Predstavnik Holandije diskvalifikovan sa Evrovizije

Lagerta

Elita
Supermoderator
Poruka
18.827
Prema pisanju medija, predstavnik Holandije je diskvalifikovan zbog navodnog zastrašivanja i pretnji produkcijskoj radnici, mada se većina slaže da je to zbog njegovog postupka prilikom izvođenja numere Izraela kada je pokrio glavu i tako bojkotovao nastup. Posle toga, svi holandski novinari su se povukli i napustili Evroviziju
Inače, prilikom defilea zastava, nisu se pojavile tri zemlje, Grčka, Švajcarska i Irska. Izgleda da Evropa puca po svim šavovima...
 
Mislim da je u redu banovanje. Muzički i sportski događaji nisu mesto za promovisanje političkih stavova. Imaš svoj youtube/instagram kanal, promoviši svoje stavove na njemu, nemoj zloupotrebljavati događaj koji je u druge svrhe. Ja to tako vidim.
Izraelska pesma je politička, morali su i tekst da menjaju.
 
Mislim da je u redu banovanje. Muzički i sportski događaji nisu mesto za promovisanje političkih stavova. Imaš svoj youtube/instagram kanal, promoviši svoje stavove na njemu, nemoj zloupotrebljavati događaj koji je u druge svrhe. Ja to tako vidim.
Bilo bi dobro da je tako
Umesto toga lagano promivisu politicke i civilizacijske stavove koji tamo nekom odgovaraju
Rusiju su zbog manjih razloga izbacili i sa evrovizije i iz sportskih dogadjaja
Tako da licemerje ne podrzavam
 
Prema pisanju medija, predstavnik Holandije je diskvalifikovan zbog navodnog zastrašivanja i pretnji produkcijskoj radnici, mada se većina slaže da je to zbog njegovog postupka prilikom izvođenja numere Izraela kada je pokrio glavu i tako bojkotovao nastup. Posle toga, svi holandski novinari su se povukli i napustili Evroviziju
Inače, prilikom defilea zastava, nisu se pojavile tri zemlje, Grčka, Švajcarska i Irska. Izgleda da Evropa puca po svim šavovima...
Ovo vidi ovo nemoj
Pogledaj sta ovaj skot javno radi ( mala nuzda) izbaci ga iz svih dogadjaja i kulturnih i sportskih
Dok vidi nasu dusu kako lepo i slobodno vrsi veliku nuzdu javno, ajd pohvali ga
ljudi jednostavno imaju malo vise obraza da bi vise prelazili preko toga
 
Umesto toga lagano promivisu politicke i civilizacijske stavove koji tamo nekom odgovaraju
Rusiju su zbog manjih razloga izbacili i sa evrovizije i iz sportskih dogadjaja

Ako me ne vara sećanje, Rusi su sami napustili evroviziju, nije ih niko izbacivao.

A za ostale događaje se slažem, ne treba mešati politiku u to mada se to fakat radi.
 
Prema pisanju medija, predstavnik Holandije je diskvalifikovan zbog navodnog zastrašivanja i pretnji produkcijskoj radnici, mada se većina slaže da je to zbog njegovog postupka prilikom izvođenja numere Izraela kada je pokrio glavu i tako bojkotovao nastup. Posle toga, svi holandski novinari su se povukli i napustili Evroviziju
Inače, prilikom defilea zastava, nisu se pojavile tri zemlje, Grčka, Švajcarska i Irska. Izgleda da Evropa puca po svim šavovima...


A ova iz Finske sto je na generalnoj probi saopstavala glasove nije htela da procita 12 glasova Izraelu vec rekla Irskoj...😃

Haos od ovog okultno ritualnog Eurosonga...
Tako da je cak i nasa Emo sektom obuzeta Teya Dora tu jos najnormalnija...


...
 
Ako me ne vara sećanje, Rusi su sami napustili evroviziju, nije ih niko izbacivao.

A za ostale događaje se slažem, ne treba mešati politiku u to mada se to fakat radi.
Sto se ostalog tice izbaciti politiku
A sto se evrovizije tice i mi treba da je napustimo
Ne zbog rusije nego sto je evrovizija postala tako bizarna i bolesna da ne treba ni gledati a kamoli ucestvovati.
 
Mislim da je u redu banovanje. Muzički i sportski događaji nisu mesto za promovisanje političkih stavova. Imaš svoj youtube/instagram kanal, promoviši svoje stavove na njemu, nemoj zloupotrebljavati događaj koji je u druge svrhe. Ja to tako vidim.
Да, Евровизија је позната по томе да је имуна на политику. Украјинци су стварно имали најбољу песму.
 
Ako ništa drugo, barem je bijela heteroseksualka.
Iako ne znam što bi ijedan ozbiljan muzičar imao tražiti na toj paradi iskreveljenih luđaka.

Evo opste rasulo na Eurosongu...neki izbaceni, neki bojkotuju, klasican rasplet kad se LGBT-evci posvadjaju...dobro jos nisu glave pale...


...
 
Tako bizaran nacin da pocne WW3...
Gejusongom...
(mada....moglo se i ocekivati od NWO sekte)

Gavrilo Principe vrati se...

El tako @Jugoslav Čvarak ?


...
Meni bi sasvim potaman bila Titina država od '55 pa do '80-te, o ruralnom SAD-u da ne pričam.
E da, gledam TD 4, nikada ne bi rekao da bi mi tetovirana, izbušena ženska osoba tamnije boje kože mogla biti milija od bijelkinje, ali što Jodie Foster tamo glumi kvarnu osobu, to je čudo jedno.
Kako nekog mladog policajca maltretira.

:rotf:

Nego, htjedoh reći da bi mogao živjeti na toj Aljasci danas, čak i zimi okovan u tamu i led.
Ima nešto zastrašujuće ali u isto vrijeme i lijepo u toj noći.
 
Ali ako je izraelska onda moze.

Pa nije baš da može, njima je prvima zapoveđeno da izmene tekst pesme ;)

Mada, slažem se da Izrael ima izrazito jak lobi svuda i da neobjašnjivo uspevaju da se provlače. Ponekad je neobično kako u mnogim slučajevima dobijaju toleranciju koja bi svim drugima bila nemoguća. Razumem njihova stradanja ali to nije razlog da se cela priča izokrene u suprotonst pa da ceo svet zazire da im skrene pažnju na preterivanje.
 

Back
Top