Prečica do kreveta

Fei Li

Zainteresovan član
Poruka
156
Eh, uplovio sam u vezu sa novom devojkom.

Fizički san snova za moj ukus, liči na Katarinu Grujić (bez silikona u grudima i usnama ofc), psihički devojka sa stavom, uz to još i školovana i ima svoj dinar, u startu sam se pitao šta vidi na meni... što je sada prošlost, pa normalno da je samnom, nisam ni ja bilo ko.

Nema svrhe da ovde krijem anonimno, otkidam na nju.

Za sad smo se samo ljubili u javnosti, ali čim krenem da je malo 'vatam ne da mi.
Očigledno hoće da se još trudim oko nje.
Ja u tome ne vidim poentu, na kraju ćemo svakako završiti u krevetu, odrasli smo ljudi sa potrebama.

Neki savet kako da prekinem ovo mučenje i povalim je kao čovek pa da onda normalno nastavimo vezu ?
 
Ja 31, ona 24.

Da, samo smo se ljubili, ja joj nudim da prespava kod mene a ona nađe neki izgovor... Plus živi sama a ne zove.
Mislio sam prvo da su možda oni dani u mesecu ali to traje već 10-tak dana i noći jel...
Videli smo se 5 puta do sada, poljubac pao na drugom sastanku, jeste malo konzervativnija ili se bar takvom pravi kad je sa mnom, ali je definitivno devojka za duže veze i mislim da hoće da se još trudim što je meni vrlo glupo...

Samo hoću da konzumiramo vezu kao ljudi pa da nastavimo opuštenije jer generalno mislim da ovo ima potencijal za nešto više.
 
Не знам баш, ово је већ трећа - четврта девојка за годину дана за коју ти мислиш да је потенцијал за нешто више.

Druga.

A ova prva, kolegenica, mi je prećutala izuzetno bitnu stvar pre nego što smo otpočeli vezu, da sam znao ne bih se ni smuvao sa njom.

Ovo stvarno može da bude prava stvar, pun sam nekog optimizma, mada videćemo
 
Eh, uplovio sam u vezu sa novom devojkom.

Fizički san snova za moj ukus, liči na Katarinu Grujić (bez silikona u grudima i usnama ofc), psihički devojka sa stavom, uz to još i školovana i ima svoj dinar, u startu sam se pitao šta vidi na meni... što je sada prošlost, pa normalno da je samnom, nisam ni ja bilo ko.

Nema svrhe da ovde krijem anonimno, otkidam na nju.

Za sad smo se samo ljubili u javnosti, ali čim krenem da je malo 'vatam ne da mi.
Očigledno hoće da se još trudim oko nje.
Ja u tome ne vidim poentu, na kraju ćemo svakako završiti u krevetu, odrasli smo ljudi sa potrebama.

Neki savet kako da prekinem ovo mučenje i povalim je kao čovek pa da onda normalno nastavimo vezu ?
O pa čestitam

Ja sam se jednom davno bješe ljubila i kako je to bio momak koji je mom srcu baš odgovarao u naletu tog ljubljane njegove se ruke nađoše na ...nije bitno ....
Sa njom nešto nije uredu .....
 
Ja 31, ona 24.

Da, samo smo se ljubili, ja joj nudim da prespava kod mene a ona nađe neki izgovor... Plus živi sama a ne zove.
Mislio sam prvo da su možda oni dani u mesecu ali to traje već 10-tak dana i noći jel...
Videli smo se 5 puta do sada, poljubac pao na drugom sastanku, jeste malo konzervativnija ili se bar takvom pravi kad je sa mnom, ali je definitivno devojka za duže veze i mislim da hoće da se još trudim što je meni vrlo glupo...

Samo hoću da konzumiramo vezu kao ljudi pa da nastavimo opuštenije jer generalno mislim da ovo ima potencijal za nešto više.
Pa videli ste se tek 5 puta.
Nije to ono kao u filmovima - treci sastanak, pa sex.
Kod obazrivijih devojaka to je stvar poverenja. Ako vec u startu nema velike seksualne privlacnosti koja krsi sve obzire i strahove.
Polako i ne na valjuj kao sivonja. :) :)
 
Ono što se stvarno pitam je da li ja nju zaista seksualno privlačim ?
Trebalo bi, jer znam da privlačim druge, imam opcije. Ali je ona prva.
Takođe, na izlascima mi je davala komplimente po pitanju izgleda.

I drugo, očekivao sam da kod ovih mlađih generacija stvari idu brže, kad ono njet.
Ili možda i idu, ali ova u stvari ne želi sa mnom...
 
Ono što se stvarno pitam je da li ja nju zaista seksualno privlačim ?
Trebalo bi, jer znam da privlačim druge, imam opcije. Ali je ona prva.
Takođe, na izlascima mi je davala komplimente po pitanju izgleda.

I drugo, očekivao sam da kod ovih mlađih generacija stvari idu brže, kad ono njet.
Ili možda i idu, ali ova u stvari ne želi sa mnom...
50-50 su šanse, strpi se još malo, žene vole da se malograđanski nećkaju (ovo zvuči mizogino, ali nije obećavam)
još par izlazaka, pa ako neće, menjaj.
 
Ono što se stvarno pitam je da li ja nju zaista seksualno privlačim ?
Trebalo bi, jer znam da privlačim druge, imam opcije. Ali je ona prva.
Takođe, na izlascima mi je davala komplimente po pitanju izgleda.

I drugo, očekivao sam da kod ovih mlađih generacija stvari idu brže, kad ono njet.
Ili možda i idu, ali ova u stvari ne želi sa mnom...
Misli da si uobrazen i da menjas zenske ko carape. Udri joj kontru. Kazi da joj da je cenis kao licnost, zahvali se za te komplimente i nabaci joj da idete kod tebe da gledate neki dosadan umetnicki jevropski film i stvarnom zivotu a da se ne tripuje u vezi seksa, jer ti nije u opste bitno vex zelis da se izvalis sa njom i uzivas u momentima.
 
Za sad smo se samo ljubili u javnosti, ali čim krenem da je malo 'vatam ne da mi.
Očigledno hoće da se još trudim oko nje.
Ja u tome ne vidim poentu, na kraju ćemo svakako završiti u krevetu, odrasli smo ljudi sa potrebama.

Neki savet kako da prekinem ovo mučenje i povalim je kao čovek pa da onda normalno nastavimo vezu ?

Ukoliko je stidljiva, a moguce je, moraces da cekas. Ako neces da cekas, moraces da trazis drugu. Sta bi ti uradio u toj situaciju? Je l bi cekao ili bi trazio drugu?

Jesi razmisljao o tome da joj kazes da zelis da spavas s njom?
 

Back
Top