Prevara?

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
33.580
Sa muske strane decu vidjas nekoliko puta mesecno, plaćas alimentaciju itd...
Zato se muskarci teže odlučuju za razvod...
Ali da ne skrećemo sa teme, posto je tema prevara, a ovo su posledice...
Kada su cisti racuni svako zna koliko je duzan....to ne resava sud niti sud odredjuje kada ces videti decu....prosto se dogovoris ili se najavis....ne zenis se sa zenom koju ne znas....

SilverStar

Domaćin
Poruka
4.729
Danas mislim da je bolje nego ranije iako uvek ima budala...sve koje znam razveli su se bez cimanja...

Tako je, uzmes torbicu i sacekas da prodje....onda se dogovoris laganica...svejedno da li je neko sa drugim ili nije....
Igrom slučaja mi kroz ruke prolaze predmeti za razvod. Mogu ti reći da sam svašta pročitao.

A moj komsija, otkad se razveo nije video dete 10 godina, iako uredno plaća alimentaciju.

Tako da, ima nas raznih. Mislim da je najbitnije to sto si rekao da znas sa kime se zenis. Mada sam i tu vidjao preokrete od 180 stepeni, kada dodje do razvoda.

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
33.580
Meni ovo nikad nije bilo jasno.
Raskineš i ćao zdravo, čist račun duga ljubav.
Ljudi vole da komplikuju, pa to ti je.
A što se teme tiče, pa šta ja znam. Ako nisam sigurna u vezi nekoga i svdi mi se neko drugi, oh bože moj.
Nisam u fazonu da varam ako sam u vezi.
e, tako je. Napisao sam da uvek mozes da raskines vezu, ako imas neku drugu priliku, ali...nije svaki camac brod....za camac mozes da se uhvatis, ali brod ode...

SilverStar

Domaćin
Poruka
4.729
Meni ovo nikad nije bilo jasno.
Raskineš i ćao zdravo, čist račun duga ljubav.
Ljudi vole da komplikuju, pa to ti je.
A što se teme tiče, pa šta ja znam. Ako nisam sigurna u vezi nekoga i svdi mi se neko drugi, oh bože moj.
Nisam u fazonu da varam ako sam u vezi.
Nije to bas tako crno-belo.

Ne pricam o tebi, vec me je tvoj post postakao na razmisljanje.

Npr postoje duge veze ili brakovi, gde ljudi razmisljaju na sledeći način:

Imam dobru devojku/zenu koja je draga, nezna, fina, dobra majka itd.
Ili imam dobrog momka/muza vredan, radan, osecajan, dobar otac itd.

Ali vise nisu toliko aktivni, opustili su se, ne izazivaju vise uzbudjenje kao ranije...

I onda se trazi hleba, preko pogače...

Mimi-95

Iskusan
Poruka
6.876
Dok dejtujete neku osobu, niste zakonski njima nista duzni, nikakvih obaveza nemate, zasto se smatra prevarom ako torbnete sa strane? Zasto prevara? Jeste li obecali da cete samo s njom biti? Kako je on/ona prevarena?
Не мислим тако.Једино у случају ако је тај "дејт" искључиво дружење,али онда то није дејт.

Regina Mills

Buduća legenda
Poruka
47.577
Nije to bas tako crno-belo.

Ne pricam o tebi, vec me je tvoj post postakao na razmisljanje.

Npr postoje duge veze ili brakovi, gde ljudi razmisljaju na sledeći način:

Imam dobru devojku/zenu koja je draga, nezna, fina, dobra majka itd.
Ili imam dobrog momka/muza vredan, radan, osecajan, dobar otac itd.

Ali vise nisu toliko aktivni, opustili su se, ne izazivaju vise uzbudjenje kao ranije...

I onda se trazi hleba, preko pogače...

Jeste teže raskinuti ozbiljnu vezu, brak pogotovo. Čak i kad imaš lenjog partnera (a neki put i ti budeš taj lenji partner). Iz te lenjosti se rađaju svi problemi. E sad, neki to prevaziđu, neki šetaju okolo. Ali opet nekako razmišljam treba biti fer i prema partneru, ok nije više to to (bez obzira na decu, protekli zajednički život) i pošteno odstupiti.
Ovde u uvodnom postu se govori o nečem drugom, moj komentar se na to odnosio.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.