PREDSEDNICE ! (prvi interview - RTS)

Iz navedenog u razgovoru sta mislite kakav ce predsednik biti Tomislav Nikolic ?

  • Bice BOLJI predsednik od prethodnog.

  • Bice LOSIJI predsednik od predhodnog.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
To ti kazem dosadan je i smara vec od samog pocetka karijere!

:lol:... не него говори без икаквих емоција и све на једном тону........ zzzz......zzzzzz......
e064.gif
......zzzzzzzzzz..........
 
Pred predsednikom je tezak zadatak da se izbori sa novim-starim lopovima (Vladom Srbije).

Ili ce narod biti gladan ili ce oni ici u zatvor, treceg resenja nema, vremena vise nema, minut je do dvanaest. :think:

Iz navedenog u razgovoru sta mislite kakav ce predsednik biti Tomislav Nikolic ?

Sasvim je moguce da ce obe stvari da se pokazu kao tacne, da cemo biti gladni a i da ce drugovi u zatvor i to je sasvim realan scenario!

Ja mislim da ce Toma biti apsolutno bolji predsednik od Tadica.


p.s.Pred predsednikom je da bude mudar i da nas dostojno predstavlja i da mandat dodeli pravom,nekom ko ce znati i umeti!
 
Pa to je normalno, zar nisu svi radikali u drugom krugu glasali za Tadica svakako ? :think:

Otprilike. Evo ja sam takav slucaj,mada od moje radikalnosti nije osalo ni ''r'' na kraju plus toga sto mi je familija u DS-u. Video sam,posto sam ispred ''zutih'' bio na biralistima da ispred naprednjaka ima mladih, posvecenih i pametnih ljudi kojima je stalo da ovo ''idealno'' stanje probaju da promene.
 

Back
Top