Preporuci film

http://www.imdb.com/title/tt0084503/
pink-floyd-the-wall1.jpg

Moj favorit. :ok:
 
Midnight%20in%20Paris.jpg


Kao klinka sam gledala dosta filmova Woody Allena i nijedan mi se nije dopao i to mi je stvorilo averziju prema njemu i njegovim filmovima..Ne znam kako sam se odlucila da ovaj film odgledam,ali me je skroz odusevio,narocito sto sam se i sama pronasla u cinjenici da ne volim vreme u kome zivim i da bih se najradije vratila jedno 80-90 godina unazad...Pored samog po sebi bajkovitog Pariza,Woody je atmosferom i pricom u filmu uspeo jos vise da docara i ulepsa celu zamisao...O Ovenu Wilsonu nisam imala apsolutno nikakvo misljenje,ali mi je posle ovog filma postao simpatican,iako iz neobjasnjivih razloga njega vecina ne moze da smisli...Svi glumci su mi divni i filmu bih dala 9ku,ali posto je ostavio uzasno jak utisak na mene i s obzirom da sam odgledala nesto drugacije od onog sto savremena kinematografija nudi,dobija 10/10
 
REST IN PEACE Whitney Houston
The Bodyguard (1992)
whitneyhouston.jpg

Posle jedne cisterne viskija izgledaš ovako
whitney_houston_1.jpg

Dakle zaključak je jednostavan,kada piješ ne kupaj se u kadi!Oprostite mi na cinizmu,poštujem lik i djelo Whitney Houston.
whitney_houston.jpg
 
Midnight%20in%20Paris.jpg


Kao klinka sam gledala dosta filmova Woody Allena i nijedan mi se nije dopao i to mi je stvorilo averziju prema njemu i njegovim filmovima..Ne znam kako sam se odlucila da ovaj film odgledam,ali me je skroz odusevio,narocito sto sam se i sama pronasla u cinjenici da ne volim vreme u kome zivim i da bih se najradije vratila jedno 80-90 godina unazad...Pored samog po sebi bajkovitog Pariza,Woody je atmosferom i pricom u filmu uspeo jos vise da docara i ulepsa celu zamisao...O Ovenu Wilsonu nisam imala apsolutno nikakvo misljenje,ali mi je posle ovog filma postao simpatican,iako iz neobjasnjivih razloga njega vecina ne moze da smisli...Svi glumci su mi divni i filmu bih dala 9ku,ali posto je ostavio uzasno jak utisak na mene i s obzirom da sam odgledala nesto drugacije od onog sto savremena kinematografija nudi,dobija 10/10
Drago mi je da je počeo da ti se sviđa Vudi.
Ni ja ga nisam volela kao klinka, valjda su mi bili dosadni ti njegovi dijalozi i usporenost, a sada mi baš prija. Posle Vicky Kristina Barselona tačnije sam se baš navukla na njega.
Lepi su filmovi za stvaranje one atmosfere kad je napolju zima i sneg, a ti si unutra, toplo ti je, pijuckaš čaj i gledaš film. Nekako su nežni.
Pre Ponoći u Parizu nisam volela Ovena Vilsona, sama mi je ok. I to se promenilo...
A o Marion Kotiljard da ne govorimo. Obožavam je.

Zaista diivan film...
 
Drago mi je da je počeo da ti se sviđa Vudi.
Ni ja ga nisam volela kao klinka, valjda su mi bili dosadni ti njegovi dijalozi i usporenost, a sada mi baš prija. Posle Vicky Kristina Barselona tačnije sam se baš navukla na njega.
Lepi su filmovi za stvaranje one atmosfere kad je napolju zima i sneg, a ti si unutra, toplo ti je, pijuckaš čaj i gledaš film. Nekako su nežni.
Pre Ponoći u Parizu nisam volela Ovena Vilsona, sama mi je ok. I to se promenilo...
A o Marion Kotiljard da ne govorimo. Obožavam je.

Zaista diivan film...

da,da,skroz je atipican reziser,mozda mu ipak pruzim sansu pa pogledam jos neke njegove filmove ( iako jesam bas sinoc jos jedan,o kome cu detaljnije napisati dole ) E Vicky Kristina Barselona mi nije bio iskreno nesto....Ok je,ali nikakav specijalan utisak mi nije ostavio,dok ovaj svakako jeste i to sto kazes sjajan je u tom smislu sto si ti unutra,napolju hladno,a film stvara jednu potpuno toplu atmosferu :)
 
main_pic.jpg


Eto jos jednog dobrog Vudijevog filma.Nije mi ostavio podjednako jak utisak kao Midnight in Paris,ali je svakako dobar film.Prva polovina pomalo usporena,nedinamicna,ali vec od druge se stvari naglo poboljsavaju.Scarlett i Jonathan su se sjajno snasli u svojim ulogama i kraj je takodje neocekivan i dobar.
8/10
 
The Walking Dead S02E08 8/10 (3+)
Iako nisam ljubitelj serijala jer prosto nemam živaca da pratim neku seriju ova me kupila i odlučio sam da je pratim dok izlazi.Posle prve sezone i 6 epizoda odlučio sam da se uključim i u drugu,pogledao sam 8 epizoda druge sezone i moram naglasiti da ostaje jaka trojka od mene,postapokaliptična atmosfera Zemlje me prosto oduševljava i volim filmove sa takvom pozadinom,upravo je to razlog zašto sam dao šansu ovom serijalu.Svakako vas neće ostaviti ravnodušne.
 
