Претежна већина Хрвата - идиоти

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
PURGER:
1- Nije bilo smisla,samo bi se još više razjedinili.

2- Tema za raspravu.

3- Da su budale ginule,Zagreb bi se pisao Ćirilicom,grupa pomalo kopni,i ostat če bez love
koju su maznuli.

1- Moglo je imati smisla: Tako bi mnogi u pozadini fronta imali važnija posla umesto privatizacijsko-lopovskih aktivnosti!:)

2- Raspravljati ili čekati odluku suda po pitanju tužbe RHvs Srbija!?

3- NE BI SE Zagreb pisao ćirilicom jer je zapadno od linije VKK! Hrvatska, ali bez Srba je mogla da ode uz onakav vikend-rat kao SLO.
 
apolid:
Pitanje za administratora foruma:

Da je kojim slucajem neko otvorio temu sa nazivom "Pretezna vecina Srba - Idioti", da li bi taj bio banovan ili bi ostao da deluje po forumu s tim da bi tema bila izbrisana? Kladim se da bez kazne taj ne bi prosao.

Mislim da je Torente i ranijim svojim pisanjima zasluzio celovecni ban, a da je sa ovom temom taj ban samo potvrdio.

Pustite čovjeka neka piše šta hoče,meni osobno uopče ne smeta,dapače sam naslov privlači
ljude takvoga kalibra,pa eto neka ostane stalna tema,ja sam za. :) :) :)
 
fosilvaso:
1- Moglo je imati smisla: Tako bi mnogi u pozadini fronta imali važnija posla umesto privatizacijsko-lopovskih aktivnosti!:)

2- Raspravljati ili čekati odluku suda po pitanju tužbe RHvs Srbija!?

3- NE BI SE Zagreb pisao ćirilicom jer je zapadno od linije VKK! Hrvatska, ali bez Srba je mogla da ode uz onakav vikend-rat kao SLO.

Lopovi ko lopovi,bilo ih i bit če ih uvijek.Ništa čudno

2- Sumnjam u to,pošto nitko nikome nije objavio Rat.

3- Promašena glupost.
 
Powerslave:
Ne znam zasto toliko polemike oko toga sta je rekao jedan nemac. To je njegovo misljenje i zasto tolika frka oko toga. Sutra moze neki francuz nesto slicno da kaze za srbe ili neki hrvat za nemce, ali to je misljenje samo jednog coveka i koga briga za to.

Ali, ako taj Nemac malo razvije svoju teoriju, možda dođe do nekih važnih pitanja i zaključaka, čak možda bitnih i za tužbu RH vs Srbija:
Ko je najveći krivac za rat u Hrvatskoj?
Agresija ili Građanski?
Jel' Oluja oslobodilačka akcija, ali sa zločinačkom pozadinom?
Jesu li Zloba i JNA ustvari bili preblagi sa obzirom na ondašnju situaciju?
 
PURGER:
Lopovi ko lopovi,bilo ih i bit če ih uvijek.Ništa čudno

2- Sumnjam u to,pošto nitko nikome nije objavio Rat.

3- Promašena glupost.

Nisu to obični lopovi: Oni su stvorili ZAKONSKE podloge za svoj lopovluk! A ko je tih dana mogao učestvovati u tom krupnom lopovluku? Oni koji su trebali biti pod istragama za svoju komunjarsko-partizansku prošlost!:)

Građanski ratovi se i ne objavljuju!?

zašto glupost, pa SLO je otišla, Šešelj: Idite bre, što pre!:) Nije valjda da misliš da Srbi toliko više vole Hrvate od Slovenaca?
 
fosilvaso:
Ali, ako taj Nemac malo razvije svoju teoriju, možda dođe do nekih važnih pitanja i zaključaka, čak možda bitnih i za tužbu RH vs Srbija:
Ko je najveći krivac za rat u Hrvatskoj?
Agresija ili Građanski?
Jel' Oluja oslobodilačka akcija, ali sa zločinačkom pozadinom?
Jesu li Zloba i JNA ustvari bili preblagi sa obzirom na ondašnju situaciju?

1- CIA I KGB
2- Kombinirano
3- Oslobodilačka s pojedincima kao zločincima.
4- Mesić i JNA si valjda mslio.
 
fosilvaso:
Nisu to obični lopovi: Oni su stvorili ZAKONSKE podloge za svoj lopovluk! A ko je tih dana mogao učestvovati u tom krupnom lopovluku? Oni koji su trebali biti pod istragama za svoju komunjarsko-partizansku prošlost!:)

Građanski ratovi se i ne objavljuju!?

zašto glupost, pa SLO je otišla, Šešelj: Idite bre, što pre!:) Nije valjda da misliš da Srbi toliko više vole Hrvate od Slovenaca?

1- Banana,nisu Komunjare pljačkale.
2- Građanski bi bio sa Srbima iz Hrvatske,a ne sa onima koji su dolazili iz Srbije,preko Dunava,i iz Bosne.Več smo bili neovisni.
3- Svejedno smo otišli.Kao što vidiš.Prije ili kasnije.
 
PURGER:
1- CIA I KGB
2- Kombinirano
3- Oslobodilačka s pojedincima kao zločincima.
4- Mesić i JNA si valjda mslio.

1- Dobar vic! Spoljni neprijatelj došao i zavadio pitome ljude koji su živeli sretno i složno!?:) Nisi ti bez veze uzeo taj avatar:)

3- A ako su ti pojedinci bili oni koji su sve poduzeli da dođe do takvog ratnog raspleta?

