, inace, videla prvi put u zivotu.
Ocigledno smo jedna drugoj digle zivac toliko da je doslo do verbalnog konflikta :sad2:
Od tada mi daje najlepse komade mesa, juce mi je i sacuvala nesto jer kaze ''znam da to volite, pa da vam se ne proda'' :lol:

Nesto mi prolete kroz glavu, pa meni je svaki prijateljski odnos poceo nekim konfliktom.
Sa najboljim prijateljem sam se popicila cim smo se upoznali, sa prijateljem iz detinjstva mi je citav zivot odnos takav da se popickaramo makar jednom mesecno i taaako.

Kako je kod vas, mirne luke u prijateljskim odnosima ili?
I da li je sa mnom sve u redu kad ne umem drugacije? :lol:
neki dan banjalucanka osumnjicena da je koligici na poslu pravila kafu al joj stavljala neke otrovne supstance nekoliko dana..samo kazem..
 
Искрено, више волим лајаве крелце него уштиркане који нит смрде нит миришу. Људи који се примире да ошацују ситуацију, саслушају ставове па бирају страну која је по њих подобнија, а не онако по правди, срчано ми нису блиски. То ако бирам крајности.
Са једном од и данас најближих другарица, из средње сам конфликтом започела комуникацију. Први дан у школи, као упознавање па имали неку радионицу са психологом. Оно поређане столице у круг да свако свакога види, тема и расправа. Уопште се нисмо сложиле :lol: Али смо се заволеле :heart: Тако је и данас. Од избора које правимо (тренутно она има бебу а ја студента) до неких ставова се баш разликујемо. Оно што нам је заједничко је то да смо обе спремне прићи и признати "испала сам ћурка, била си у праву". Не знам много људи код којих его и сујета нису испред истине.
 
Uvek sa fina sa kasirkama i prodavačicama! Na pijaci, takođe! Uveeek! Uglavnom sa svima, osim sa penzionerima. Oni su nepodnošljivi (100 godina imaju, prvi se svuda guraju i prazne državne fondove).
Ljudi koji rade sa ljudima i parama su inače najbolji psiholozi.
Tako da je verovatno "mesarka" sama skontala da je Žaba jedna divna žena, samo sa "žutom minutom",... inače bi joj već do sada servirala neku 'ladnu osvetu i to sa sve osmehom na licu! 😁
Tema:
Ne započinjem poznanstva i prijateljstva na takav način. Obično sam (bar isprva) ljubazna i fina,...ali posle "kukuu" da mi neko povisi ton!
P.S.Eh,...da sam ja mesarka, dobro bi se ti meni provela!:zaljubljena:
 
Uvek sa fina sa kasirkama i prodavačicama! Na pijaci, takođe! Uveeek! Uglavnom sa svima, osim sa penzionerima. Oni su nepodnošljivi (100 godina imaju, prvi se svuda guraju i prazne državne fondove).
Ljudi koji rade sa ljudima i parama su inače najbolji psiholozi.
Tako da je verovatno "mesarka" sama skontala da je Žaba jedna divna žena, samo sa "žutom minutom",... inače bi joj već do sada servirala neku 'ladnu osvetu i to sa sve osmehom na licu! 😁
Tema:
Ne započinjem poznanstva i prijateljstva na takav način. Obično sam (bar isprva) ljubazna i fina,...ali posle "kukuu" da mi neko povisi ton!
P.S.Eh,...da sam ja mesarka, dobro bi se ti meni provela!:zaljubljena:
iiiiii zloćka :fdlan: :vzagrljaj::tease:
 
Mnogo su mi antipatične "nadrndame " stjuardese.
Ništa gore od toga. Kad takvu vidim, pustila bih je da mesec dana radi za istu platu kao ova mesarka,...pa bih je onda pitala!
Zadnji put me jedna pitala šta sam izvadila iz džepa i dala ženi koji sedi do mene? Ja joj pokazujem Orbit žvake jbt,...ma ne,... evo "bombu" sam stavila u džep i prošvercovala je pored onoliko kontrola. :roll:
 
Poslednja izmena:
Uvek sa fina sa kasirkama i prodavačicama! Na pijaci, takođe! Uveeek! Uglavnom sa svima, osim sa penzionerima. Oni su nepodnošljivi (100 godina imaju, prvi se svuda guraju i prazne državne fondove).
Ljudi koji rade sa ljudima i parama su inače najbolji psiholozi.
Tako da je verovatno "mesarka" sama skontala da je Žaba jedna divna žena, samo sa "žutom minutom",... inače bi joj već do sada servirala neku 'ladnu osvetu i to sa sve osmehom na licu! 😁
Tema:
Ne započinjem poznanstva i prijateljstva na takav način. Obično sam (bar isprva) ljubazna i fina,...ali posle "kukuu" da mi neko povisi ton!
P.S.Eh,...da sam ja mesarka, dobro bi se ti meni provela!:zaljubljena:
Bices i ti penzionerka jednog dana, ne trci sa osudama...svi starimo. :)
Ako prazne drzavne fondove, oni su ih i punili.
Meni je zao kako drustvo tretira starije, kao otpisane, bez imalo postovanja.
Malo vise razumevanja ne bi nam skodilo svima.
Ja se cesto ponudim starijima da im ponesem kese, ili sta vec nose, popricam kratko, neobavezno dok se nesto ceka...uglavnom imam lepa iskustva.
Bude i nadrndanih likova, normalno, ali to nema veze sa godinama.

Tema-ne volim sukobe, ako ne moze civilizovano, povucem se...kao mladja sam se raspravljala, pa se zajapurim, lupa mi srce, dlanovi se znoje...kad ostanem sama placem, dugo mi treba da se smirim.
Nisam tip "vatre", vise sam-tiha voda...(breg roni i ode svojim putem)
 

Back
Top