Predlog za moderatora i ucesnike foruma

anaboj:
Zbog lakse obrade prelazem da se glasa po sledecem sablonu (copy/paste) ili obrnuto :

III nagrada - 1 poen user: ............................foto no.1 (ili 2)

II nagrada - 3 poena user: ............................foto no.1 (ili 2)

I nagrada - 5 poena user: ..........................foto no.1 (ili 2)

Komentari,pohvale,kao i kritike su dozvoljeni i veoma dobro dosli, posle izvrsenog glasanja, da se ne shvati kao pritisak na clanove zirija (tj.sve nas)
ne kontam sta ti je ovo foto no.1 (ili 2) moze da se glasa za dve slike treca nagrada,dva puta za drugo,i dva puta za prvo....ili sta? :-?...
pojasnite mi to glasanje..imamo pravo da glasamo za tri slike ili kako ?
 
Fibi3:
Bogami, bilo mi je jako tesko odluciti se za tri najbolje. Kako, kad su sve fantasticne? Da znate samo koliko puta sam pisala, pa skrabala, dopisivala, pa opet precrtavala... :lol:
Jedva cekam novu temu. Ali ko ce da doceka 5 dana... dugo bre... :)


Ja jos razmisljam, a sto se tice vremena, novi pobednik moze da promeni rokove...;) ovaj put nista od toga. cekamo 15. u ponoc....
 
Ovo nase takmicenje je prilicno razvuceno i dugo trajno,
predlazem da mu damo malo zivosti i tempa :

1. prijem slika od ponedeljka do petka
2. glasanje subota i nedelja

tako da bi imali jednu temu nedeljno,ovako se vec i zaboravi

PS Mozda bi samo za takmicenje,kao izuzetak, mogli uvesti thumbnail-ove od 600x400 max
 
Posto nemamo svi fotke u shteku, nekom treba i malo vremena. Deset dana je ok, po mom misljenju. Drugo, ako glasanje traje dva dana, uglavnom ce glasati ucesnici. Ne znam, cemu bi sluzio isforsirani tempo.

Najbolje sad da sprovedemo anketu za koriscenje thumbnailova kad je u pitanju takmicenje, hocemo li ove od 600x400 ili manje mozda.
 
Miki mi je javio da je resio da malo putuje po belom svetu da bi se odmorio od nas.

Salim se. :p

Posto nece imati pristup forumu, mene je imenovao za njegovog zamenika. Pokusacu da to odradim u "mikijevskom" fazonu.
U ponedeljak pre podne necu moci, tako da cu obracunati poene i postaviti ih ili u nedelju uvece, ili u ponedeljak posle podne.
 

Back
Top