pretvaraju se starijE neg sto jesu-klinke

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Као што сам рекао "не питајте ме како сам тамо завршио", ја сам углавном у Змај Јовиној и на Кеју, не волим ту масу, више сам за опуштена места, а наравно и за клошарење на клупама :D
 
Keeper:
kad vecj prichamo shta je kul, onda su to letnje haljinice, onako malo prozirne, mmmmmmm....
osjecam se prozvano...... :oops: :lol: :lol:

a sto se tice isfuravanja..... neko vece na nase mjesto dosle 2 cice sa po 2 trake za kosu,a meni bio dan za isfuravanje,prisla ja jednoj(obe su imale ispeglanu pruzenu bijelu kosu) rekoh: izvini curo,jel mi mozes posuditi tu gumicu da zavezem kosu,svoju sam zaboravila kod kuce...?
svi legli od smijeha!cak i ta njena druga cica.... ova se isfura,ugasi cigaretu i prosetase...... :lol: :lol: :lol:
 
sofffy:
Keeper:
kad vecj prichamo shta je kul, onda su to letnje haljinice, onako malo prozirne, mmmmmmm....
osjecam se prozvano...... :oops: :lol: :lol:

a sto se tice isfuravanja..... neko vece na nase mjesto dosle 2 cice sa po 2 trake za kosu,a meni bio dan za isfuravanje,prisla ja jednoj(obe su imale ispeglanu pruzenu bijelu kosu) rekoh: izvini curo,jel mi mozes posuditi tu gumicu da zavezem kosu,svoju sam zaboravila kod kuce...?
svi legli od smijeha!cak i ta njena druga cica.... ova se isfura,ugasi cigaretu i prosetase...... :lol: :lol: :lol:

Super :) a sta treba reci o ribi koja ima 15-16 god i obuce suknju {traku za kosu :lol: :lol: } i podigne je taman da joj se vidi prednji deo gaca :o :roll: :shock: :?
 
stvarno je odvrato videti nekog sa 15 godina (toliko imam ja) kako se seta u minicu od 5 cm i jos kracim trakama ( :D ) gore.
sto je jos uzasnije (za mene) jedna od mojih drugarica je upravo takva, samo sto ne vredi to sto joj roditelji zabranjuju, ona dobije sta zeli. i oni ne znaju kako se ona ponasa. mozda ona jednostavno ima neki izopacen osecaj za lepo?
sminka?
ujutro, za dobar dan, prvo stavlja puder.
i po kuci je ne mozete videti bez sjaja i senki.
nigde ne ide bez nesesera sa sminkom.
i to izgleda strasno - ali to je njena odluka.
(samo ne znam sta ona misli da drugi pricaju o njoj? da dobro izgleda? ne bih rekla. ona zna, ali izgleda misli da se ZEZAJU :shock: )
 
Master_Chief:
spring_storm:
Ma takve klinke su iskompleksirane, supljoglave drolje. Jadne su podjednako kao nabildovani, celavi bilmezi za kojima uglavnom jure. Sve to treba ubiti od batina...
do nekle si u pravu,ali ja ne bih te klince nego roditelje...

Slazem se,ali sta vredi ako su roditelji takvi...to naucila od keve,a cale cim je sa njenom kevom...verovatno voli to...valjda kapirate :roll:
 
SVE JE TO RAZUMNO I JA SE SMINKAM ALI ONE IMAJU 15 A JA 18...JA KOJA SAM STARIJA SE TAKO NE OBLACIM,PA STO ONDA IMAJU KLINKE...

NO ONE SE ČESTO PRETVARAJU DA SU I STRIJE...IMAM PRIJATELJICU KOJA IMA 16 POZNAJEM JE OD DJETINJSTVA-U BITI JOJ SE UPUCAVAO MUSKARAC OD 22..A ONA MU NIJE REKLA DA IMA 15!!!! TO JE 7 GOD RAZLIKE PA TO JE I ZA MENE STARO--HALLO!!!

TAKO SE POSTAJE *****!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
mia j:
SVE JE TO RAZUMNO I JA SE SMINKAM ALI ONE IMAJU 15 A JA 18...JA KOJA SAM STARIJA SE TAKO NE OBLACIM,PA STO ONDA IMAJU KLINKE...

