Preporuci film

maddfhddgd.jpg


jos jedan odlican korejski triler sa dobrom pricom,glumcima,zapletom.
 
"Americki gangster"

gl. uloga Denzel Washington

radjen po istinitoj prici

tema je: kako za vreme vijetnamskog rata se covek snasao i na razlicite nacine uvozio drogu u ameriku, koje su mu veze bile i sa kim je radio...
zasto bas ovaj film : zbog toga sto je radjen prema istinitoj prici....
 
OVO JE NEŠTO NAJTUŽNIJE ŠTO MI SE DESILO U POSLEDNJIH NEKOLIKO GODINA!ŠTA REĆI SEM VELIKO HVALA,UŠTEDIO SAM PA JEDNO 100.000 EVRA DO SADA SKIDAJUĆI IGRICE,FILMOVE,DOKUMENTARCE,MUZIKU,KREKOVANE PROGRAME I OSTALU ZAJEBANCIJU!NADAM SE DA OVO NEĆE BITI VAL KOJI ĆE POTPUNO UGUŠITI TORRENT REVOLUCIJU:rida::guza:

http://btjunkie.org/goodbye.html
 
OVO JE NEŠTO NAJTUŽNIJE ŠTO MI SE DESILO U POSLEDNJIH NEKOLIKO GODINA!ŠTA REĆI SEM VELIKO HVALA,UŠTEDIO SAM PA JEDNO 100.000 EVRA DO SADA SKIDAJUĆI IGRICE,FILMOVE,DOKUMENTARCE,MUZIKU,KREKOVANE PROGRAME I OSTALU ZAJEBANCIJU!NADAM SE DA OVO NEĆE BITI VAL KOJI ĆE POTPUNO UGUŠITI TORRENT REVOLUCIJU:rida::guza:

http://btjunkie.org/goodbye.html

Mislim da će sve to zatvoriti, pa će ovi što šeruju videvši da nemaju gde platiti višemilionsku odštetu i opet sve jovo nanovo...Koji će mi djavo komp ako u slobodno vreme ne mogu da skinem po neki film i odgledam.
 
Mislim da će sve to zatvoriti, pa će ovi što šeruju videvši da nemaju gde platiti višemilionsku odštetu i opet sve jovo nanovo...Koji će mi djavo komp ako u slobodno vreme ne mogu da skinem po neki film i odgledam.
Ma kontam ja autorska prava i te fazone ali torrent je revolucija jer predstavlja slobodu nekog ko je kupio orginal da podijeli sa kim hoće i koliko god puta hoće,to je suština cijele priče,ljude koji postavljaju na torrent sajtovima razne stvari niko nije natjerao na nešto,sve je na dobrovoljnoj osnovi,tako funkcioniše torrent,neko je skupljao cijeli život kolekciju muzike,osjeti potrebu da je podijeli na internetu,ti je skineš za par sati,dobro došli u 21 vijek,mislim da im neće moći to proći,da ukinu slobodu komunikacije!Negdje sam pročitao zanimljiv komentar,Britney Spears želi da srebrne kvake zamjeni sa zlatnim,simbolički to dođe tako,bogati žele još keša,kao da ne zarađuju dovoljno od glume i muzike.
 
Slušaj ja prva uvek kupim original CD pevača kog volim da slušam, knjigu...Ali ovo preterivanje da zarađuju malo pa im treba još je čisto prokletstvo. Nisam Britni Spirs, ali imam dovoljno, ne vidim zašto i onom ko nema onemogućiti da ima?
 
Slušaj ja prva uvek kupim original CD pevača kog volim da slušam, knjigu...Ali ovo preterivanje da zarađuju malo pa im treba još je čisto prokletstvo. Nisam Britni Spirs, ali imam dovoljno, ne vidim zašto i onom ko nema onemogućiti da ima?

Kada kupiš orginal CD,ko te može sprečiti da taj isti uploduješ,princip je isti kao i kada skidaš,samo sada si na suprotnoj strani,uvjek sam se pitao ko su dobri ljudi koji se bakću stim dok nisam i sam nekoliko puta podijelio film,osjećaj je dobar,jer znaš da si pomogao nekome.Da se razumijemo,imam dovoljno,živim od svoje plate,za naš siromašni i napaćen narod iznad prosjeka ali uvjek sam bliži Robin Hoodu po pitanju bogatih i siromašnih!
 
Kada kupiš orginal CD,ko te može sprečiti da taj isti uploduješ,princip je isti kao i kada skidaš,samo sada si na suprotnoj strani,uvjek sam se pitao ko su dobri ljudi koji se bakću stim dok nisam i sam nekoliko puta podijelio film,osjećaj je dobar,jer znaš da si pomogao nekome.Da se razumijemo,imam dovoljno,živim od svoje plate,za naš siromašni i napaćen narod iznad prosjeka ali uvjek sam bliži Robin Hoodu po pitanju bogatih i siromašnih!

Originalna izdanja nisu namenjena za dalju distribuciju. I to jasno piše na svima njima, bilo o čemu da je reč. To bi značilo (laički, logikom) da sajtovi koji služe za upload saučestvuju u kršenju zakona sa osobom koja deli svoj originalni primerak.
I mene ubistvo bt - ja pogađa, ali, šta da se radi.
Nađe se način za sve, pa će i ovo brzo da prođe.
Ipak,
 
Originalna izdanja nisu namenjena za dalju distribuciju. I to jasno piše na svima njima, bilo o čemu da je reč. To bi značilo (laički, logikom) da sajtovi koji služe za upload saučestvuju u kršenju zakona sa osobom koja deli svoj originalni primerak.
I mene ubistvo bt - ja pogađa, ali, šta da se radi.
Nađe se način za sve, pa će i ovo brzo da prođe.
Ipak,

Tu je taj problem,većina novijih računarskih konfiguracija ima DVD rezač što znači da svi radimo protiv zakona.Ako narežem orginalan CD i napravim kopiju,nekome je poklonim napravio sam prekršaj.Ovo je isto samo preko interneta,tu je sada zavrzlama,s jedne strane štiti autorsko pravo ,s druge spečava nekog da podijeli bez novčane nadonkade nešto što samoincijativno želi(bez obzira ako je on to kupio za keš) da podijeli.Nje to jedini sajt,ima ih još tonu ali definitivno nešto se dešava, vlasnik internet stranice "Megaupload" bi mogao dobiti i do 20 godina zatvora,iako je svaki drugi,treći korisnik interneta koristio usluge,da li to znači da svi trebamo u zatvor!?Suština je u kešu,bogati hoće još love i to je to jer ne radi se ovo zbog malih nego velikih,svejedno male i jeftine filmove niko i ne potražuje,od male muzičke grupe kupiš orginalan CD i to je to.Živjela torrent revolucija!Živio Robin Hood!:guza::guza::guza:
 
http://3.***************/-HZ9g2Zt7yJk/Tw0u-aZeLuI/AAAAAAAAAC0/Gy5Dcu719T4/s1600/Chronicle%2BFilm.jpg
http://www.imdb.com/title/tt1706593/

Ne preporučujem


Svako ko je gledao "Kloverfild", "Keri" (ili "Furije") i "Vešticu iz Blera" - osetiće da je potrošio stotinjak minuta bzvz. Sve već vidjeno - sa za nijansu boljim efektima i mnogo lošijom pričom i generičkim glumcima. Jedino ako nema ništa drugo.
 
Poslednja izmena:

Back
Top