Dobro došli u forum "Pozorište"!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dobro jutro, može kafica?

- - - - - - - - - -

tea_getty.jpg
 
Boze, iz dokonosti nabasah na ovaj forum, ali imam potrebu da odgovorim na ovaj post (ako ga nikad i ne vidis, nema veze, prosto moram svoje da ispunim). Strasno je da nabrajas renomirane glumce u istom kosu sa estradnim licnostima. Strasno je da ti u isti kos spadaju Jevtovic, Brajovic, Cvijanovic, Bosiljcic... Ljudi koji su, svaki u svom zanru, uzasno mnogo doprineli profesiji. Najstrasnije je da sebi dopustis da sa profesionalnim glumcima u nabrajanje stavis Djosu, koji je amater. Pored bilo kakve kulturne institucije prosao nije, a o studijama da ne pricamo. Prvo pamet u glavu, onda stav i argumenti, a tek onda lupetaj po drustvenim mrezama.
Srdacan pozdrav,
za nesto sto se nadam da posle deset godina zaista ne mislis (jer bi bilo deprimirajuce)

Opet si dokona...evo... i ja sam :zcepanje:... završila si dramaturgiju na privatnom fakultetu - kažeš... pa misliš da si Bogomdana da vaspitavaš oko sebe rečima: ..."a tek onda lupetaj po društvenim mrežama". Dramaturg treba da ima toplo srce, maštu, kulturu... samim tim kraći jezik... eto...i ja iz dokonosti tebi ovo pišem...delim savet besplatno, pa ako slučajno iz dokonosti navratiš nekad....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top