Preventivna prevara

il_794xN.3702344680_8qwp.jpg

Da se ne zamlaćujete sa stegama, kad smo temu već upropastili (a i nije bila neka)
A ima i onaj kondom sa zubima, koja voli faktor iznenađenja. Ono sve super cile-mile bub cap carap! Lično, više volim da zna šta mu se sprema.
 
Da znas sta je prava jubav NIKADA ne bi sumnjao u svoju ljubav.

ja sumnjam da mi je majka marsovac ali nemam dokaze sta cu sad? e takvo je recimo meni zazvucalo ovo tvoje pitanje
Па зашто мислиш да не може доћи до преваре чак и ако се међусобно волите. Некад наступи и засићење у браку па се догоди ванбрачни излет.
 
Нешто ми паде на памет. Како би сте ви реаговали да неким унутрашњим чулима осетите да вас партнер вара тј. да сумњате али немате доказ, а бес и фрустрација само куљају из вас. Како решити ту ситуацију. Стављам себе у тај положај иако немам брак или везу. Питам се да ли бих полудео од сумње и пребио је или бих отишао од ње.....или само слегао раменима и наставио даље.
nema unutrasnjeg cula..samo se opterecujes nepotrebno.

po prirodi nisam ljubomoran..
sve dok me gleda na isti nacin kako me je gledala i prvog dana ja uopste ne razmisljam, neka radi sta hoce, neka ide sa drugaricama ili gde god kad god zeli....kad osetim da je drugacija, dovidjenja..nema sta da preturam po stvarima, mobilni telefon devojaka nikad u ruke uzeo nisam..ne zanima me..
 
Nesto pisah na drugoj temi i pade mi na pamet.

Sta mislite o preventivnoj prevari?

Ono da se ne desi da jednog dana imate 80 i nesto i onda saznate kako vas je draga osoba prevarila dok ste bili mladi..

Ovako preventivno prevaris i ne osecas se kao veran majmun kad saznas tako nesto u starosti :D

mysterious-woman-cheating-on-her-partner.jpg
ti kad si bio mali igrao si se garant sa auticima po ceo dan....
 
Па зашто мислиш да не може доћи до преваре чак и ако се међусобно волите. Некад наступи и засићење у браку па се догоди ванбрачни излет.

dokon covek/zena tj mozak je djavolje igraliste... dovoljno smo odrasli da sve te slatke grehove
odradimo na vreme i u pravo vreme , dok smo bili mladji. Pa se pokajemo i skapiramo da je taj neki slucajni sexic nista u odnosu na ono sto imamo sa dragom osobom.

ali svako radi kako zeli ja mogu samo u svoje ime da pricam i ne garantujem da necu praviti sranjJa ... ali za sada necu sigurno :D
 
dokon covek/zena tj mozak je djavolje igraliste... dovoljno smo odrasli da sve te slatke grehove
odradimo na vreme i u pravo vreme , dok smo bili mladji. Pa se pokajemo i skapiramo da je taj neki slucajni sexic nista u odnosu na ono sto imamo sa dragom osobom.

ali svako radi kako zeli ja mogu samo u svoje ime da pricam i ne garantujem da necu praviti sranjJa ... ali za sada necu sigurno :D
dovoljno da citas komentare i da ti bude jasno sa cim imas posla :lol:
 
Nesto pisah na drugoj temi i pade mi na pamet.

Sta mislite o preventivnoj prevari?

Ono da se ne desi da jednog dana imate 80 i nesto i onda saznate kako vas je draga osoba prevarila dok ste bili mladi..

Ovako preventivno prevaris i ne osecas se kao veran majmun kad saznas tako nesto u starosti :D

mysterious-woman-cheating-on-her-partner.jpg

Да. Увек је битно да се буде корак испред других.
 

Back
Top