Претежна већина Хрвата - идиоти

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zex:
Da je tigru srce pekinezera, ne bi bil opasnije zveri na zemlji. Kad napises nesto, gledaj da to ima barem nekog smisla, a ne ovako...

Gledaj,čovjek je uletio i odmah počeo šibat,ja još jednom pišem,pročitaj neki moj post koji se svodi na neku normalnu temu i vidi dal ima smisla.Nisam došao na ovaj forum vrijeđati se s nekim na Nacionalnoj osnovi iz čistog razloga jer nisam primitivac.Meni je osobno uvreda kad me netko nazove Ustašom odnosno Fašistom,a koliko znam pravila Foruma zabranjuju takve stvari,da bi ja njemu poručio isto neke stvari priznajem da bi,ali se moram suzdržati,isto poručujem i ostalima iz Hrvatske.Niti je to zdravi način komunikacije,niti se to svodi na neku realnu priču.Iste stvari se dešavaju i na Hrvatskim Forumima,gdje se isto rade sačekuše,pa udaraj.Sad ti meni onda objasni,dal bi podijelio mišljenje i sa drugom stranom kako volite to nazvati ili če se i za deset godina sve svoditi na ovakve površne priče.Time ne samo da radite štetu ovome Forumu,več i odbijate i neke normalne ljude da uopče sudjeluju u raspravama.Iz čistoga razloga što dopuštate da pojedinac iznosi mišljenje svih vas zajedno,pa ako vam odgovara da zaključuje kako se ovaj Forum sve više pretvara u Ustaški,i kako su svi Hrvati idioti,poručuje da odjebemo tamo odakle smo,šta više reči takvom čovjeku,a sam sebe predstavlja kao pravopisnog intelektualca.Tigar koji se bori svoj narod predstaviti u najboljem svjetlu,baš kulturnim metodama.
 
PURGER:
Gledaj,čovjek je uletio i odmah počeo šibat,ja još jednom pišem,pročitaj neki moj post koji se svodi na neku normalnu temu i vidi dal ima smisla.Nisam došao na ovaj forum vrijeđati se s nekim na Nacionalnoj osnovi iz čistog razloga jer nisam primitivac.Meni je osobno uvreda kad me netko nazove Ustašom odnosno Fašistom,a koliko znam pravila Foruma zabranjuju takve stvari,da bi ja njemu poručio isto neke stvari priznajem da bi,ali se moram suzdržati,isto poručujem i ostalima iz Hrvatske.Niti je to zdravi način komunikacije,niti se to svodi na neku realnu priču.Iste stvari se dešavaju i na Hrvatskim Forumima,gdje se isto rade sačekuše,pa udaraj.Sad ti meni onda objasni,dal bi podijelio mišljenje i sa drugom stranom kako volite to nazvati ili če se i za deset godina sve svoditi na ovakve površne priče.Time ne samo da radite štetu ovome Forumu,več i odbijate i neke normalne ljude da uopče sudjeluju u raspravama.Iz čistoga razloga što dopuštate da pojedinac iznosi mišljenje svih vas zajedno,pa ako vam odgovara da zaključuje kako se ovaj Forum sve više pretvara u Ustaški,i kako su svi Hrvati idioti,poručuje da odjebemo tamo odakle smo,šta više reči takvom čovjeku,a sam sebe predstavlja kao pravopisnog intelektualca.Tigar koji se bori svoj narod predstaviti u najboljem svjetlu,baš kulturnim metodama.

Pozdrav brate Hrvatu :) Evo ja da potvrdim da je na svim forumima isto. Naime s obzirom da sam za svojih 25 godina imao priliku da upoznam jedva sacicu deklarisanih Hrvata odlucio sam da idem na hrvatske forume, tj. Indexov posto sam tada za njih cuo. Sve u svemu hteo sam da diskutujem i da cujem misljenje druge strane i da saznam malo bez filtera koji se u svakom narodu pravi drugacija vidjenja rata. I moram priznati da sam dosta stvari skapirao i u mnogome uvideo svu tragediju svih medjusobnih ratova i neshvatanje suprotne strane za gledista drugih i patnje druge strane. ALi sam do toga dosao takvom mukom da je to neopisivo jer je kao i ovde i tamo vecina tema bila ovog sadrzaja kao npr. Naucno dokazano da su Srbi glupi, pa onda dodje neki Srbin pa postavi temu Hrvati su genetski iskvareni,... i slicne gluposti. I svi se mrze i pokusavaju da dokazu superiornost sopstveno naroda (possto postoji tolika neverovatna razlika koju mi svi uocavamo, za razliku od bilo koa ko dodje sa strane :roll: ) Sve u svemu mozda sam promasio temu jer me je mrzelo sve da citam, ali sam video da te nekoliko ljudi napada i da im smeta Hrvat na srpskom forumu, pa ja kao da te podrzim :) Aj pozdrav!
 
JABUCHILO:
znas kako ono ide, sto jedan idiot zahebe ni sto srba ne moze da popravi... a jos posto je ovde rec o preteznom idiotizmu, onda su ti proporcije problema sigurno jasne.

Pa tako ti je kod nas sad postala moda ismijavati Slovence,tipa ugibalište do Austrije,pa koliko bi nam trebalo vojno do Ljubljane,dal da je gađamo topovima iz Dubrovnika jer bi mogli pogoditi Austriju,ma mislim koje gluposti kojih tek glupana.Valjda doma sjede pred kompjuterom i je.u šaku.
 
