Predlog za moderatora i ucesnike foruma

danez...posto vidim da si ti tu...
a verovatno se i razumes u to...da te pitam...

kako je pocelo..na kraju necu ni poslati sliku za takmichenje :lol:
juce sam pokusala da uploadujem par fotki na photobucket..posto uvek njega koristim..i imam mali ilion slika tamo uploadovano....ali nesto nije htelo...kaze slika uploadovana..ali je nema...i tako par puta..mislila sam da je mozda do neta...ali evo...danas opet isto..nece uopste da mi uploaduje nijednu sliku koju sam ja slikala mojim foto-om...a stavim nesot bzvz...i ono uploaduje...
zvuci glupo..ali kao da me tera neki maler..nervira me sad to....
i danas sam slikala nebo....kako je super....bas je neobicno..i vrata..i krovove.....i te slike sam htela da uploadujem..ono nece...
sta mislis ti ? :-?
 
Ne bih znao da ti kazem zasto photobucket ne radi kod tebe, mislim da sam danas nesto bacio tamo i sve je proslo ok, da nisi pogresila sifru?Mada je to malo verovatno.
Ako photobucket bas nece da saradjuje s tobom, a ti skokni do www.imageshack.us gde ti ne treba registracija i prebaci tamo fotke koje zelis, pa ih kasnije kad sa bucketom sve bude kako treba postujuj tamo.Nadam se da ces uspeti.
 
Ma pusti kreativnosti na volju, meni je malo bezveze da moram da pazim da moram da uramim svaki motiv u 600 x xy, moze sve i bez toga da prodje,kao sto i ide dalje cela stvar.Naravno nadam se da nisam preterao sa 1200 stranicom.Ipak mislim da je sve pregledno.A i poneka pravila su tu da bi se prekrsila :-)
 
Ej, ajde da ovaj konkurs prodje ovako kako smo poceli, da ne pricamo mnogo nego da radimo, imamo vec 21 sliku, za sledeci put cemo znati sta nam valja menjati.....

Nemojte sve ovo da uzimate isuvise ozbiljno, pa ovo je ipak igra....

I jos nesto jos samo 7 dana a neki jos nisu nista stavili...
STA CEKATE.... limun....
 
slobce:
S obzirom na dinamiku desavanja, mozda bi bilo bolje da slanje i glasanje traju po 5 dana, a da krajem meseca od pobednika biramo fotku meseca ili slicno?

Slazem se potpuno,imali bi tri igrice mesecno,ovo je ipak malo razvuceno.

A ipak bih insistirao na pravilu "jedan autor-jedna slika",
neka svako bude i malo sam svoj ziri i sam odabere onu za koju misli da je bolja,a ne samo da popunjava broj slika,pa sta prodje - prodje,
a jake teme,gde ima mnogo zainteresovanih i dobrih radova,mogu i da se ponavljaju.(npr. slobodna1,2,3 ...portreti 1,2,3..,macro,zalazak i sl.ali ne u istom mesecu)

P.S. Ja bi od sutra vec glasao :roll:
 
Zbog lakse obrade prelazem da se glasa po sledecem sablonu (copy/paste) ili obrnuto :

III nagrada - 1 poen user: ............................foto no.1 (ili 2)

II nagrada - 3 poena user: ............................foto no.1 (ili 2)

I nagrada - 5 poena user: ..........................foto no.1 (ili 2)

Komentari,pohvale,kao i kritike su dozvoljeni i veoma dobro dosli, posle izvrsenog glasanja, da se ne shvati kao pritisak na clanove zirija (tj.sve nas)
 
http://s199.photobucket.com/albums/aa233/pogledudaljinu/

OVO JE ADRESA GDE MOZETE POGLEDATI SVE SLIKE NA JEDNOM MESTU..

BICE ZGODNO ZA GLASANJE A BICE I AZURIRANO.

PRVA TRI BROJA U NAZIVU SLIKE SU BROJ PORUKE, PA ZATO MOLIM JOMINIJA DA NISTA NE BRISE NEGO DA JEDNOSTAVNO PORUKE KOJE NEMAJU U SEBI FOTOGRAFIJU IGNORISEMO I DA NE ODGOVARAMO NI NA KAKVA PITANJA I KOMENTARE....

I NEMOJTE GLASATI DO 25. JER BICE JOS DOSTA DOBRIH SLIKA
 

Back
Top