Predstavljanje pjesme za Papin dolazak Band aida Mreža ribara

ček da te pitam..Jel Krsta...Rvacki..forum??

Па скоро .... Није баш сасвим, али ....

Да ја напишем макар 2% на хрватском или ba форуму
од онога што Хрвати или муслимани пишу на овом не би потрајао ни 2 минута ...

А ти сад види .....

Тумачи како те воља ....
 
to je samo dokaz..da u Vojvodini.ima Hrvata...jes da ih je do 90tih bilo puno više..ali ste ih protjerali...a i dan danas se to ..radi..ako oćeš postavit ću ti dokaze...

Хоћу ја, али немој ми молим те потурати неке глупости попут оних закључака Бадинтерове комисије ....
 
Па скоро .... Није баш сасвим, али ....

Да ја напишем макар 2% на хрватском или ba форуму
од онога што Хрвати или муслимани пишу на овом не би потрајао ни 2 минута ...

А ти сад види .....

Тумачи како те воља ....

100%.krsta je najdemokratskiji forum.veliki pozdrav moderaciji...:klap::mrgreen::bye::heart:
 
6a01053565ae9f970b01310f29f6f8970c-800wi
 
Pa pazi Luter je bio zapaljeni katolički monah i bio bi žestok propovednik katoličanstva,imao je samo još par stepenika da bi postao sveštenik, ali je imao jak kritički duh pa kad je video sve te svečanosti pa oproštajnice...Po njemu je Rim bio jednak sa Satanom.

Ma meni je uopste Vatikan smesno-zalosna kreacija tzv duhovnog, a u stvari je najobicnija drzava sa vojskom, policijom, novcem, moci i svim ovozemaljskim odlikama koje ga udaljavaju od duhovnog .

Ali kad pomislim koliku svetovnu moc ima ta drzava i koliko je mocan taj mali klovn u crvenim cipelma...onda i nije smesno, vise je zabrinjavajuce.
 
Ma meni je uopste Vatikan smesno-zalosna kreacija tzv duhovnog, a u stvari je najobicnija drzava sa vojskom, policijom, novcem, moci i svim ovozemaljskim odlikama koje ga udaljavaju od duhovnog .

Ali kad pomislim koliku svetovnu moc ima ta drzava i koliko je mocan taj mali klovn u crvenim cipelma...onda i nije smesno, vise je zabrinjavajuce.

sa dobrim djelom se slazem sto se tice vatikana i "duhovnosti".no,sta je sa pravoslavnim eparhijama koja su organizirana po nacionalnom kljucu.i koje barem kod vas srba funkcioniraju kao glavna nacionalna vertikala.tu je " duhovnost podredjena samo i izkljucivo tzv.srpstvu.cak i sam isus igra samo podredjenu ulogu,iznad njega je famozni "sv.sava",srbin,naturlih..
 

Back
Top