prevara

beba j

Početnik
Poruka
1
Prevarila sam muza pre sedam godina i to sam mu priznala nedavno.tesko je podneo to priznanje ali i dalje me voli i zeli da bude samnom.Mene izjeda tesko kajanje i stid.Kako da prebolimo zajedno katastrofu koju sam napravila?:

Prevarila sam muza pre sedam godina i to sam mu priznala nedavno.tesko je podneo to priznanje ali i dalje me voli i zeli da bude samnom.Mene izjeda tesko kajanje i stid.Kako da prebolimo zajedno katastrofu koju sam napravila?:

Ma jes bas ima leka za to..videces vremenom da li ce biti kao pre velika je to izdaja

Nisi ni trebala da mu priznajes. Ovako si mu samo napravila ranu na dusi koju nikad neces do kraja da mu izlecis. Dupla greska. "Posle jebbanja nema kajanja", ako se vec odlucis na taj korak, budi spremna da sama nosis svoj krst.

Temu ti prebacujem sa Ljisa na Zene..
mislim da ces tamo dobiti daleko
ozbiljnije odgovore...na tvoja pitanja

Poslednja izmena:
ja ne znam dal si više ispala što si ga prevarila ili što si mu to priznala ili što si mu priznala posle 7 (sedam :lol: ) godina. :lol:

ja bi te šutnuo, uzeo ti decu i alimentaciju pa se ebi kolko oćeš i sa kim oćeš :lol:

kad si dala vaginu drugomu mogla si da ponesesh to znanje sa sobom kroz sve godine sve dok smrtko ne dodje po tebe

rekla si njemu jer si htela sebi da olakshash savjest i sad si i njega siebala

taj mi njegov fon number da popricam malko sa njimE ti si ocito mnogo grozna zena

Ни мање штете ни веће жалости...бар што се саме преваре тиче, али извадити је из нафталина после седам година и отровати и мужа и себе???
:sad2:

u cemu je stvar?
priblizavas se godinama kad se pravi presek prozivljenog, pa su te bela krila koja bi mogla da izgubis uplasila?
posle ovoga, ne boj se..dobices bela, ali ona koja imaju guske..

kako dalje? tesko. zahvaljujuci tebi.
fleka koju si napravila ce citav zivot biti jabuka razdora.
cak i kad ti muz ne bude pricao o tome, znaj da ce na to da misli.

prvi put si ga shebala kad si ga prevarila.
drugi put kad si mu priznanjem nabila rogove.

neko nema nista pa napravi raj.
neko ima sve pa raj pretvara u pakao.

Back