prevarila a ni trepnula nisam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo me!opet ste dosadni. ko je rekao da se ja pravdam ?kome ,bre da se pravdam?ja samo kucam jer mi se kuca , jer imam potrebu da saopstim nesto...u vetar.ko to napisa da se ne razvodim zbog materijalne sigurnosti? ha ha ha...pa ja vise zaradjujem od mog muza.nemam decu.veoma sam emancipovana,zato i razmisljam svojom glavom i zadovoljavam SVOJE potrebe a ne neke ofucane drustveno opste -prihvacene.Ja ovo ne pisem da bi mi vi dali vase smesne savete vec da procitate nesto sto se desava svaki dan ,u vasem komsiluku ili mozda u vasoj kuci, a ne primecujete.Bas me briga za vase osude, slatko se smejem na imenice tipa droca, ***** ,dronfulja... HA HA HA
 
glasic razumcic :twisted: !hajde recimo da ti postavim jedno pitanje,na koje i ne moras,ako neces da odgovoris!dakle:verna sam i odana muzu,volim ga,voli me,ne svadjamo se,a jedini problem je sto sex-a ima jednom do dva put mesecno...i sta bi po tebi bilo najpametnije?nemoj mi reci razvod,jer se volimo i zivimo u oazi mira,(juce mi je rekao,voli me i vise nego prvog dana),a u braku smo dobrih 6god!psiholog,jer on tamo nece sigurno hteti da ide!da ne trebam mozda svoje zelje i strasti da zadovoljavam svojom rucicom do kraja zivota? :roll: :!: OVO JE STVARNO ZADNJI PUT DA JA DAJEM SVOJ KOMENTAR NA OVU TEMU!PODRZAVAM I DALJE SVE KOJE SU U SITUACIJI SAMO SLICNOJ MOJOJ!A TEBI G.RAZUMCICU NE ZELIM DA SE NADJES U MOJOJ KOZI!ZBOGOM!
 
Eh... Izbegavao sam ovu temu jer mi je delovala pateticno... No evo sad sam imao vremena, pa procitah sta su sve ljudi napisali... I uverio se da je tema pateticna... No kad sam vec tu, da i ja bacim svoj komentar...

Neko rece (mislim da je zaza) nesto tipa 'znate li vi sta je brak...' i sl. na predlog da se razvede... Tacno, brak nije nesto sto se tek tako rastura... No, izgleda da ti nisi znala sta je brak kad si pristala da se udas... Ja se ne bih ozenio sve dok ne budem apsolutno siguran da NIKAD, ni pod kojim uslovima, necu prevariti devojku koju planiram da ozenim.

Varanje, a posebno u braku, je dokaz neodgovornosti, neodlucnosti, nesigurnosti, emocionalne nezrelosti, slabosti i sta vec, osobe koja vara... Ako niste zadovoljni nekom vezom (pa makar to bio i brak), prvo lepo porazgovarajte sa partnerom o tome sta vam smeta... pa ako on ne zeli/ne moze da vam 'udovolji', lepo to prekinite, pa trazite bolje... Time sto cete sedeti na dve stolice necete nista dobiti...

Evo, dame koje su ponosne na svoje prevare, kako bi ste se vi osecale kad bi znale da vas vas muz/momak vara, i jos da se ponosi time, i prica kako bi vas prevario cim mu se ukaze prilika? ...

Sto ne zelite sebi, ne cinite drugima!

I lepo je par puta receno: Budala se ponosi cime se pametan stidi!
 
Incognito:
Eh... Izbegavao sam ovu temu jer mi je delovala pateticno... No evo sad sam imao vremena, pa procitah sta su sve ljudi napisali... I uverio se da je tema pateticna... No kad sam vec tu, da i ja bacim svoj komentar...

Neko rece (mislim da je zaza) nesto tipa 'znate li vi sta je brak...' i sl. na predlog da se razvede... Tacno, brak nije nesto sto se tek tako rastura... No, izgleda da ti nisi znala sta je brak kad si pristala da se udas... Ja se ne bih ozenio sve dok ne budem apsolutno siguran da NIKAD, ni pod kojim uslovima, necu prevariti devojku koju planiram da ozenim.

