Prevareni studenti se vracaju u Srbiju ha ha

adem_ks:
ajde sto su se neki studenti zahebali, nego me cudi da najpametniji srbi toliko grese da idu bas svi na taj pokvareni zapad gde ih teraju da rade ko crnci a ne daju im niti za koka kolu posle tolikog rada. budale... umesto da idu kod brace rusa da uzivaju oni....cccc
ili je mozda tudja sisa ipak meksa i daje vise mleka :?:
Pametni Srbi ostaju ovde...Kako može da bude pametna ta koja je apsolvent stomatologije da radi u nekom bircuzu na zapadu,može da radi i ovde u nekom bircuzu i da zarađuje,ali ovde je sramota da to isto radi.
Žao mi je tih mladih ljudi koji su prevareni,ali...i to je sastavni deo života.
Srbija je El Dorado .
 
drbob:
Pametni Srbi ostaju ovde...Kako može da bude pametna ta koja je apsolvent stomatologije da radi u nekom bircuzu na zapadu,može da radi i ovde u nekom bircuzu i da zarađuje,ali ovde je sramota da to isto radi.
Žao mi je tih mladih ljudi koji su prevareni,ali...i to je sastavni deo života.
Srbija je El Dorado .

Zato sto u bircuzu u Srbiji radi za daleko manje pare i zato sto niko ne postuje to sto je apsolvent stomatologije. Na zapadu i ako radi u bircuzu, sama ideja da je apsolvent stomatologije, i da zeli da zaradi svoj novac uz studije se vrlo ceni i postuje. I od strane nacije i cak verovao ili ne od strane gazde i poslodavca.
 
uceici su 90 tih stavljali katance na skole, ucenici a danas studenti su strajkovali, ucenici su 90 tih pravili ratove, ucenici nisi dozvoljavali da profesori dolaze na posao, pa su oni jadni morali zbog zle dece u razmaku od 7-15 godina da kasne po 15 minuta na casove.

da da sve su kriva deca i omladina

matorci nista nisu krivi jadni matorci
 
WinstonSmith:
hahahah tupsoni se isprimali na b92 bajke o zapadu i americi kao zemlji obecanoj zemlji "jednakih mogucnosti" :D :D :D

Uglavnom su te odvratne kapitalističke zemlje, zemlje jednakih mogućnosti. Ako imaš pameti, ako si vredan, ako hoćeš da učiš, da radiš (ali da radiš stvarno, ne da raduckaš kao ovde), imaš veliku mogućnost da napreduješ i pristojno zaradiš.

E sad što mi mislimo da samo nas tamo čekaju, da će odmah da padnu na kolena i ponude nam neke lepe, ne preterano teške, a dobro plaćene poslove, to je samo naš problem.

Imam nekoliko prijatelja koji su, što u Americi, što po zapadnoj Evropi, veruj mi, niko se nije vratio. Rade mnogo, mnogo više nego ovde, ali imaju cilj - želju da zarade i obezbede sebi i deci sve ono što im treba i nije im teško. Ne pada im na pamet da se vrate.

To samo stvar ličnog izbora i toga koliko si spreman da se žrtvuješ.
 
ZA SVE JE KRIVA OMLADINA, OVA ODVRATNA LENJA OMLADINA, NERADNA OMLADINA, GROZNA SRPSKA OMLADINA, TREBA POBITI SRPSKU OMLADINU JADNI MATORCI, PARTIZANI I MATORE KOMUNJARE. ONI SU SAMO PRAVILI RATOVE I SAMO STAVLJALI KATANCE NA SKOLE, JADNI ONI I SIROTI. ETO VIDITE KAKO IM SE VRACA. UMESTO DA SMO IM ZAHVALI ZA TO STO SU NASTAVNICI KASNILI NA CASOVE PO 15 20 MINUTA, STO SMO IMALI TAKO SUPER PRIMER KAKO TREBA DA SE RADI. DA DA JADNI MATORCI U SRBIJI.
ZA SVE SU KRIVA DECA I OMLADINA A POSEBNO DECA
DECA SU GLAVNI KRIVCI
 