The Pledge (2001) 9/10 (4)
http://www.imdb.com/title/tt0237572/
Šta reći sem Sean Penn režiser,glumci Jack Nicholson, Benicio Del Toro,gluma prosto u pojednim momentima prelazi u perverziju!Iz perverzije u genijalnost,iz genijalnosti u ludilo i sve tako do kraja.
PHfgRmjhXvdNin_1_m.jpg


There Will Be Blood (2007)10/10 (5):ok:
http://www.imdb.com/title/tt0469494/
Remek djelo moderne umjetnosti,iako se trudim da ne upotrebjavam često ovu riječ ali ovakvi filmovi su razlog zašto sam postao strastveni filmofil!Maestralna priča o ljudima...uživao sam u svakoj sekundi.
PH4ish14fSVf74_1_m.jpg
 
Underworld: Awakening (2012) 7/10 (2-)
http://www.imdb.com/title/tt1496025/
Pogledao sam ovaj film jer sam gledao ranije dijelove pa više iz znatiželje,prosto sam morao da ga ovjerim iako sam znao da ne mogu očekivati ništa spektakularno!Moram priznati da su se potrudili da ga zakomplikuju što više,čak su ostavili otvorenu priču,dakle nastavak je zagarantovan ali sve me to više podsjeća na Resident Evil,kako je počelo za očekivati je da se serijal nikada ne završi.Očigledno je da Hollywood ima krizu,od kako smo ušli u 21 vijek Hollywood se traži,zadnju revoliciju koju je pored Gospodara prstenova napravio je Avatar 3D,ni to mu nije bilo dovoljno da se spasi krize,ali vjerujte ta organizacija neće propasti!Zadnja dešavanja vezana za gašenje pojedinih torrent sajtova su upravo povezani i najviše lobirani iz Hollywooda.
PHa40tEGAKGcdf_8_m.jpg


Immortals (2012) 6/10 (1+)
http://www.imdb.com/title/tt1253864/
Ovo je jedan totalni fake od filma i još jedan pokazatelj da je Holywood definitivno u krizi,krađa grčke mitologije već postaje jadna i isfucana,radnja je totalni fake,svaka moja ocjena ispod 7 znači ne preporuka,ja ovaj film prosto ne preporučujem jer čak ni scene borbe me nisu odeševile,ni specijalci,bilo je nekih 10 minuta ,kada su Bogovi sišli na Zemlju da se bore onako solidno urađeno ali u globalu jako blijedo,čak se su kopirale neke fore iz 300,jadno,jadno i jadno,prosto istrošeno.
PHpRG1IjdHmHsy_1_m.jpg
 
Cekaj, polahko.. Udahni, uzmi vazduha...

Nisi Bog, niti ces biti, jer vec jedan takav postoji dok je veka i sveta. Zasto si spominja kven tarantina (Quentin Tarantino) i u stvari filmove njegove sa kojima je zapoceo uspesnu karijeru, zaboravivsi da spomenes i KIll bil prvio dio i drugi.

I jel' stvarno koristis LSD i gledao si film Kill List (2011) pod tom vrstom opijata. U sustini nisam shvatio tvoj post skroz na skroz sto se tice navedenog filma, ali kada si vec spomenuo da je do pola islo glatko, hajde neka bude do 20min pri kraju filma ( Sto bih se potpuno slozio pa cak i sa tom polovinom), mada s'moje strane gledista da sam imao ma bilo kakvu predstavu o tim zadnjim 20minuta, iste sekunde bih ugasio film. Jer se vec i sada kajem, zasto sam potrosio to takvo vreme na nesto onako...


A sad opet kreni od pocetka...

:zblesav::zblesav:
 
Immortals (2012) 6/10 (1+)
http://www.imdb.com/title/tt1253864/
Ovo je jedan totalni fake od filma i još jedan pokazatelj da je Holywood definitivno u krizi,krađa grčke mitologije već postaje jadna i isfucana,radnja je totalni fake,svaka moja ocjena ispod 7 znači ne preporuka,ja ovaj film prosto ne preporučujem jer čak ni scene borbe me nisu odeševile,ni specijalci,bilo je nekih 10 minuta ,kada su Bogovi sišli na Zemlju da se bore onako solidno urađeno ali u globalu jako blijedo,čak se su kopirale neke fore iz 300,jadno,jadno i jadno,prosto istrošeno.
PHpRG1IjdHmHsy_1_m.jpg

7 (Sedmica) je za film vise nego odlicno. ;)

Ako ti ovo neko preporuci http://www.imdb.com/title/tt1579232/ onda nema dalje. :) (Nije vezano uopste za Immortals)
 

Back
Top