NO ONE SE ČESTO PRETVARAJU DA SU I STRIJE...IMAM PRIJATELJICU KOJA IMA 16 POZNAJEM JE OD DJETINJSTVA-U BITI JOJ SE UPUCAVAO MUSKARAC OD 22..A ONA MU NIJE REKLA DA IMA 15!!!! TO JE 7 GOD RAZLIKE PA TO JE I ZA MENE STARO--HALLO!!!

TAKO SE POSTAJE *****!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ti sklapas recenice i pises kao da imas 8 godina, a ne 18... :lol:
 
mia j:
SVE JE TO RAZUMNO I JA SE SMINKAM ALI ONE IMAJU 15 A JA 18...JA KOJA SAM STARIJA SE TAKO NE OBLACIM,PA STO ONDA IMAJU KLINKE...

NO ONE SE ČESTO PRETVARAJU DA SU I STRIJE...IMAM PRIJATELJICU KOJA IMA 16 POZNAJEM JE OD DJETINJSTVA-U BITI JOJ SE UPUCAVAO MUSKARAC OD 22..A ONA MU NIJE REKLA DA IMA 15!!!! TO JE 7 GOD RAZLIKE PA TO JE I ZA MENE STARO--HALLO!!!

TAKO SE POSTAJE *****!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Poznat mi taj slucaj sa strijama, jedna moja ortakinja se pretvara da je celulit...opaka mala.......

Sa postovanjem, vecno zahvalna Wild_Child
 
Чупи НС:
Као што сам рекао "не питајте ме како сам тамо завршио", ја сам углавном у Змај Јовиној и на Кеју, не волим ту масу, више сам за опуштена места, а наравно и за клошарење на клупама :D



Ja polako prelazim u fensere,visim u Egu non stop. Ljubav prema Absinthu i Tekila Sunrise-u je jaca od fenseraja :lol:


S postovanjem, vecno zahvalna,vasa Wild_Child
 
Girl next door:
spring_storm:
Ma takve klinke su iskompleksirane, supljoglave drolje. Jadne su podjednako kao nabildovani, celavi bilmezi za kojima uglavnom jure. Sve to treba ubiti od batina...


ne mogu da se setim rvog posta, a citam ih vec dugo, u kom nisi nekog ismejala, ili rekla da je tema idiotska....
u cemu je tvoj problem :?: :?: :?:


To se i strucnjaci pitaju svaki dan :lol:
 
wild_child:
Girl next door:
spring_storm:
Ma takve klinke su iskompleksirane, supljoglave drolje. Jadne su podjednako kao nabildovani, celavi bilmezi za kojima uglavnom jure. Sve to treba ubiti od batina...


ne mogu da se setim rvog posta, a citam ih vec dugo, u kom nisi nekog ismejala, ili rekla da je tema idiotska....
u cemu je tvoj problem :?: :?: :?:


To se i strucnjaci pitaju svaki dan :lol:


au tek sam sad videla temu SLIKE U PROFILU.
dobro je, nisam usamljen slucaj :wink:
 
Peruzzi:
A o tim kuckama koje se oblace i sminkaju tako - a sta su one krive? Sve krece od oca i majke...za pocetak sigurno nije sama mogla da nauci da se sminka, druga stvar - kakvi su im ti roditelji koji ih pustaju tako da izadju napolje?
Pa ja bih dete ubio od batina ako ne bih mogao drugacije da mu dokazem...
Potpuno se slazem.Znam dve sestre koje su obe vec od CETVRTOG razreda OSNOVNE skole(starija je od petog doduse :lol: ) pocele da se vucaraju sa momcima i izlaze napirlitane ko da su duplo starije :roll:
 
Girl next door:
spring_storm:
Ma takve klinke su iskompleksirane, supljoglave drolje. Jadne su podjednako kao nabildovani, celavi bilmezi za kojima uglavnom jure. Sve to treba ubiti od batina...


ne mogu da se setim rvog posta, a citam ih vec dugo, u kom nisi nekog ismejala, ili rekla da je tema idiotska....
u cemu je tvoj problem :?: :?: :?:



Sta je to sa tobom ? Sto si toliko opsednuta mojim postovima ? :lol: Pa bar da ih ne dozivljavas na pogresan nacin..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top