Prevara?

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.755
Dok dejtujete neku osobu, niste zakonski njima nista duzni, nikakvih obaveza nemate, zasto se smatra prevarom ako torbnete sa strane? Zasto prevara? Jeste li obecali da cete samo s njom biti? Kako je on/ona prevarena?
 
Zakonski?
A moralno, dinje?
Dozvoljeno je i ispod pojasa - ako sudija ne primeti?
A publika?
Priče po kraju, sutra, ako dobiješ sina?
A komšija mu kaže, kada se ti najmanje nadaš, istinu o tome šta si bio?
 
Ја сам имао такву сцену. Где ми је једна ликуша док сам спавао чачкала по фону, и нашла неке поруке од друге цуре. Ништа специјално, симпатисање, да би ми изљубоморисала најстрашније.
 
Dok dejtujete neku osobu, niste zakonski njima nista duzni, nikakvih obaveza nemate, zasto se smatra prevarom ako torbnete sa strane? Zasto prevara? Jeste li obecali da cete samo s njom biti? Kako je on/ona prevarena?
Nema nikakve prevare ako joj niste ništa obećali. Sam sastanak sa tom osobom koliko ja znam nije krivično delo.
Samo opušteno i na prvom sastanku ne daj nikakva obećanja.
 
Ја сам имао такву сцену. Где ми је једна ликуша док сам спавао чачкала по фону, и нашла неке поруке од друге цуре. Ништа специјално, симпатисање, да би ми изљубоморисала најстрашније.
Preslika u stvar je dozivio moj prijatelj nakon sto je pijan zaspao u dnevnom boravku, samo sto je cura kojoj se dopadao na stolu kraj kauca na kojem je zakrmio ostavila otklopljen preklopni mobitel s tim porukama u kuhinjskoj tavi.

:mrgreen:

Nikada mu nije bilo jasno zasto je otisla u kuhinju i donijela tavu, mozda ga je na spavanju mislila umlatiti pa se predomislila.

:rotf:

Najbolje od svega sto je on tim ocima nikada nije gledao na takav nacin zato sto su u srodsvu.
 
Preslika u stvar je dozivio moj prijatelj nakon sto je pijan zaspao u dnevnom boravku, samo sto je cura kojoj se dopadao na stolu kraj kauca na kojem je zakrmio ostavila otklopljen preklopni mobitel s tim porukama u kuhinjskoj tavi.

:mrgreen:

Nikada mu nije bilo jasno zasto je otisla u kuhinju i donijela tavu, mozda ga je na spavanju mislila umlatiti pa se predomislila.

:rotf:

Najbolje od svega sto je on tim ocima nikada nije gledao na takav nacin zato sto su u srodsvu.
Хахаха каква сцена :hahaha: И ја сам спавао, само то кад је било били су они старији модели андроида, слабо је који имао оне шеме да закључаш телефон или шифру, можда је и имао ал ја нисам намештао. Ја се ујутру будим, видим ова седи пије кафу и пуши ћути и дури се. Реко чек да се умијем, скувам кафу па нападај шта год да је :vudu:
 
Dok dejtujete neku osobu, niste zakonski njima nista duzni, nikakvih obaveza nemate, zasto se smatra prevarom ako torbnete sa strane? Zasto prevara? Jeste li obecali da cete samo s njom biti? Kako je on/ona prevarena?


Budući da krenem od toga da ja ne bi voleo da se ona torba sa strane dok se dejta sa mnom, onda ni ja ne koferam sa strane.

Reciprocitet. :lol:
 

Back
Top