Ваша највећа љубав до сада

И бојим се да нисам довољно добар писац да дубину емоције које имам преточим у речи.
Ово није баш истина. Знам сигурно да имаш песму на блговима која је објаснила. :D
 
Ako sada volim, ostali su deo sećanja. Ako i dalje mislim da sam nekog pre 10 god više volela, onda živim negde u prošlosti... a tako se ne živi, ne samo da mislim tako već i osećam. Sadašnja osoba je tu, prošle su prošle. Svaka ljubav je specifična. Možda sam više patila i plakala za nekim pre 20 god, ali to ne znači da je to bila veća ljubav, samo sam bila neiskusnija i ranjivija npr. E sad, kod nekih ljudi se neko baš izdvaja, poštujem. Ne kažem da toga nema.
 
Ako sada volim, ostali su deo sećanja. Ako i dalje mislim da sam nekog pre 10 god više volela, onda živim negde u prošlosti... a tako se ne živi, ne samo da mislim tako već i osećam. Sadašnja osoba je tu, prošle su prošle. Svaka ljubav je specifična. Možda sam više patila i plakala za nekim pre 20 god, ali to ne znači da je to bila veća ljubav, samo sam bila neiskusnija i ranjivija npr. E sad, kod nekih ljudi se neko baš izdvaja, poštujem. Ne kažem da toga nema.
добро
 
Ako sada volim, ostali su deo sećanja. Ako i dalje mislim da sam nekog pre 10 god više volela, onda živim negde u prošlosti... a tako se ne živi, ne samo da mislim tako već i osećam. Sadašnja osoba je tu, prošle su prošle. Svaka ljubav je specifična. Možda sam više patila i plakala za nekim pre 20 god, ali to ne znači da je to bila veća ljubav, samo sam bila neiskusnija i ranjivija npr. E sad, kod nekih ljudi se neko baš izdvaja, poštujem. Ne kažem da toga nema.
Tako nekako
Zato je meni ovaj trenutno najveca ljubav
 
Са тобом сам сазнао шта јесте и шта није љубав.
Многе су године за нама. И данас осјетим срећу сваки пут када ти погледам лице.
Са мало рјечи, много кажеш. Благословени смо што смо се срели.
Моја си амајлија.
Па шта је ово?
Само си ти капетане са својом највећим љубављу?
Сви остали нешто памтимо и као жалимо.
Ваљда вођени оном...све праве су љубави тужне...
 
Па шта је ово?
Само си ти капетане са својом највећим љубављу?
Сви остали нешто памтимо и као жалимо.
Ваљда вођени оном...све праве су љубави тужне...
Знаш и сам да су благословени они двоје који су једно другом највећа љубав у животу, те дочекају заједно да остаре, са оним између, дјеца па унуци... То заједништво у добру и злу, са гомилом драгоцених успомена на припадност једно другом. Заједнички порази и побједе.
Знаш као и ја да је то реткост.
То је сан који се најчешће неће остварити, то је реалност. Често се људима догађа да упознају , проживе највећу љубав, те наставе живот без ње. Оснују породицу са другим. Знам људе такве. Наставе свој животни пут. Када се осврну уназад погледају , та њихова највећа љубав из даљине им обасјава пут. И ту ђе су стигли су због тога што је та највећа љубав управо остала тамо ђе јесте. Ђе би били да је са њима то не мође нико знати нити желе да замишљају, јер је БОЛНО.
Чак и кад потпуно пеболе особу, не преболе та осјећања, дубока, каква после тога велики број људи више није досегао.

Живот је то. некад људи морају да бирају, између своје највеће љубави и себе самих, снова,своје будуће дјеце, свог живота. Понекад морају да псуте своју највећу љубав, да одустану од ње...Некад имаш веће снове и очекивања у животу него што можеш да их сотвариш са својом највећом љубави. Сви смо јединке, некад ми нијесмо нашим највећим љубавима највећа љубав били из њених неких снова, планова или чега већ...

Али , живот је то.

Нас двоје рецимо и данас редовно одлазимо до једног хаустора, између два улаза , где на фасадним циглама, на зиду, стоје разни графити , а испод једног се још увјек назиру и читају наша имена и оно срце....
То сам спрејом исписао са 17,5 година.


Огормна већина људи има своје највеће љубави или име које изговоре када помисле на овакву тему...
Код тебе је то Ирена. Код неког Марија.
Те Ирене , Марије без обзира колико болно било увјек понесу оно што их чини највећима и то у нама побједи. Ти моменти та осјећања надмаше сву бол. Јер је то поента човјековог битисања. Човјек је знаш и сам најјача ''животиња'' јер може свашта да прегура.
 
Samo jednom se ljubi
Sve je ostalo varka
Često udes nam grubi
Šale zbijati zna

Zato mislimo načas
Da je to ljubav žarka
Al' taj žar prođe začas
Kao blijeda slika sna

Tad nam se ljubav
U misli vraća
I svatko shvaća
Njen pravi žar

Samo jednom se ljubi
I tad srce izgara
Kad se taj plam izgubi
Tad i prestaje sav čar

Kad nam se ljubav
U misli vraća
I svatko shvaća
Njen pravi žar

Samo jednom se ljubi
I tad srce izgara
Kad se taj plam izgubi
Tad i prestaje sav žar

Tad i prestaje sav žar
 
Опишите вашу највећу љубав. Ваша осјећања. Може и за бившу или садашњу.

Брате ти баш желиш да нас сатреш са сећањима.
Толико је велика да је не могу заборавити.
А немогу је заборавити јер сам пресисо на њу,
а она ме ладила ко Ојмјакон своје становништво.
 

Back
Top