Predlozite film :)

jaoooooooooo blue velvet mrzim, nažalost, skroz bih izbacila tu seksualnu poremećenost, ma i ostalo, nula
ali dune mi se neverovatno svidja, a dan danas menjam kanal kad vidim kosmos i one satelite
ma, Kajl je rodjen u svrhu twin peaksa i to je to

a pošto vidim da se na poslednjoj strani ložite na ludost, evo probajte ovo

 
Genijalan Film

Psycho [1960]
Psycho_(1960).jpg


http://www.imdb.com/title/tt0054215/
 
Zelena Milja jedan od najboljih filmova rađenih po knjizi.. Stvarno su uzeli skoro svaki detalj, sitnicu.
Uz to, odlična glumačka postava, Henks kraljevski odradio posao


Ali knjiga je knjiga, i po meni najbolja Kingova.. Prepuno emocija, opisa,uverljivih likova i drži pažnju do samog kraja
 
Nek mi neko preporuci neku zanimljivu seriju, na fazon Lost, Prison Break, Flash Forward... Znaci sa bezbroj preokreta i da su epizode veoma povezane, i naravno da je solidan zaplet... Postoji li tako nesto osim ove 3 navedene?
 
Gledaj "How i Met Your Mother", odlična komedija, po meni mnogo bolja od Prijatelja.. Smejaćeš se, to ti je zagarantovano :) a i likovi su upečatljivi, kao i glumci.. jes' da nisi tako nešto tražio ali ako ovu nisi gledao, ne zaobilazi nikako
 
Gledaj "How i Met Your Mother", odlična komedija, po meni mnogo bolja od Prijatelja.. Smejaćeš se, to ti je zagarantovano :) a i likovi su upečatljivi, kao i glumci.. jes' da nisi tako nešto tražio ali ako ovu nisi gledao, ne zaobilazi nikako

Paz' ne vidim sta ljudi vide u Prijateljima, serija je po meni glupa da gluplja ne moze biti, razvezala se u milion sezona, "obogacena" americkim humorom koji je meni ocajan, i veoma neuverljiva gluma i antipaticni likovi (osim one fibi, ona je simpaticna)

E sad, odgledao sam trejler na yt, ne cini mi se bas primamljivo, a i ne gotivim americke humoristicke serije, tako da cu to preskociti... u svakom slucaju hvala na savetu

E da, dodao bih onoj listi od 3 serije i Walking Dead, cuo sam da je cak i King napisao scenario za jednu epizodu :)

Neko gledao six feet under? Vidim da je lepo ocenjena na imdb, kakva je?
 
harperovo ostrvo je meni preporučio buraz odavno, a nikako da pogledam bar jednu epizodu :S

baj d vej, što se tiče "HIMYM" ,pogledaj bar jednu pa vidi dal će ti se svideti :) ima dosta forica, Barney je čovek-humor :D

ovo six feet under ima jebačku ocenu bokte mazo,moram čekiram

inače, death valley gledam sad, komedija + zombiji/vukodlaci/vampiri :mrgreen:
 
Obavezno odgledaj Harpera

Ja sam stavio da se skida 6 feet under, bice do sutra gotovo valjda

Vredi li skidati death valley? Razmisljam da skinem novu sezonu Spartakusa, videcu vec, dobre su ove hbo serije, pogotovo got, i rome. Gledao sam i tru blad, bezveze je, ne privlaci me ona juznjacka atmosfera bas, gde se jos uvek kolju camuge i belci, i sve to zacinjeno vampirima :P
 
Gledaj "The Bucket List".. nznm što su ga klasifikovali kao komediju kad je film drama, ali dobra. Dirljiva, bolje rečeno.
Morgan Frimen u jednoj od glavnih uloga
priča prati dva matorca koji imaju još nekih 6-12 meseci života, i prave listu stvari koje nisu nikad uradili, pa onda skaču sa padobranom,obilaze piramide,čudesa itd.. Mnogo dobro njesra
 
Paz' ne vidim sta ljudi vide u Prijateljima, serija je po meni glupa da gluplja ne moze biti, razvezala se u milion sezona, "obogacena" americkim humorom koji je meni ocajan, i veoma neuverljiva gluma i antipaticni likovi (osim one fibi, ona je simpaticna)

Hteo sam ti preporuciti seriju "Dexter" (i jos jednu kojoj se ne mogu setiti tacnog imena) koja se meni cini solidnom, ali nakon sto procitah ovo za Fibi mislim da nemamo isti ukus...
 

Back
Top