Varanje, a posebno u braku, je dokaz neodgovornosti, neodlucnosti, nesigurnosti, emocionalne nezrelosti, slabosti i sta vec, osobe koja vara... Ako niste zadovoljni nekom vezom (pa makar to bio i brak), prvo lepo porazgovarajte sa partnerom o tome sta vam smeta... pa ako on ne zeli/ne moze da vam 'udovolji', lepo to prekinite, pa trazite bolje... Time sto cete sedeti na dve stolice necete nista dobiti...

Evo, dame koje su ponosne na svoje prevare, kako bi ste se vi osecale kad bi znale da vas vas muz/momak vara, i jos da se ponosi time, i prica kako bi vas prevario cim mu se ukaze prilika? ...

Sto ne zelite sebi, ne cinite drugima!

I lepo je par puta receno: Budala se ponosi cime se pametan stidi!

volim ovog klinca. BRAVO INCO!
 
Ohohoho vidim ja promenile ste se drage moje dame (ovo sa ironicnim prizvukom),promenile ton kojim komunicirate na ovom topicu. U ranijim postovima ste malo drcnije bile, trijumfalno nastupale, a sad ste vidim stavile prstic na celo porazmislile pa se malo primirile. Ana Maria ti si mi sad jos crnja pred ocima kad cuh da ti je muz rekao da te voli a ti mu se iza ledja ovako ponasas. Eh, sto rece moja komsinica... najgora svinja najbolju jabuku pojede. :roll:.
Poseti sa muzem klinickog psihologa-seksologa i tako pokusaj da resis svoje probleme. Kazes ne bi muz pristao????? :shock: A pristaje da ga varas okolo????? :x :x :x
Ovu temu vise necu komentarisati!
 
Mislila sam bice strasno.lomila se mesecima.nisam ni jela ni spavala.a onda sam popustila. prevarila sam svog muza.nema kajanja.ni grize savesti ni niceg.samo milina i ispunjenost.verna sam sebi .i sebe najvise volim.divno mi je.eto ...

Odlicno si ti to sebi predstavila. :lol:
Bas me zanima kako je protekao prvi treptaj. :whistling:
Ako nista drugo, doterala si liniju tih par meseci lomljenja. :mrgreen:
 
Neke to umeju stvarno. Imao sam jednu, koja se zabavljala duze sa deckom. On je bio u vojsci i dosao je na odsudstvo. Ali umesto da bude sa njim, ona ga je slagala da ide sa drugaricama do kafica. A otisla je sa mnom u hotel i pozabavila se malo. Ja sam tada bio "single", nije bilo potrebe da na nekog mislim, ali mi je tog decka ipak bilo zao. Danas njih dvoje zive u braku (ne znam kakvom, pretpostavljam divnom :mrgreen: ), imaju decu, ma idila. :mrgreen:
A bilo je "evo dragi, sad cu doci", dok je on zvao po sesnaesti put a ona lezala na meni. :eek: A prica se da ja nisam bio jedini, nego i da je lik koji im je posle kumovao isto umocio. :worth:
 
Mislila sam bice strasno.lomila se mesecima.nisam ni jela ni spavala.a onda sam popustila. prevarila sam svog muza.nema kajanja.ni grize savesti ni niceg.samo milina i ispunjenost.verna sam sebi .i sebe najvise volim.divno mi je.eto ...

Sve je u redu to je taj osecaj..zasluzeno stize
lomaca.jpg
 
a mene zanima odakle tebi potreba da joj odgovoriš kad je to bilo pre deset godina or so =D


Ja ne znam kako uspevate da iskopate teme od pre 7 godina
Sve i da se trudim, to mi ne bi poslo za rukom

ma moze da se iskopa....ali stvarno, stvarno imam pametnijeg posla

Aham vidim da imate pametnija posla..ovo je tako jedinstvena tema da nije aktuelna od tad
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top