Претње смрћу од стране ДБ-а

Ахахаха... Режим је сра*е... Тадић је дерпе... Шта знам, сви су они смрадови... Ето... И ко ће сада да дође да ми прети!? :per:
П.С. Нема више ДБ-а, сад' је то БИА... Апдејтуј се матори... :mrgreen:

meni ti licis na nepostojecu tajnu sluzbu, zovi je kako oces
 
otkud znamo? nista me ne moze iznenaditi, a pogotovo ne da db sikanira i maltretira gradjane, ne bi im bilo prvi put:per:


Missiš ne bi im bio poslednji put :roll:

Prvi put im se dešava kao inicijacija čim postanu čuveni bia , db , ispostava cie ili kako se već ti batinaši međusobno oslovljavaju...batinaši s legitimacijama i moći gde se njihov kepec rast od 160eset centimetara skoro i ne primećuje :dash:

...missim oni misle da se ne primećuje :mrgreen:
 
mogu Oni da Nas ubijaju koko im volja
al istinu je nemoguće ubiti


Tako je ! Ide bona:ok::super:

Kao oni bosanci juče što dočekaše svoju predsednicu u Katanićevoj u sred Beograda:dash:

Pa ako im je toliko mila što je kući svojoj ne vode...uBosnu, a i nije bio doček k'o što pričaju...prošla sam onuda u to vreme i jedva šačica od 5-6 nekih fol novinarčića , osećam sve izbosne sa sve dva pandura...a predstaviše onoliko :zcepanje:
 
otkud znamo? nista me ne moze iznenaditi, a pogotovo ne da db sikanira i maltretira gradjane, ne bi im bilo prvi put:per:

E pazite se svi, cuo sam ****** da su ovi iz DS-a iznajmili par servera ECHELONA i jedan cluster jevrejskog informacionog sistema samo da bi pratili sta se pise u pdf Politika na krstarici.com, sve rijeci tipa: Boris, Ubiti, Unistiti, Djilas, Korupcija, Cvetkovic, Krkobabic....se filtriraju i autori istih se premlacuju na ulicama beograda uz pretnje smrcu.
 
E pazite se svi, cuo sam ****** da su ovi iz DS-a iznajmili par servera ECHELONA i jedan cluster jevrejskog informacionog sistema samo da bi pratili sta se pise u pdf Politika na krstarici.com, sve rijeci tipa: Boris, Ubiti, Unistiti, Djilas, Korupcija, Cvetkovic, Krkobabic....se filtriraju i autori istih se premlacuju na ulicama beograda uz pretnje smrcu.

i to je moguce, sto da ne? suNATOvac je sposoban na tako nesto, DB je takodje antisrpska sluzba, vise rade za interese engleske i amerike nego Srbije:rtfm:
 
E pazite se svi, cuo sam ****** da su ovi iz DS-a iznajmili par servera ECHELONA i jedan cluster jevrejskog informacionog sistema samo da bi pratili sta se pise u pdf Politika na krstarici.com, sve rijeci tipa: Boris, Ubiti, Unistiti, Djilas, Korupcija, Cvetkovic, Krkobabic....se filtriraju i autori istih se premlacuju na ulicama beograda uz pretnje smrcu.

Pa sad je znači red na tebe, kuku crni Orione:sad2:
:zcepanje:
 
..čudo..jedno ova.."krstača"...ovo..je već..ko zna koji...(tu mislim na Oliver-a-iliti Oliveru..:D)
...kojem..se prijeti.
...ima ih i koji čuju glasiće...da im šapću...
..neki opet..imaju prividjenja..(vide ujke)..
...kažem..ja vrag doašo po svoje na krstaču...dajte da se orgniziramo...da vadimo..motke od gloga..da se borimo..:hahaha: :hahaha: :hahaha:....
 
..alooooooo..breeee...nisam ja purger..ja sam..šokac..:rtfm:....živ mi bio...:rtfm:..

a pa ti si Srbenda onda, mozda si mi rodjak
cool.gif
 
Изгледа да ствари у Србији настављају да се крећу у лошем правцу, те да се обистињује оно што сам пре пар месеци у неким дискусијама наговестио - да ће режим од Србије направити Чиле&Аргентину.

Наиме, синоћ сам на послу био изложен десетоминутном вербалном нападу и увредама, да би се читава ствар завршила директном претњом убиством. На основу негативног искуства које сам пре пар година имао са припадницима ДБ-а, могу са сигурношћу тврдити да је у питању један од њихових оперативаца, а колико год да то звучи смешно - разлог за то је мој критички став на овом форуму према окупационом режиму и Борису Францетићу.
Иначе особа је носила препознатљиву униформу ДБ-а коју облаче када желе да пренесу "поруку" - тамноплаву вијетнамку и фармерке, скренула ми је пажњу да наш сусрет није случајан и директно ми рекла да се врло лако може десити да будем убијен, а као још један од препознатљивих потписа оперативаца ДБ-а, допринела је и јединствена мешавина моћи, мржње и патологије коју је исијавала у личном контакту, што стварно уме да узнемири човека. Из разлога који за ову причу нису битни, када сам ја у питању то је стварно лако урадити и то без икакве бојазни од могуће истраге и последица.

Тек након што сам у суседном објекту замолио запослене да позову полицијску патролу, она се удаљила, изразлом лица ми стављајући до знања да добро размислим шта ћу следећи пут написати на форуму.

Ko_je_ova_osoba2-1.jpg


С обзиром да сам по природи доста плашљив (после грмљавине три дана не излазим из атомског склоништа), ове прење су имале јако дејство на мене, па ћу бити присиљен да напустим ПДФ "Политика".

Све што на "Политици" изговорите против режима бива одрукано бањичком Гестапоу, па зато будите опрезни.

Желим вам свако добро, Оливер Поповић


П.С. У случају да га модератор обрише, овај пост ћу објавити и на п.п.-у Клуба.

Luidilo nas je održalo,
njemu hvala!
 

Back
Top