• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Prelomi i zarastanje

georgejune

Starosedelac
Poruka
186.990
Bio sam na snimanju danas peta je zarasla,kost potkolenice i dalje otvorena,ne znam koliko je napredovala ,samo povrsno su rekli da se tu uhvatilo sta treba ,snimili i zglob kao nesto je ta neka videla sto ja ne mogu,pa kad odem na zakazanu kontrolu valjda ce reci nesto,pomalo secne taj zglob ali niko do sad nije pominjao da i tu ima nesto,u svakom slucaju skidam ,vec sam juce i danas vozio auto s gipsom i vreme je da se aktiviram

jovana9192

Po─Źetnik
Poruka
46
Bio sam na snimanju danas peta je zarasla,kost potkolenice i dalje otvorena,ne znam koliko je napredovala ,samo povrsno su rekli da se tu uhvatilo sta treba ,snimili i zglob kao nesto je ta neka videla sto ja ne mogu,pa kad odem na zakazanu kontrolu valjda ce reci nesto,pomalo secne taj zglob ali niko do sad nije pominjao da i tu ima nesto,u svakom slucaju skidam ,vec sam juce i danas vozio auto s gipsom i vreme je da se aktiviram
Kad skidas gips?

jolemisa

Elita
Poruka
21.868
Skino gips,ide oko 2 meseca fizikalne terapije
Ne mogu da pomerim zglob ni pola cm gore dole,oteklo,utrnulo,boli sad vise jer se klati i nema oslonac u gipsu,mora da se pazi tek sad
Dobro je mogu da vozim auto,malo je bolelo u pocetku kocenje razradilo se posle 20min
A koza uzas
Dobro izdrazavas ti sve to.Koza ce se polako povratiti,pa i lom koji je bio,ali na zalost sa ligamentima ces imati duze problema.Srecan oporavak i strpljivo.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne poga─Ĺate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isklju─Źite Ad Blocker na Forumu, jer ─çe tako mesto va┼íih susreta na Krstarici ostati besplatno za kori┼í─çenje.