Prelomi i zarastanje

Ljudi prave otpor tako sto se petljaju i zapitkuju, a nista ionako promeniti ne mogu. Njih, doktore i terapeute, sumnja vredja, proradi sujeta. Stvori se losa energija.
Ako ides drzavno, cuti i uzivaj, zezaj se u hodniku sa ostalim pacijntima, na terapijama se segaci sa terapeutima. Dzaba se pracakas i pitas. Niko ne voli da ga ispitujes.
 
Jeste ovde tvoja tema, a tema je prelom, ali i ovo usput spomenuh.
Ono sto kazes o drugima uvek vise govori o tebi. Ima nas gadnih, raznih. Nikog ti ovde me mozes prevaspitavati niti oci otvarati. Ljudi nastavljaju da zive zivot po automatizmu, ti isto, ja, svi mi. Dakle, ako ovde nema zezanja, razmene misljenja, ubijanja vremena na lep nacin, sto li cemo svi mi ovde...???
 
Jeste ovde tvoja tema, a tema je prelom, ali i ovo usput spomenuh.
Ono sto kazes o drugima uvek vise govori o tebi. Ima nas gadnih, raznih. Nikog ti ovde me mozes prevaspitavati niti oci otvarati. Ljudi nastavljaju da zive zivot po automatizmu, ti isto, ja, svi mi. Dakle, ako ovde nema zezanja, razmene misljenja, ubijanja vremena na lep nacin, sto li cemo svi mi ovde...???
Nema sta o meni da govori tudje ponasanje koje prenosim
Ja svakog gledam u oci,verovala ti ili ne i njih koji mene nisu gledali ali da ne duzim o tome
 
Juce sam imala uzasnu scenu sa jednim pretpostavljenim na poslu. Uzasan covek. Mobbing. Dakle, gledam, slusam, ne verujem dokle covek sme da tera, pukla bih ga laktom u stomak, a ne smem. Isplakah se kod kuce od muke i nemoci.
Sta je bilo ko od ovih ljudi u tvom zivotu ili ti njima?
Pusti neku dobru muziku, uzivaj, kad moras i mozes.
Ne zameri na skretaju sa teme.
👋
 
Juce sam imala uzasnu scenu sa jednim pretpostavljenim na poslu. Uzasan covek. Mobbing. Dakle, gledas, slusas, pukla bih ga laktom u stomak, a ne smem. Isplakah se kod kuce od muke i nemoci.
Sta je bilo ko od ovih ljudi u tvom zivotu ili ti njima?
Pusti neku dobru muziku, uzivaj, kad moras i mozes.
Pa meni svira sumadinac 24/7:lol:
Ja ni bezazlenije ne trpim stvari,nemam sefa svoj sam gazda zbog sujetnih kvazi autoriteta
 
Nije ti ni sad kasno da pocnes...
Nadji nekog iskusnog top terapeuta. Pitaj ortopeda da pocnes privatno sa magnetom i da li on ima preporuku za tebe kod kog mozes otici. Svi oni su uvezani nekako, sto poslovno, sto privatno, i rade cesto u timu privatno...
Bice sve dobro, znas..
 
Ma koga da pitam samo sam jednu kontrolu imao u urgentom za 2 meseca,u dz nisu dobro snimili petu nista se ne vidi,pa je to rekao da snimim za sledecu za mesec dana kad idem,a porkolenicu nista koja je otvorena,mogu samo po netu da lutam i da se nerviram,ne moze on da zna koliko cu ja uneti kalcijuma ili ne i da li ce se zatvoriti za mesec dana
 
Ma koga da pitam samo sam jednu kontrolu imao u urgentom za 2 meseca,u dz nisu dobro snimili petu nista se ne vidi,pa je to rekao da snimim za sledecu za mesec dana kad idem,a porkolenicu nista koja je otvorena,mogu samo po netu da lutam i da se nerviram,ne moze on da zna koliko cu ja uneti kalcijuma ili ne i da li ce se zatvoriti za mesec dana
Tek sad nista nisam razumela. Sta ti je u gipsu? Cela potkolenica do iznad kolena? Imas otvoren prelom kostiju potkolenice?
 
Nemoj sebi tenziju nabijati. Privatno potrazi nekog ortopeda sa Banjice, ako si u mogucnosti, plati taj pregled u nekoj privatnoj praksi. Taj ce ti reci sta dalje, koji terapeut.
Ovako, kako radis, samo sebi skodis. To ide svojim tokom, tako kako ide. Kad si vec zabrinut, nepoverljiv, nervozan, mozda bi trebalo da nesto konkretno ucinis da bi se resio tih misli. Ne znam ni da li si u finansijskoj situaciji da potrazis konsultantski pregled i privatno dodatne terapije.
Ako nisi, smiri se, kad ionako nista promeniti ne mozes. Prohodaces.
Meni su moja 3 meseca bila preduga, ali to mi donelo neke nove uvide i lepe dogadjaje. Shvatila sam koliko sam voljena i kakve divne prijatelje imam. Verujem da si i ti nesto pozitivno doziveo. Bog te usporio. Sve ima svoj razlog.
 
Xaxa pa jes vala ja sam shvatio koliko me ne vole,pojavili se neki drugi na koje nisam racunao,nisu pare bitne,bzvz sam 4000 bacio u privatnoj na snimanje jer nisam do sledeceg snimka nasao prevoz i imao uput za kontrolu,pisem tako sve sta mi pada na pamet ali nisam nervozan,kad treba nesto s njima da imam to mi stvara nervozu
 

Back
Top