25
NE NE MI SMO KRIVI , MI SMO STAVLJALI KAD NAM JE BILO 8 GODINA KATANCE NA SKOLE, MI SMO TERALI NASTAVNIKE DA KASNE NA CASOVE PO 15 MINUTA. JADNI NASI MATORCI STA SMO IM NAPRAVILI OD ZIVOTA 90 TIH. ETO HORDE MALE DECE OD 7 GODINA SU 91 VE SETALE I PRAVILE HAOS, A SVI SU BEZALI OD NJIH, ISLI SA NOZEVIMA U RUKAMA I KLALI PO KUCAMA. DA DA. ZLA DECA.
 
Luciferko:
25
NE NE MI SMO KRIVI , MI SMO STAVLJALI KAD NAM JE BILO 8 GODINA KATANCE NA SKOLE, MI SMO TERALI NASTAVNIKE DA KASNE NA CASOVE PO 15 MINUTA. JADNI NASI MATORCI STA SMO IM NAPRAVILI OD ZIVOTA 90 TIH. ETO HORDE MALE DECE OD 7 GODINA SU 91 VE SETALE I PRAVILE HAOS, A SVI SU BEZALI OD NJIH, ISLI SA NOZEVIMA U RUKAMA I KLALI PO KUCAMA. DA DA. ZLA DECA.
Prvo, NE VICI.
Ja se bavim problemima mladim i mladima to i predajem. Jos 1989 godine se uocilo da nase obrazovanje zahteva korenite reforme, ali se do 2000-te nije nista ucinilo, a i posle 2000-te jako malo, tako da postoje ogromne posledice toga zbog kojih smo daleko od obrazovanja u EU.
 
drbob:
Pametni Srbi ostaju ovde...Kako može da bude pametna ta koja je apsolvent stomatologije da radi u nekom bircuzu na zapadu,može da radi i ovde u nekom bircuzu i da zarađuje,ali ovde je sramota da to isto radi.
Žao mi je tih mladih ljudi koji su prevareni,ali...i to je sastavni deo života.
Srbija je El Dorado .

Bircuz na Menhetnu se za nijansu razlikuje od bircuza u Vukojebini donjoj!

A razlog odlaska nije karijera u ugostiteljstvu već dalje obrazovanje i usavršavanje!
 
pa jes i meni se drugarica iz Uzica javila koja je otisla jos i kaze da je sezona slabija i da se teze nalazi posao mada to nema toliko veze sa agencijom nego sa slabom turistickom sezonom pogotovo u mestima poput Atlantic city-ja koji od turista zavise ,uostalom svi koji su ranije isli su radili taj posao koji im agencija nadje najduze dve nedelje a onda bi uvek nalazili nesto drugo a mnogi su isli i u jeftinijem aranzmanu koji podrazumeva da sam nalazis posao.
 
adem_ks:
ajde sto su se neki studenti zahebali, nego me cudi da najpametniji srbi toliko grese da idu bas svi na taj pokvareni zapad gde ih teraju da rade ko crnci a ne daju im niti za koka kolu posle tolikog rada. budale... umesto da idu kod brace rusa da uzivaju oni....cccc
ili je mozda tudja sisa ipak meksa i daje vise mleka :?:

Vazno je da ste vi sampioni bistrine.... Toliko svetskih umova i dostignuca u nauci i umetnickih dela dugujemo slavnom albanskom narodu.. :roll:

Po 100ti put kazem: ADEME, RASPREMAJ U SVOM DVORISTU. IMACES PUNE RUKE POSLA!!
 
