Претње смрћу од стране ДБ-а

pazi se, znas koje su metode KGB, pitaj juscenka sta su mu uradili sa facom....
shok.gif

štipkali ga tri sata :lol: al onako, na sitno :rotf:
 
[Ne nasedajte ljudi....ja znam da su Srbi jako tupavi po tom pitanju i ovdje moze doci svaki kreten i reci da je imao takav susret, vi ce te svi odma povjerovati i krenuti vilama i motkama prema nevidljivom neprijatelju....zar ste toliko glupi pa ne vidite da covjek hoce da unese paniku. Sve sto je on sreo bio je neki klinac kome je pokretac ove teme hteo da malo dzeparca i cigare pa mu ovaj pokazao zube, na kraju je decko ispao negativac i placenik Borisa Tadica i DS-a a lopov ovde poceo da dobija i pohvale. Ne nasjedajte!!!!!!!!!!!!
............................................................................
A otkud znas sem da sebe poistovecujes ili globalizujes SA SRPSKIM NARODOM /boldirano napisano za takvu ili sl mogucnost/....................Ocigledno sebe drzis za*visoko*............a nas SRBE za nisko...................pa ako ti odgovara drzi i dalje sa transparentno demokratsko liberalnim narcisoidizmom..................

PS
Boldirani deo teksta ovako izruciti je van koncepta ostalog dela teksta koji upucuje da je sve moguce........u sta ne sumnjam niti potvrdjujem.............Pozdrav i ako mislis to sto sam boldirao, komunikacija sa Tvoje strane mi je u RAZBIJENOM ogledalu...............moci ces Ti ovo da shvatis ali ne moras i da prihvatis....................:hahaha:
 
Poslednja izmena:
............................................................................
A otkud znas sem da sebe poistovecujes ili globalizujes SA SRPSKIM NARODOM /boldirano napisano za takvu ili sl mogucnost/....................Ocigledno sebe drzis za*visoko*............a nas SRBE za nisko...................pa ako ti odgovara drzi i dalje sa transparentno demokratsko liberalnim narcisoidizmom..................

PS
Boldirani deo teksta ovako izruciti je van koncepta ostalog dela teksta koji upucuje da je sve je mohguce.....................Pozdrav i ako mislis to sto sam boldirao komunikacija sa Tvoje strane mi je u RAZBIJENOM ogledalu...............moci ces Ti ovo da shvatis ali ne moras i da prihvatis....................:hahaha:

Ja sam ti Crnogorac junace, dobro sam upoznat kako vam funkcionise mentalni sklop, i ne drzim ja sebe za visoko, samo sam iskren i direktan, ima ovdje i casnih i postenih ljudi, ali njih je PREMALO!
 
Ja sam ti Crnogorac junace, dobro sam upoznat kako vam funkcionise mentalni sklop, i ne drzim ja sebe za visoko, samo sam iskren i direktan, ima ovdje i casnih i postenih ljudi, ali njih je PREMALO!

Crnogorac iz Crne Gore ili Srbin iz Crne Gore?......opredeli se a vec jesi..........i moje poreklo pradjedovsko je iz Pavina Polja od ili iz plemena KUČA.........ali smo znali da necemo biti novokomponovani.................cini mi se da si ti ono sto nisi a da nisi ono sto jesi............o mentalnom sklopu u analizi istog polazi se od sopstvenog ali nikako globalizujuceg vec licnog.Zdrav mi bio i pod ladan tus.........misaoni normalno....................

PS
Monti Krstas bi ti i nacrtao ovo sto Ti *rekoh*......................jako si prepovnatljiv-....-CE
 
Poslednja izmena:
Crnogorac iz Crne Gore ili Srbin iz crne gore?......opredeli se a vec jesi..........i moje poreklo pradjedovsko je iz Pavina Polja od ili iz plemena KUČA.........ali smo znali da necemo biti novokomponovani.................cinimi se da si ti ono sto nisi a da nisi ono sto jesi............o mentalnom sklopu u analizi istog polazi se od sopstvenog ali nikako globalizujuceg vec licnog.Zdrav mi bio i pod ladan tus.........misaoni normalno....................

PS
Monti Krstas bi ti i nacrtao ovo sto Ti *rekoh*......................jako si prepovnatljiv-....-CE

Je li ti znas da citas nepismen bio! Sto je problem u tome sto sam Crnogorac sa NBG, pa rodjen sam na Vracaru nesreco jedna. A sta tebe boli k.... sto se ja ne izjasnjavam ko srbin?...ja sam Crnogorac i nece mi tu neki opancar govoriti i nametati sto sam bio niti sto cu biti.
 
Orion 77
Je li ti znas da citas nepismen bio! Sto je problem u tome sto sam Crnogorac sa NBG, pa rodjen sam na Vracaru nesreco jedna. A sta tebe boli k.... sto se ja ne izjasnjavam ko srbin?...ja sam Crnogorac i nece mi tu neki opancar govoriti i nametati sto sam bio niti sto cu biti.
.................................................................................................................................................................

E......ne treba vise....i previse si o sebi *rekao*........ni godine ne postujes ni svoje a kamo li od drugog.......Zdravo Zivo i niko mi te ne urekao ili kako kazu u Crnoj Gori.......ONO TI POD NOS.........ajd sagledaj sta pises i kako vredjas..............mene ne.........sebe normalno.
 
Poslednja izmena:

Back
Top