Pravi razlozi? - Mladić i Karadžić

Nema tu nikakve misterije. Koga ili šta će da traži HAG,EU ili MZ zavisi od toga šta će im pasti na pamet. Prvo je Slobodan Milošević : "Dajte njega i gotova stvar." Kako je ko "padao" tako su izmišljali nove. Nove izgovore.

Važno je bilo a i jeste pronaći dobar izgovor (za nazovi međunarodnu zajednicu) kojim bi se Srbija i dalje gnječila. Prosto ko pasulj.

Nikada nisu rekli da je izrucivanje Slobe jedino sto se od nas zahteva.

I ta logika, ceo svet je protiv nas zato sto su ljubomorni jer smo mi nebeski narod 8)
 
Original postavio DeteSunca
Kakav bi čovek trpio da mu se žena i deca svakodnevno maltretiraju na najrazličitije načine?

Pitanje sasvim povezano i racionalno, slazem se.....
Imaju tri varijante odgovora:
-Ili su ili je mrtav, psihicki ili fizicki.
-Oni sto ih cuvaju su po pitanju kontakta istih sa porodicom veoma restriktivni.........
-Ili su ipak na bilo kakav nacin u kontaktu sa porodicom (softificirana tehnologija) onih sto ih cuvaju da su prosto "neuhvatljivi".

Tako da ovde nije u pitanju "kakvi su oni ljudi ili pojedinacno Covek" vec kakva je nagodba u pitanju ako u opste sa njima ista postoji, vec sa onima od (zna se kad).........

Mada prva crta varijante moze samo dati odgovor da je svako od dvojice nekad bio Covek...........
Ma zabole glava.........

Ako nista od ovog nije tacno..................neko ce bar kad tad znati ono sto mi sada necemo moci................
 
Ja mislim da tu imamo tri igraca: Zapad, Srbiju i Hag. E sad, Hag bi vrlo voleo da se i Mladic i Karadzic nadju u istom. Zapadu ne bi bilo bas drago da se Karadzic nadje u Seveningenu, jerbo bi, opicen kakav jeste, izlanuo stogod o dilovima koje je pravio sa njima. A i dobro dodje da se s vremena na vreme pritisnu Srbija i RS. Sto se Mladica tice, njegovo neizrucivanje nema veze sa patriotizmom ili srpskim junacima kao sto kaze Ha-Nocri, nego je Mladic, za razliku od Karadze, bio Slobin covek i kao takav je znao prljave poslove Srbije u to vreme. Kostunici (a i svima nama) je mnogo jeftinije da nas Zapad i Karla vecno cimaju oko njega nego da se on nesto izlane pred kamerama.
 
Ja mislim da tu imamo tri igraca: Zapad, Srbiju i Hag. E sad, Hag bi vrlo voleo da se i Mladic i Karadzic nadju u istom. Zapadu ne bi bilo bas drago da se Karadzic nadje u Seveningenu, jerbo bi, opicen kakav jeste, izlanuo stogod o dilovima koje je pravio sa njima. A i dobro dodje da se s vremena na vreme pritisnu Srbija i RS. Sto se Mladica tice, njegovo neizrucivanje nema veze sa patriotizmom ili srpskim junacima kao sto kaze Ha-Nocri, nego je Mladic, za razliku od Karadze, bio Slobin covek i kao takav je znao prljave poslove Srbije u to vreme. Kostunici (a i svima nama) je mnogo jeftinije da nas Zapad i Karla vecno cimaju oko njega nego da se on nesto izlane pred kamerama.

Kako nema veze sa "patriJotizmom"?! Pa zar nije BIA glavna u toj "potrazi" za RM?! A ko je na celu BIA?! PA taj covek je ucestvovao u skrivanju Mladica do 2003.. Sve je to farsa. Volja ni ne postoji da se uhasi(ne nadje) RM.
 
Kako nema veze sa "patriJotizmom"?! Pa zar nije BIA glavna u toj "potrazi" za RM?! A ko je na celu BIA?! PA taj covek je ucestvovao u skrivanju Mladica do 2003.. Sve je to farsa. Volja ni ne postoji da se uhasi(ne nadje) RM.
OK, ja samo kazem da ga ne kriju oni zato sto su patriote ili patriJote, vec da bi zastitili svoje guzice, a bogami i nase (ne zato sto smo im mi posebno mili & dragi, nego, eto, poklopilo se). Jerbo ako oni njega izruce, sta sprecava debelog djenerala da ih prituzi sta su sve radili '90-tih? A posledice ne bi bile zayebane samo po njih, vec i po drzavu.

