pretvaraju se starijE neg sto jesu-klinke

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
wild_child:
Jel fore tipa onih Nema nista gore od toga da mu se svidja Wild child i Nije ni tvoj mozak nista osebujniji ti nazivas ismevanjem?
Ju devojko daleko si ti ispod granice duhovitosti. Ti cak ne umes ni dostojno da uzvratis udarac.
:lol:

Razmisljala sam da l' da prvo odgovorim na onoj temi ljigavoj smrdljivici pod nickom - "Banshee" ili kako vec, jer se k'o nenormalna primila da mi ***** o tome koliko je Spanski jezik vazan...Pa i da bude u pravu u onom sto je natrabunjala - uopste me to ne zanima... Ako neko hoce da ga uci, pa neka ga i uci, niko ga ne brani...

Ipak cu pre odgovoriti ovoj suntavoj nikogovicki Wild Child, jer mi je njen novi biser privukao paznju..

Fore tipa "ni tvoj mozak nije nista bolji" i " nema nista gore od toga da mu se svidja Wild Child", ne treba da te zavaravaju, jer je to tek pocetak, mada smatram da je cak i to dovoljno, jer mislim da ne bi ni mogla da razumes nesto jace i ozbiljnije.

Zar ne vidis da ni te tvoje fore ne samo da nisu nista bolje, nego su cak i gore. Izgleda da si vec pokazla sve sto znas i umes i da ti je to maksimum. Ponestaju ti ideje ...
 
Zar ti mislis da je moj posao ovde da tebe tovarim?
Nije...i zato ne vidim zasto bih te konstantno napadala samo zato da bih dokazala svoju nadmoc.
Ja sam reagovala na par tvojih glupih postova, tvoj problem sto imas kratke zivce.
Banovace te kao i ostale zivce ( Ratka)koji ne mogu da istrpe kritiku pa krenu da pljuju i histerisu....a ja ostajem na forumu....Hocete li ikada nauciti? :lol:
A Banshee je skroz ok devojka..zaista nema razloga da skaces na nju.
 
wild_child:
Zar ti mislis da je moj posao ovde da tebe tovarim?
Nije...i zato ne vidim zasto bih te konstantno napadala samo zato da bih dokazala svoju nadmoc.
Ja sam reagovala na par tvojih glupih postova, tvoj problem sto imas kratke zivce.
Banovace te kao i ostale zivce ( Ratka)koji ne mogu da istrpe kritiku pa krenu da pljuju i histerisu....a ja ostajem na forumu....Hocete li ikada nauciti? :lol:
A Banshee je skroz ok devojka..zaista nema razloga da skaces na nju.


Mozes ti mene da napadas ako hoces, ali uvek cu lako da te spustim i da ti zapusim usta..
I nemoj da mislis da se ja sad nerviram zbog toga, jer mi je sve to u stvari zabavno...

Ali kad vidim kakvi se sve bedni i glupi clanovi, debilne teme i ljigavi postovi javjalju na ovom podforumu, onda to necu da precutim, takve pojave i treba kritikovati i vredjati

Ti ces da mi kazes to za postove ?! Nisi svesna da su moji postovi verovatno i jedino ono sto vredi ovde i samo u njima i moze nesto pametno da se procita i znam da imam istomisljenike i ocekujem da ce uskoro doci na forum...

Da su ovi moderatori pametniji videli bi da uopste nemaju razloga da me banuju, jer bi to bio samo gubitak za ovaj forum, a ne za mene.

I sta si se vise uhvatila za tu Ratku ? Koja ti je sad to fora i otkud ti znas kakva je ona ?
 
spring_storm:
...znam da imam istomisljenike i ocekujem da ce uskoro doci na forum...

beast_eek.gif
beast_eek2.gif
beast_shakeh.gif


nadam se da necje biti tako, da ne bismo morali da angazhujemo josh nekoliko moderatora ovde. ko bi pokupio sva ta go.vna za vama?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top