Za 2 i 4 ne mogu odgovoriti, zaboravio sam do kada je postojalo ono lakrdijaško Predsedništvo od 7 patuljaka ( sedmi je trebao biti neki šiptar!?:):):))
 
fosilvaso:
1- Dobar vic! Spoljni neprijatelj došao i zavadio pitome ljude koji su živeli sretno i složno!?:) Nisi ti bez veze uzeo taj avatar:)

3- A ako su ti pojedinci bili oni koji su sve poduzeli da dođe do takvog ratnog raspleta?

Za 2 i 4 ne mogu odgovoriti, zaboravio sam do kada je postojalo ono lakrdijaško Predsedništvo od 7 patuljaka ( sedmi je trebao biti neki šiptar!?:):):))

A čuj,nisam baš siguran kako bi im sjela Socijalistička država u E.U.
 
PURGER:
1- Banana,nisu Komunjare pljačkale.
2- Građanski bi bio sa Srbima iz Hrvatske,a ne sa onima koji su dolazili iz Srbije,preko Dunava,i iz Bosne.Več smo bili neovisni.
3- Svejedno smo otišli.Kao što vidiš.Prije ili kasnije.

1- Nisu komunjare, već bivše komunjare koje su pre, iznutra rušile poredak SFRJ, kako sam čuo od nekih?:)

2- Nije agresija ako se neki dobrovoljci uključe u rat susedna države! Tako bi mogao reći da je i Kraljevina Jugoslavije bila agresor na Španiju 30-tih godina!

Otišli ste, ali BEZ Srba koji su otišli u srpske zemlje!:)
 
PURGER:
A čuj,nisam baš siguran kako bi im sjela Socijalistička država u E.U.

Promena društvenog uređenja se može izvesti i bez rata!
Međutim, nama je bilo PRIMARNO RASTURANJE ZAJEDNIČKE DRŽAVE, a lopovi su se pobrinuli da se promeni i uređenje! Iz toga zaključujem da to nije maslo CIA/KGB! Lobiranja je bilo, ali to nije dosta.
Znaš da Ameri ponekad negde pokušaju i silom srušiti sistem, pa im ne uspeva!
 
fosilvaso:
1- Nisu komunjare, već bivše komunjare koje su pre, iznutra rušile poredak SFRJ, kako sam čuo od nekih?:)

2- Nije agresija ako se neki dobrovoljci uključe u rat susedna države! Tako bi mogao reći da je i Kraljevina Jugoslavije bila agresor na Španiju 30-tih godina!

Otišli ste, ali BEZ Srba koji su otišli u srpske zemlje!:)

1- Dobro si čuo,Milošević od 1987,pa metak za svojega mentora.
2- Dobrovoljci na plači s tenkovima i avionima primaju zapovjedi iz Beograda.
3- Vratit če se jer im i tamo di jesu poručuju da idu odakle su došli.Kako sam čuo.
 
Torrente-BG:
Проф. Волф Ошлис, немачки савезни институт оријенталне и међународне научне студије) пре неки дан пише:

„У Европи има држава - на жалост све их је више - у којима радикално десничарски идиоти некажњено могу да урлају своје пароле. Међутим, из свог познавања хрватске писане речи полако сам дошао до уверења да тамо идиоти чине претежну већину”.

---------------------------------------------

„Es gibt in Europa Staaten – leider immer mehr -, in denen rechtsradikale Idioten ihre Parolen ungestraft herausbrüllen können, aber aus meiner Kenntnis des kroatischen Schrifttums bin ich langsam überzeugt, dass dort die Idioten die überwiegende Mehrheit bilden.”

http://www.eurasischesmagazin.de/artikel/?artikelID=20070310

Hm...
Ovde se prvo pominju radikali pa idioti pa tek onda Hrvati - da li je iko to primetio?
 
fosilvaso:
Promena društvenog uređenja se može izvesti i bez rata!
Međutim, nama je bilo PRIMARNO RASTURANJE ZAJEDNIČKE DRŽAVE, a lopovi su se pobrinuli da se promeni i uređenje! Iz toga zaključujem da to nije maslo CIA/KGB! Lobiranja je bilo, ali to nije dosta.
Znaš da Ameri ponekad negde pokušaju i silom srušiti sistem, pa im ne uspeva!

Mogla se da je prevladao razum.
Koristili smo satelitske Američke snimke za Oluju,vi ste im srušili nevidljivog Ruskim raketama.
Pokušaju ali im večinom uspjeva,nažalost.
 
PURGER:
1- Dobro si čuo,Milošević od 1987,pa metak za svojega mentora.
2- Dobrovoljci na plači s tenkovima i avionima primaju zapovjedi iz Beograda.
3- Vratit če se jer im i tamo di jesu poručuju da idu odakle su došli.Kako sam čuo.

1- A u Hrvatskoj nije bilo *********? Kud li su nestali 91-e?

2- Ajde mi navedi i jednu oružanu akciju Srba na teritoriji RSK(Hrvatske) nakon međ. priznanja RH, naravno, osim odbrana ako su ih HV-ovci napadali?

3- To je već šta bi bilo da nismo krenuli sa balvanima itd, tj. bližimo se stanju koje smo mogli imati i bez rata!?
 
fosilvaso:
1- A u Hrvatskoj nije bilo *********? Kud li su nestali 91-e?

2- Ajde mi navedi i jednu oružanu akciju Srba na teritoriji RSK(Hrvatske) nakon međ. priznanja RH, naravno, osim odbrana ako su ih HV-ovci napadali?

3- To je već šta bi bilo da nismo krenuli sa balvanima itd, tj. bližimo se stanju koje smo mogli imati i bez rata!?

1- Zbili redove i osnovali SDP

2- Ova ti je dobra.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top