Predstavnik Holandije diskvalifikovan sa Evrovizije

Karikiram. Zaludno je političariti . Nije blagodet po mentalno zdravlje.

Цениш '!?!

Него која је разлика између Државника, Дипломате, Политичара, Политиканта, Службеника политичке механике и службеника јавних политика ...

Шалим се Политикологија је ипак наука, није то за Пикакс, Даницу или Др.Смрт зв.Лончара...
 
Prema pisanju medija, predstavnik Holandije je diskvalifikovan zbog navodnog zastrašivanja i pretnji produkcijskoj radnici, mada se većina slaže da je to zbog njegovog postupka prilikom izvođenja numere Izraela kada je pokrio glavu i tako bojkotovao nastup. Posle toga, svi holandski novinari su se povukli i napustili Evroviziju
Inače, prilikom defilea zastava, nisu se pojavile tri zemlje, Grčka, Švajcarska i Irska. Izgleda da Evropa puca po svim šavovima...
Evrosong naravno da mora da puca po svim šavovima kad se namešta, ucenjuje, kreativno broje glasovi….
 
Ја сам чуо да је дисквалификован зато што је камерманки, тј. камери, показао средњи прст. А показао га је зато што ова није хтела да престане да га снима ( наводно је договор био да нема снимања. )
Živi od popularnosti, tj upravo od tog “nezdravog” interesovanja ljubopitljive javnosti a “smeta” mu kamera, komentara bez.
 
Koja? Onakva kao srpska u Jasenovcu, šest miliona.
Страдали су сви, нису само они. Био је светски рат.
Само ће они то да потенцирају док је света и века.
Њих изгинуло 6.000.000, Руса 26.000.000, али Руси и ми се не рачунамо, над нама никад нема геноцида.
 
Zeza, ona izbegava diskusije o politici.

Ма знам, него Политикологија је наука и ако се држиш написаних старих мудрих државничких књига 2500 година старих до данас, видиш да ту нема импровизације, да је то систематизована наука.

То што је код нас политикантство и шарлатанство, ја бих све њих лечио код надри лекара, а не код Пикакса

Дакле када би Надрилекари отерали Пикаксовицу, онда би се и она позабавила Политикологијом, па не би потцењивала стварност
 
Случајно вртела по каналима, добра им је песма, нажалост :rotf:
Зашто нажалост? То је изузетно музички надарен народ, чија музика садржи елементе
разних поднебља по којима су били расути.
 
Зашто нажалост? То је изузетно музички надарен народ, чија музика садржи елементе
разних поднебља по којима су били расути.
Нешто не волим тај народ.
 

Back
Top