poznata srpska voditeljka pronađena MRTVA u stanu u Beogradu: Bojana Janković se proslavila u kultnoj emisiji

Sensei

Master
Moderator
Poruka
76.972
Voditeljka Bojana Janković (bivše Nikolić), koja se proslavila kao voditeljka Pinkove kultne emisije "City", pronađena je mrtva u jednom stanu u Beogradu.

javlja Kurir.rs/Telegraf

1713554636239.png
 
Naciju je šokirala vest da je preminula Bojana Janković, nekada popularna voditeljka City kluba.

Ona je svoj posao obavljala vrlo uspešno zajedno sa Boškom Jakovljevićem koji se oglasio za Kurir povodom tragedije.


Bojana Nikolić
FOTO: PRINTSCREEN FACEBOOK
- Sad ste me zatekli. Jedno vreme smo sarađivali, u šoku sam zaista ne znam šta bih vam rekao. To je divna žena, zasita sam u neverici i ne znam šta bih vam rekao u ovom trenutku - bio je vidno uznemiren voditelj.
 
Bojana je bila udata za Ognjena Jankovića, frontmena popularnog rep sastava Beogradski sindikat.

Par je poslednji put u javnosti viđen 2022. na premijeri filma "Zlatni dečko", a tačku na svoj odnos zvanično su stavili u maju 2023. godine.

Nakon sporazumnog razvoda ostali su u dobrim odnosima i zajedno su vodili računa o njihovo dvoje dece.

Muzičar je tad anapustio stan u kome su živeli, ali svaki slobodan trenutak koristio da bude sa svojim naslednicama.

Kurir / Espreso / Preneo: Lazar Stanušić

1713556506678.png
 
Bojana je bila udata za Ognjena Jankovića, frontmena popularnog rep sastava Beogradski sindikat.

Par je poslednji put u javnosti viđen 2022. na premijeri filma "Zlatni dečko", a tačku na svoj odnos zvanično su stavili u maju 2023. godine.

Nakon sporazumnog razvoda ostali su u dobrim odnosima i zajedno su vodili računa o njihovo dvoje dece.

Muzičar je tad anapustio stan u kome su živeli, ali svaki slobodan trenutak koristio da bude sa svojim naslednicama.

Kurir / Espreso / Preneo: Lazar Stanušić

Pogledajte prilog 1533857
Jel ima nesto o siroj familiji?
 
Bojana se proslavila kao voditeljka Pinkove kultne emisije "City", koji su mnogi u Srbiji obožavali.

Sa njom je pomenutu emisiju svojevremeno vodila i Biljana Obradović koja se za Kurir sada oglasila.

- Nama se svima duša cepa. Ja sam Ivanu i Bojanu upoznala na fakultetu političkih nauka. Nakon toga sam Ivanu venčala kada se udala za Edina Škorića. Družili smo se, vodile zajedno Siti klub, Siti i ono po čemu mogu da pamtim Bojanu jeste da pozitivnije osobe od nje nema i da je uvek bila spremna da pomogne. Čula sam da je teško podnela šta joj se dešavalo i ne mogu da opišem bol koji imam.

1713558048181.png
 
Čim ne kažu šta je uzrok smrti to smrdi na neki overdose.:roll:
Tako deluje.
Nadam se da grešim btw.
Isto.
Ali vrv je jasno.
Ko zna,ovo je bas nakon sto ju je Ognjen ostavio zbog one uzasne devojke.
https://www.gloria.rs/zvezde/vesti/...ium=referral&utm_source=ug.contentexchange.me
Mozda nije mogla to da podnese i eto 💔.

Mesam njegovu bivsu zenu sa Biljanom Obradovic,uopste se ne secam Bojane Nikolic udato Jankovic koja je vodila Siti,znam Bosko Jakovljevic je bio voditelj Sitija.
 

Back
Top