Pravoslavna delegacija u Vatikanu

neboysha:
u srpskom pravoslavlju ne postoji uskrs postoji samo vaskrs. Zivotinja uskrsava a covek vaskrsne.
PRAVOSLAVNA CRKVA OVDA JE NAJSTARIJA
ZVEZDA SRBIJA NIKAD JUGOSLAVIJA
Ti si malo konfuzan momak kad bogohulis spomninjanjem u istom postu pravoslavlje ,Srbiju i crvenu zvezdu koja je upravo najvise satirala ova prva dva ..Znam je da su vama roditelji govorili da treba ta volite druga Titu i Crvenu Zvezdu koju je Tita i stvorio da bi njegovi komisti imali za koga da navijaju .Tako da dovodjenje u vezu Srbije i pravoslavlja sa odvratnim komunistickim isprdcima poput Zvezde i Partizana je cisto bogohuljenje i ruganje desetinama hiljad casnih Srba koje su pobili nosioci te zvezde kojoj klices .Znam da vam je zao ali Tito je umro pre 26. a komunizam je mrtav takodje odavno tako da vase klicanje Crvenim Zvedama i Partizanima vise nema smisla.
 
marlоn:
ju ju ju sta ovaj sve zna... :D paz kad držiš to u ustima, ne pričaj... jel te tako tata ucio...

obistini se ono sto sam rekao eremitici...marloncic mu uzima prvo mesto u psovanju...jos ako mu preotme titulu u gluposti...marloncic ce uzeti duplu krunu....pa ko ce mu sta takvom smeti...nevaspitan, a budala...svak ce ga zaobilaziti....ovako i marloncica cu intelektualno da mlatim....sve dok od njega ne napravim potpunu budaletinu....zbog cega ce biti jako nesrecan...jer ce forumasi bezati od njega...kao hodza od groba....
 
~Petar~:
anal.itichar..ovo sam ti bio napisao pre njegove opaske...i ne menja sustinu ljigavog sto si rekao...
to nije ljigavo, perice....to je patriotski odgovor....onima koji bi da istrebe nas prave srbe...pa makar to bilo u obliku sajber istrebljenja...koje zagovara marloncic...time sto je trazio od moderatora da me iskljuci....da bi on mogao da ostane sam...nevaspitan....i glup....a ti, izgleda, pretendujes da mu se pridruzis....zato, ne moze nas niko toliko istrebiti... koliko se nas pametnih srba moze pojaviti..da prevaspitavaju nevaspitane...a da opamecuju glupe....
 
marlоn:
Videti kako jedan covjek sudi drugome - za mene je to tako smesan prizor da bih mogao puci od smeha, kad ne bih osecao sazaljenje.

Flober...

šetaj volino....

vidi ti marloncica...sad me gadja i floberom....mada se nakacio na hrvatski sajt...pa mesa ekavski i ijekavski....zbog cega je sada svima jasno da je marloncic pripadnik resavske skole...koja se bavila prepisivanjem....pa da ga jos malo poucim...ako hoces da budes pametan, moras biti i vaspitan....zato u istom tekstu, ako mislis da ti dam prelaznu, ne stavljaj flobera i volinu....jer ce forumasi odmah uociti da nimalo ne licis na flobera...zbog cega ce te poslati na pale...da te okrenu na raznju...sto je sudbina svakog pravog srpskog rodoljubivog vola...
 

Back
Top