Prelazak na islam u Engleskoj

Ислам у -енглеској?

Да ли су и они почели да "пишају у женске рупе"
или да
"музу дугачке српске ките"?

или можда само "зарањају и пјене"


Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.239
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
Mene ne interesuje sto ce neke muslimanke iz Sandzaka u Beogradu stajati na Srpsku kitu jer one mogu cak i da mijesaju na Srpskoj kiti ali cinjenica je da se one nikada nece udati za Krscanina i da ce uvijek traziti muslimana za muza a to je bitno.Sta mene briga da li je moja zena muzla Srpsku dugacku kitu kad ce mene uzeti za muza i prethodno otici kod doktora da sasije ranu jer su se prethodno Srbi pisali po njenoj rupi.
Poslednji put ažurirao/la Mingo : danas u 20:24



Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.259
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
Mene ne zanima da li je muslimanka bila luda kad se tucala sa Srbinom jer mene ne interesuje da li je pusila i da li je vristala od srece.Jer sve se moze medicinom sanirati.Meni je glavno da muslimanke nece postati vase supruge jer one ce biti supruge samo muslimanima.



Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.259
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
Kad se vodi ljubav onda se vrcka dupetom naprijed nazad i zatim dolazi kiti od slatkoce da piski i on se popisa u zeninu rupu a zatim poslije devet mjesci dodje beba na svijet.Inace nama muslimanima je naredjeno da zenimo sve cure i one koje su se proburazile i one koje to nisu samo da ne bi prijesle u Krscanstvo.



Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.259
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
Dok se ne popisas u zeninu rupu nema bebe.Ne moze da se zacne beba ako se ne popisas u njenu rupu i to da kita bude duboko zaronjenja u zeninu rupu.U toku pisanja pjena preliva iznad zenine rupe jer to je dokaz da muskarac ima dosta sjemena.


Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.259
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
I poslije pisanja u zeninu rupu kita se polako vadi iz zenine rupe i izlazi jedna masna kita koja kao da se najela zavrsila posao.
Ne obrisem kitu nego odem zajedno sa zenom u kupatilo i lijepo se okupamo kao pravi muslimani uzimajuci Gusul Kupanje a to je vjersko kupanje po Islamu.



Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.273
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
Taj Cika izbacuje sok koji moze da napravi bebu.Kad se taj sok pomijesa sa zeninom rupom onda nastaje beba.Zene treba da su svjesne da trebaju upijati ovaj sok.
 
Ovo je dokaz da nije istina sto izjavljuju Cameron i Merkelova jer Islam je pridovbio puno muslimana u Britaniji i Islam je postao vec starosjedelacka vjera Britanije tako da je prica o multikulturalizmu jedan fakt i ne moze se negirati jer niko ne moze istjrati iz zemlje 100 000 Engleza Islamske vjeroispovjesti.
 
Ovo je dokaz da nije istina sto izjavljuju Cameron i Merkelova jer Islam je pridovbio puno muslimana u Britaniji i Islam je postao vec starosjedelacka vjera Britanije tako da je prica o multikulturalizmu jedan fakt i ne moze se negirati jer niko ne moze istjrati iz zemlje 100 000 Engleza Islamske vjeroispovjesti.

Шта?
"пишање у рупу"
или
"дугачке српске ките"

?????
 
To su muslimanke i one zasluzuju da imaju muslimane i rado bih se ozenio sa jednom Britankom Islamske vjeroispovjesti.Jestel vidjeli kako Liana gleda i slusa Ezan i kako zeli da prijedje u Islam?Isto tako i vi Srbi morate da prelazite u Islam ako zelite mirno da zivite sa muslimanima.
 
To su muslimanke i one zasluzuju da imaju muslimane i rado bih se ozenio sa jednom Britankom Islamske vjeroispovjesti.Jestel vidjeli kako Liana gleda i slusa Ezan i kako zeli da prijedje u Islam?Isto tako i vi Srbi morate da prelazite u Islam ako zelite mirno da zivite sa muslimanima.

........па лепо ми живимо са муслиманкама........нигде длака да западне "за зуб" једино што по повратку у своју босну, турску или рашку из неких само њима знаних разлога раде хименопластику.........а било им је лепо....и сам си рекао

neke muslimanke iz Sandzaka u Beogradu stajati na Srpsku kitu jer one mogu cak i da mijesaju na Srpskoj kiti


.Sta mene briga da li je moja zena muzla Srpsku dugacku kitu




muslimanka bila luda kad se tucala sa Srbinom jer mene ne interesuje da li je pusila i da li je vristala od srece


А ти их после жени....само пази, навикле су се на "добро"
 
Sta vam je?Jel vas iznerviralo to sto Britanija stvara jedan Britanski muslimanski etnos koji ce imati znacaja za prelazak Anglosaksonaca u Islam?Mi muslimani ne ujedamo mi smo otvoreni za sve one koji se pokaju i zele primiti Islam tako da nas ne interesuje proslost konvertita prije primanja Islama.
 
Sta vam je?Jel vas iznerviralo to sto Britanija stvara jedan Britanski muslimanski etnos koji ce imati znacaja za prelazak Anglosaksonaca u Islam?Mi muslimani ne ujedamo mi smo otvoreni za sve one koji se pokaju i zele primiti Islam tako da nas ne interesuje proslost konvertita prije primanja Islama.

Ма јок...само нас интригира оно око шорања у рупе, дугачких "кита" и "пјењења"
 
Mingo, Engleska ce biti jedna lepa islamska zemlja, gde ce ljudi moci da grade dzamije kako bi klanjali 5 puta dnevno.
a onda mogu mirno otici na pocinak...kod svojih zamotanih zena da se igraju i nasladjuju sa njima.

A one ako ne budu htele, onda ce biti kamenovane, nema im druge...

Nego, valjalo bi Englesku nekako isusiti...pretvoriti u pustinju...da utisak bude potpun:)
 
Potrazi malo podatke o tome koliko muslimana prelazi na hriscanstvo itd... Tu ti je to- bara-bara. Neko tam, neko vam.

Ja se recimo ponosim time sto je jedan bogoslov izvornika dopisivajuci se sa muslimankom iz Tuzle uticao na nju da prihvati pravoslavlje. Ona je sad monahinja, nasla staro prezime i slavu i mnogo je srecnija. :D
 
Hmmm... proucila je nastanak islama: plagijatorska religija nastala kombinacijom postojecih.

Uvidjela je Cuda pravoslavna pod Ostrogom i u drugim manastirima.

Uvidjela je duhovnost u pravoslavlju.

Uvidjela je ko je i sta je: nasilno islamizovana srpkinja koja je postala svjesna svojih predaka i vjere.

Ne znam dal sam sta izostavio.
 
To su muslimanke i one zasluzuju da imaju muslimane i rado bih se ozenio sa jednom Britankom Islamske vjeroispovjesti.Jestel vidjeli kako Liana gleda i slusa Ezan i kako zeli da prijedje u Islam?Isto tako i vi Srbi morate da prelazite u Islam ako zelite mirno da zivite sa muslimanima.

More nosi se ti... Morate vi da predjetu u Hriscanstvo... kako te nije sramota!!!! I jos pretis religijom. Tebi stvarno treba.... bolje da cutim
 

Back
Top