Pravoslavna delegacija u Vatikanu

marlоn:
moram da stavim da bi flober bio to što je bio, a ti da bi skupio suknje i zavukao se u misju rupu ko madam bovari...:D jer to je ono sto si, palanacki malogradjanin koji je neveran pre svega prema sebi.... :D:D:D


ajde prestani da se hvalis kako si procitao madam bovari...o palanackom duhu mogao bi da procitas, mada ne bi razumeo, nama mnogo blizeg radomira konstantinovica...i, smiri se...vidim da si uzbudjen...sta sam sve uradio eremitici, dragecu, andreici , sekircetu i ostalim pajtoncicima, pa se ne nerviraju...spremaju gradivo...da odgovaraju na nekom od moji narednih intelektualnih casova....
 
eIvin:
je l' smo se dogovorili da me ne zoveš tako? neprijatno mi je.

pa, da...setio sam se...ti si, ipak, marloncic...ili, ipak, ne....jer je marloncic klisnuo s foruma...pre ce biti da te je samo marloncic isturio...na onom isturenom delu...njegovog tela...koji je nudio iredentistima....da bih te ja, tako isturenog intelektualno izbubecao....e da on ne bi stradao...u neravnopravnoj intelektualnoj borbi sa mnom....
 
Analiticar60:
pa, da...setio sam se..

je l' jesi? nisi skroz posenilio, odlično.

Analiticar60:
.ti si, ipak, marloncic...ili, ipak, ne....jer je marloncic klisnuo s foruma...pre ce biti da te je samo marloncic isturio...na onom isturenom delu...njegovog tela.
.

to nikako nije moguće, jer, koliko vidim, taj istureni deo tela ti ne izlazi iz usta. čoveče, odmori malo, preforsiraćeš se.

Analiticar60:
intelektualno izbubecao

ne laskaj sebi. ti ne bi bio u stanju da ‚‚intelektualno izbubecaš" ni retardiranog petogodišnjaka. ipak taj dvocifreni iq nosi neka ograničenja. prihvati ih. svet će ti biti lepše mesto, kada se pomiriš sa sobom.
 
eIvin:
je l' jesi? nisi skroz posenilio, odlično.
to nikako nije moguće, jer, koliko vidim, taj istureni deo tela ti ne izlazi iz usta. čoveče, odmori malo, preforsiraćeš se.
ne laskaj sebi. ti ne bi bio u stanju da ‚‚intelektualno izbubecaš" ni retardiranog petogodišnjaka. ipak taj dvocifreni iq nosi neka ograničenja. prihvati ih. svet će ti biti lepše mesto, kada se pomiriš sa sobom.

elvincic je bio odlicno krenuo...ali sam predosecao da ce me razocarati...tako da cu videti sta cu da mu radim...mada je toliko iznerviran...da pise nepovezano...zbog cega mi je nekako intelektualno grogi...psuje i vredja...i ne da da raspravljamo o postavljenoj temi....zbog cega ocekujem da ga onaj jomini naspica s ovog casnog, intelektualnog i, nadasve, postenog foruma...
 
Analiticar60:
elvincic je bio odlicno krenuo...ali sam predosecao da ce me razocarati...tako da cu videti sta cu da mu radim...mada je toliko iznerviran...da pise nepovezano...zbog cega mi je nekako intelektualno grogi...psuje i vredja...i ne da da raspravljamo o postavljenoj temi....zbog cega ocekujem da ga onaj jomini naspica s ovog casnog, intelektualnog i, nadasve, postenog foruma...

dvocifreni, to si smišljao 12 minuta? au...
da nisi malo slagao u niku, a? priznaj, dodao si makar dvadeset.
 
Prvo OSTRO protestujem sto je dozvoljena upotreba korisnickog naloga cije je ime jako slicno imenu moga korisnickog naloga i POTPUNO SE DISTANCIRAM OD PISANIJA koja su se pojevila pod nickom analiticar60.
No, da se vratim na temu..... Mislim da je suvise tendeciozno pisanje o Vatikanu na ovom Forumu, narocito od strane pojedinih ucesnika koji u svojoj mrznji prema RKC idu i dotle da vrse i popis pokretne i nepokretne imovine pomenute Crkve Hristove.
Smatram da je posve normalno da dodje do ujedinjenja dve izvorne hriscanske Crkve jer obe na gotovo isti nacin slave jednoga ISTOGA BOGA! Da je tako bilo u Evropi, gotovo sam sigurna da bi demografska slika sveta sada bila posve drugacija. Toga je bio svestan i poslednji vizantijski car koji je, savetujuci sina na samrti da sklopi uniju Pravoslavne i Rimokatolicke Crkve mudro rekao: Otvori pregovore o uniji, ali oduglovaci jer nikada neces pomiriti oholost Grka i nadmenost Latina....
Sada se te stvari, srecom svakoga dana mijenjaju...Do ujedinjenja dolazi postepeno i taj proces ne moze biti zaustavljen ni u Srbiji pod uticajem konzervativnih snaga okupljenih oko SRS i DSS.
 
Је ли аналитичаре, ти беше оно - Херцеговина, Пељешац, реци ми које си се године "приволио крижу" ?

Уз то реци ми јел колоне на тракторима у бегу још увек сматраш за агресоре ?
 
Zarathustra:
Је ли аналитичаре, ти беше оно - Херцеговина, Пељешац, реци ми које си се године "приволио крижу" ?

Krstu (križu) sam se privoleo 40 dana po rođenju! :D

Уз то реци ми јел колоне на тракторима у бегу још увек сматраш за агресоре ?

Kolone traktora smatram kao posledicu jedne politike koja je Srbijom vladala od 1990-2000. godine. Tada je Srbija prešla put od Nebeske države do države naterane u blato, nažalost.
:sad: :shock:
 
Чуј, анал-литичару, да ти појасним на франци пошто мис'им да нас опасно за'ебаваш с оним првим ником а кад си добио, онда си се "профинио". Ево ја ћу онако најфиније на франци као пре пар месеци:

Tu sais quoi anal-lêcheur, j'ai entendu que tu aimes être enculé et que tu aimes sucer les battons, c'est vrai ça ? Alors le célibat a commencé à vous bien géner et c'est pour ça que vous éxiger l'union pour que vous ne restez pas seuls maintenant ? :) Mais non vous vous trompez les orthodoxes sont des croyants droits pas crevés comme vous ! ;)

Сваки пут кад будеш почео да нас смараш са унијом и твојим/вашим агресивним фазонима који се не лепе овде, почастићу те онако културно на француском, како ти и доликује, ок ? :)
 
Zarathustra:
Вређао си људе са својим првим ником на првих неколико страна...
.... ала си наиван ко француска собарица ;-) .... који ти је следећи ник ??

Misliš da je ANALITICAR60 moj nick???????? Grdno se varaš, prijatelju....Uostalom, obrati se modu, proveriće i objaviti da li sam to ja ili ne.... A vređanje na jeziku koji ne razumijem ima još jaču težinu no vređanja na srpskom. Ako si muško, kaži što misliš na našem jeziku, pa shodno tome i odgovaraj za posledice napisanog...A ne ovako kao žena :shock: ....
 

Back
Top