De_Sisti:
Vazno je da ste vi sampioni bistrine.... Toliko svetskih umova i dostignuca u nauci i umetnickih dela dugujemo slavnom albanskom narodu.. :roll:

Po 100ti put kazem: ADEME, RASPREMAJ U SVOM DVORISTU. IMACES PUNE RUKE POSLA!!

Ne mora on to sam da radi...ima ove bizgovke oko sebe, pa umesto što baljezgaju svojim debelim dlakavim jezičinama, nek' se do'vate metle i počiste svoje avlije... :lol: :lol: :lol:
 
ratnistrateg:
To su ti isti oni koji su se sa Djindjicem radovali dok je NATO bombardovao Srbiju, jedino ti vole zapad pa nemam razloga da ih bas zalim.

Naucili su lekciju a dobro bi bilo da iskustvo prenesu na kolege.
Bolje im je i to a ne da na svaki poziv Cede dolaze blokirati puteve kako bi sakupili kredita.
Potpuno si u pravu, jer nas obicne smrtnike koji verujemo u pravdu i istinu zigosu i obelezavaju nas sa Milosevic i SEselj, mi smo im krivi za raspad Juge, Zapad i Amerika je dobro cinila bombardujuci nas, e vidis sad je i meni drago sto su otisli u ameriku da vide prerijske pasnjake i po koji kostur krave!!! Bas su dobili topli docek od amera, nasih tj, vasih prijatelja u koje se kunete svojim ocevima i majkama!!! Vidis da sada ispade da su patriote bili Milosevic i Seselj, ipak su zeleli bar neko dobro srpskom narodu, a ne kao ovaj maneken i narkic date ih posaljite na zapad (amerika i druge NATO zemlje) da kuliraju uz nuklearno oruzje!! Ko zna, mozda ce neko postati profesionalni gonic zivine!!
 
tajna_smotra:
Potpuno si u pravu, jer nas obicne smrtnike koji verujemo u pravdu i istinu zigosu i obelezavaju nas sa Milosevic i SEselj, mi smo im krivi za raspad Juge, Zapad i Amerika je dobro cinila bombardujuci nas, e vidis sad je i meni drago sto su otisli u ameriku da vide prerijske pasnjake i po koji kostur krave!!! Bas su dobili topli docek od amera, nasih tj, vasih prijatelja u koje se kunete svojim ocevima i majkama!!! Vidis da sada ispade da su patriote bili Milosevic i Seselj, ipak su zeleli bar neko dobro srpskom narodu, a ne kao ovaj maneken i narkic date ih posaljite na zapad (amerika i druge NATO zemlje) da kuliraju uz nuklearno oruzje!! Ko zna, mozda ce neko postati profesionalni gonic zivine!!

JEDES GOVNA!!!!
 
Luciferko:
JEDES GOVNA!!!!
Ma nemoj mi reci, pogledaj malo oko sebe, prihvati realnost i njene cinjenice, zapad voli vas unutrasnje smradove koji bi jos srbiju rascepili koliko god mogu, e vidis, da se nasao neko ko stvarno zasluzuje da dobije dobar posao oni ga nebi primili, nego ovo su verovatno otisla deca nekog tate glavonje koji ima kintu pa platio 2000 dolara za vizu, eeejjjj, jajoglavi, shvatas li koliko su to velike pare za samo jednu vizu??? Zar ti mislis da bi moglo to da plati seljacko i radnicko dete??? Pokusavas ovde uneti zabunu i manipulaciju time sto ces reci da treba da ih zalimo !! Pa koji moj su trazili u americi, zar nema posla u srbiji?? Ako nema onda postoje ministarska mesta kome se salju peticije da se izvrsi smena vlasti i raspise referendum za izbor predsednika i poslanika da bi ljudi imali poao , platu i sve neophodno sto ima ostali svet za razliku od nas , koji nas drzi diktator Maneken sa njegovom mafijom da ih nenabrajam sve bolje jednostavnije reci DOS!!
 

Back
Top