@yopa
zasto mislis da je Hag odvojen od Zapada? mozda bi mogli da kazemo da oni kojih se to tice ne govore bas sve Hagu?
Haski Tribunal jeste osnovao Zapad, ali se po slucaju Holbruka i Karadze jasno vidi da su im interesi dosta cesto suprotni. Mislim da je Zapadu dosta bitno da Tribunal ne kopa suvise duboko, jer bise mogli okriti njihovi dilovi sa Karadzicem, Tudjmanom, Alijom, itd... Da su pri'apsili ovu dvojicu zadnjih, npr, vrlo verovatno bi se otkrilo da su pojedine Zapadne drzave bile saucesnik u svercovanju Al Kaide u Bosnu.
 
OK, ja samo kazem da ga ne kriju oni zato sto su patriote ili patriJote, vec da bi zastitili svoje guzice, a bogami i nase (ne zato sto smo im mi posebno mili & dragi, nego, eto, poklopilo se). Jerbo ako oni njega izruce, sta sprecava debelog djenerala da ih prituzi sta su sve radili '90-tih? A posledice ne bi bile zayebane samo po njih, vec i po drzavu.

Ne znam kako nama odgovara da nam ratni zlocinci tumaraju ulicama. I ne vidim kako oni sa hapsenjem Mladica stete sebi.Bili bi pohvaljeni od nase vlasni(dela vlasti) i MZ.

I ne znam sta moze Mladic da kaze o MZ. Da Holandjani nisu sprecili genocid koji je on izvrsio?!
 
Haski Tribunal jeste osnovao Zapad, ali se po slucaju Holbruka i Karadze jasno vidi da su im interesi dosta cesto suprotni. Mislim da je Zapadu dosta bitno da Tribunal ne kopa suvise duboko, jer bise mogli okriti njihovi dilovi sa Karadzicem, Tudjmanom, Alijom, itd... Da su pri'apsili ovu dvojicu zadnjih, npr, vrlo verovatno bi se otkrilo da su pojedine Zapadne drzave bile saucesnik u svercovanju Al Kaide u Bosnu.

hm, iz ovoga mozemo da probudimo i teoriju zavere...Zapad je "sklopio ugovor" sa Tudjmanom, Izetbegovicem i na kraju sa Milosevicem, pa su sva trojica otisli Bogu na istinu pre bilo kakve presude ili osude...?
 
Možda da pročitate ovaj vic:
Sarajevo, rat, ciča zima. Uhvatio se red ispred pekare, hljeba nema, a ljudi cupkaju. Poslije dva sata proviri Suljo kroz šubu i upita:"Ima li Srba u redu?" Par njih podiže ruku, a on im reče da za njih nema hljeba i da idu kućama. Poslijew još dva sata ponovi se sve, ali ovaj put otjera Hrvate. Nakon šest sati izađe Suljo i reče: "Ajte ljudi kući, nema hljeba danas." Kad neko iz mase promrmlja: "Srbi opet najbolje prođoše."

Ha ha ha, super. :D
 
hehe... video sam danas u Blicu. Dobar.

Samo to nije tacno. Kustunjavi zna gde je Mladic. Pa do 2003 je bio na utakmicama, na tribinama. Svi znali. Znaju i sada. Ali nije patriJotski da ga izruce. Kako to da izdaju srBskoga junaka 8-)

Da, da... Koštunjavi zna... Eto, kada on nije bio premijer Mladić se pojavljivao na utakmicama, a posle toga ni traga ni glasa od njega - sasvim siguran dokaz da Koštunjavi zna gde je.
 
Zanimljiv članak na BBC-ju. Ko zna engleski neka se, makar površno, pozabavi.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7062288.stm

Uglavnom radi se o tom famoznom dogovoru između Karadžića i Holbruka. Čak ima i svedok koji tvrdi da je taj dokument video i da on postoji.

Nije ni čudo što ga Ameri nikada nisu našli, niti će ga naći. To bi razotkrilo sve njihove prljave igre kojima je ova svinjarija vrhunac.
 

Back
Top