PURGER:
Pa tako ti je kod nas sad postala moda ismijavati Slovence,tipa ugibalište do Austrije,pa koliko bi nam trebalo vojno do Ljubljane,dal da je gađamo topovima iz Dubrovnika jer bi mogli pogoditi Austriju,ma mislim koje gluposti kojih tek glupana.Valjda doma sjede pred kompjuterom i je.u šaku.
Nije to za Sloveniju ni daleko od istine, Macelj - Karawanke sat i po - dva i eto te u Austriji...
Ali, ruku na srce, ima i puno manjih.
 
fosilvaso:
Zato SLO nema nadzvučne avione: Punom brzinom ne može da napravi krug, a da ne povredi vazdušni prostor komšije!:)
Pa sta ce joj? Ne moze ni da uzleti kako treba a da se ne zamisli ciji vazdusni prostor ce da povredi...a da o prostoru potrebnom za izvodjenje vezbi ili o vazdusnim borbama da i ne govorim.
I u SFRJ su avioni za kratko vremena mogli da se stvore u svakom delu drzave, a ne u Sloveniji. Jaka PVO i NATO, to je njihova potreba.
 
hektorius:
Pa sta ce joj? Ne moze ni da uzleti kako treba a da se ne zamisli ciji vazdusni prostor ce da povredi...a da o prostoru potrebnom za izvodjenje vezbi ili o vazdusnim borbama da i ne govorim.
I u SFRJ su avioni za kratko vremena mogli da se stvore u svakom delu drzave, a ne u Sloveniji. Jaka PVO i NATO, to je njihova potreba.

Čak je pitanje šta će im i PVO?
 
hektorius:
Zato kad nema aviona i helikoptera tuku po zemlji...znas li sta po zemlji uradi trocevac 3x20mm? Ili "Praga" 2x30mm? Kod nas se i te kako efikasnim pokazalo. I cuveni Nemacki "Flak" 88mm iz WW2 je zloglasniji bio po gadjanju ciljeva na zemlji.

Pitam zato što je mala verovatnost da će ih neko napasti, a ako idu u razne misije po svetu, neka na terenu zadužuju NATO opremu!?:)
 
fosilvaso:
Pitam zato što je mala verovatnost da će ih neko napasti, a ako idu u razne misije po svetu, neka na terenu zadužuju NATO opremu!?:)
Koliko god mala verovatnoca bila dogadjaj je moguc. Ipak Slovenija nije Monte Karlo ili Vatikan pa da im se "oruzane snage" svode na one muskertire sto se setaju levo - desno ispred ulaza...osim toga, znaju da su na granici Balkana i u blizini "miroljubivih" naroda sa istoka...
 
hektorius:
Koliko god mala verovatnoca bila dogadjaj je moguc. Ipak Slovenija nije Monte Karlo ili Vatikan pa da im se "oruzane snage" svode na one muskertire sto se setaju levo - desno ispred ulaza...osim toga, znaju da su na granici Balkana i u blizini "miroljubivih" naroda sa istoka...

Od Srba im ne preti opasnost, a Hrvati su kukavice u dubini duše, sumnjam da bi napadali SLO, bez obzira na neke nerešene probleme!?
 
fosilvaso:
Od Srba im ne preti opasnost, a Hrvati su kukavice u dubini duše, sumnjam da bi napadali SLO, bez obzira na neke nerešene probleme!?
Kad bi doslo do necega Hrvati bi njih zgazili, cisto zbog brojnosti, ratnog iskustva ali pre svega zbog mogucnosti i potencijala. Glupo je o tome uopste i pricati jer i jedni i drugi poslusno slusaju naredbe NATO-a, EU i USA...ali eto...
 
blockhead:
Nije tacno.Zlocin genocida ne zastareva.Nedavno je francuska skupstina izglasala deklaraciju o genocidu nad Jermenima.
Pričamo o različitim stvarima, ja sam naveo uobičajenu sudsku praksu. Znači, pošto se većina sudskih procesa vezanih za 2. svetski rat završila pre 1948., znači da tada zločinci nisu mogli biti osuđeni za genocid. Sem toga, mnoge ustaše su pobijene bez suđenja na nekoliko lokacija u Sloveniji, kao i mnogi četnici i domobrani.


Inače, zbog čega se dozvoljava postavljanje teme koja već u naslovu sadrži uvredu?
 
Pitanje za administratora foruma:

Da je kojim slucajem neko otvorio temu sa nazivom "Pretezna vecina Srba - Idioti", da li bi taj bio banovan ili bi ostao da deluje po forumu s tim da bi tema bila izbrisana? Kladim se da bez kazne taj ne bi prosao.

Mislim da je Torente i ranijim svojim pisanjima zasluzio celovecni ban, a da je sa ovom temom taj ban samo potvrdio.
 
fosilvaso:
A kako ih nazvati? Popushili su fore:
1-O pomirbi partizana i Ustaša bez da su svi 'partizani' odgovarali za svoje zločine.
2- O agresiji Srbije na RH
3- Dok su budale ginule, grupa se bogatila
itd.......

1- Nije bilo smisla,samo bi se još više razjedinili.

2- Tema za raspravu.

3- Da su budale ginule,Zagreb bi se pisao Ćirilicom,grupa pomalo kopni,i ostat če bez love
koju su maznuli.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top