ПРЕДЛОГ ВЛАДИ СРБИЈЕ "Шта чинити..."

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Поштована г-до Ви ти вајни представници овог НАШЕГ СРБСКОГ НАРОДА требало би следеће кораке да учините.Све државе које буду прихватиле тј. које подпомажу интерес "НЕЗАВИСНОСТИ" у истом моменту сав њихов и њихових представника у нашој земљи посед на нашим просторима конфисковати.
Значи све господо надам се да ме разумете и то учинити без неког Фолирања и Увијања.
Ах да и само једно питање:
Продали сте Смедеревску топионицу "УС челику" где они држе паре које праве преко наше Фирме-Фирми у нашим Банкама или у њиховим?
Замолио бих све да доставе Идеје "Шта чинити..."
ХВАЛА
 
Molim te, umoljavam te, ispravi pravopisne greske.Nema smisla, stvarno.


Нећеш ти разумети Каламу ни са ни без правописних грешака, и зато престани човеку да спамујеш сваки пост!!!!!!!!!!
icon8.gif
icon8.gif
icon8.gif


Мислиш ваљда да си духовит...
 
Upravo tako, a od mobilizacije bi se sakrili u misiju rupu.Da misle nesto da urade, ne bi tupili po forumima, nego bi vec bili na Kosovu.

Pa da OPET cela Srbija pljuje po njima kada se vrate, kao i po onima koji su ginuli za svoju prekodrinsku i prekodunavsku braću!
Prvo ćemo pustiti da 'IZGUBITE' KiM, a onda čekati da nas molite za intervenciju, najbolje preko referenduma!:D:D
 
Upravo tako, a od mobilizacije bi se sakrili u misiju rupu.Da misle nesto da urade, ne bi tupili po forumima, nego bi vec bili na Kosovu.

Dobro dobro, znamo mi da vi zuti imate oprobane metode bezanja u kukuruz i preko grane pa cekate amnestiju da opet nastavite da solite pamet o odbrani. Ej, vi da solite pamet patriotama o mobilizaciji i odbrani zemlje.. stvarno si dopustate svasta. P asad kad bibial mobilizacija prvi bi nagrnuli na granicu u demonstracije protiv toga, sakrivali se u ds konacelarijama itd.

Ja sam patriota ali mi ne pada na pamet da idem u rat a da se vi zuti izlezavate u Bgd i da mi u ledja zabijate noz i pravite se pametni dok ja u rovu sedim, da s eimevate kako ste vi fancy a ja blatanjav. AKO dodje do rata, ne mrdam iz kuce i jedva cekam da Siprati dodju u Bgd, da se i vi malo opametite, da i vi osetite zort, pa da onda vidim vasu pamet i vasu politiku.

O Boze, izdajnici prigovaraju patriotama o odbrani !

Lol... licemeru jedan, najobicniji :lol:
 
Upravo tako, a od mobilizacije bi se sakrili u misiju rupu.Da misle nesto da urade, ne bi tupili po forumima, nego bi vec bili na Kosovu.

Nemoj ti da se sekiras kad ce da se ode na Kosovo, ti ces sigurno da odes! Pa za sad svi sede po forumima jer nije proglasena mobilizacija, za tvoju informaciju.
Bitno je da se ukinu mnoga prava svima onima koji hoce da se kriju po misjim rupama, da ne pricam o platama, pravu glasa itd. itd.
 
paljenje skupstine,smena aktuelnog rezima, uvodjenje vojne uprave, vojna intervencija na Kosovo, vesanje svih dezertera (tipa "svetolik tripkovic") na terazije...............................................................

Ovo mi nesto mnogo lici na 5. oktobar, pogotovu prvi deo...

Nisu svi kao vi pa da vesaju ljude po ulicama, za svaki zlocin i krivicu postoji valjda zatvor.

Samo bolesnim umovima, zadojenim osvetom i mrznjom prema Srbima i braci moze da padne ovakva ideja na pamet!
 
Ovo mi nesto mnogo lici na 5. oktobar, pogotovu prvi deo...

Nisu svi kao vi pa da vesaju ljude po ulicama, za svaki zlocin i krivicu postoji valjda zatvor.

Samo bolesnim umovima, zadojenim osvetom i mrznjom prema Srbima i braci moze da padne ovakva ideja na pamet!
Da, ali ajde da sagledamo situaciju realno.
Da li zaista u Srbiji može nešto umove prosvetliti osim vojne hunte??
Pa ovaj narod je totalno zabrazdio.
Čitaš li šta pišu po forumu. Ej bre, pa njima je drago što se Kosovo otcepljuje.
Takvima ne pomaže ništa sem ...uostalom, zatvori i sudstvo neće još duuuugo raditi kako traba, ako ikad i prorade.
Ja mogu da razumem ogorčenost ljudi i da razumem zašto predlažu silu.
 
Da, ali ajde da sagledamo situaciju realno.
Da li zaista u Srbiji može nešto umove prosvetliti osim vojne hunte??
Pa ovaj narod je totalno zabrazdio.
Čitaš li šta pišu po forumu. Ej bre, pa njima je drago što se Kosovo otcepljuje.
Takvima ne pomaže ništa sem ...uostalom, zatvori i sudstvo neće još duuuugo raditi kako traba, ako ikad i prorade.
Ja mogu da razumem ogorčenost ljudi i da razumem zašto predlažu silu.

Ovo su posledice toga buduci Srbija nikada nije bila ozbiljna zemlja.
 
Da, ali ajde da sagledamo situaciju realno.
Da li zaista u Srbiji može nešto umove prosvetliti osim vojne hunte??
Pa ovaj narod je totalno zabrazdio.
Čitaš li šta pišu po forumu. Ej bre, pa njima je drago što se Kosovo otcepljuje.
Takvima ne pomaže ništa sem ...uostalom, zatvori i sudstvo neće još duuuugo raditi kako traba, ako ikad i prorade.

Ja mogu da razumem ogorčenost ljudi i da razumem zašto predlažu silu.
pa meni nije drago sto se Kosovo otcepljuje ustvari zabole me za isto al ne vidim kako bi kaznjavali nekoga zato sto mu je licno drago i nedrago zbog necega , zar to nije subjektivno osecanje ?
 
pa meni nije drago sto se Kosovo otcepljuje ustvari zabole me za isto al ne vidim kako bi kaznjavali nekoga zato sto mu je licno drago i nedrago zbog necega , zar to nije subjektivno osecanje ?

Moj subjektivan osecaj je da si ti izdajnik.
Da je ovo normalna drzava i da imamo normalnu Vladu,svako protiv ustavno delovanje bilo bi sankcionisano.Tako da bi i ti bio sankcionisan.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top