Quantcast

Poznajete li licno nekoga ko je imao ili ima korona virus?

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
16.107
Pitanje za one koji su izgubili čulo mirisa kod kovida: posle koliko dana ste opet mogli da osećate miris?
Ja nisam licno ali znam nekoliko ljudi koji su gubili...Koleginica dve nedelje apsolutno nista nije osecala,kao papir da zvace. Kolega je posle 3-4 dana poceo da pomalo oseca ukuse,negde posle nedelju se vratilo na staro.Sve je individualno...

markons82

Elita
Poruka
15.213
Pitanje za one koji su izgubili čulo mirisa kod kovida: posle koliko dana ste opet mogli da osećate miris?
Ja odlezao pre par nedelja. Miris izgubio posle par dana, postepeno gubio al nikad do kraja, mogao sam da osetim jake miris ( recimo aceton) dok ukus nisam gubio. A vratio se nekih 90%, znaci ne osetim intezitetom kojim sam pre. Bratov komsija recimo je imao u avgustu I jos uvek nije dobio miris I ukus...

Nemesis

Buduća legenda
Poruka
32.247
I ja sad mogu jake mirise da osetim, ali ovo ostalo, slabo.
Nekima koji su izgubili isto miris, lekari su prepisivali ovo: https://www.apotekasrbotrade.rs/srp...slTJplIPr6odHsZJW2gAa30sgRSCevGK7DeqnbJmXDR0U

Ne znam da li je neko koristio i da li pomaže.
Ja sam to dobila uz vitamin C, cink i D3, da pijem, kad sam saznala da sam pozitivna.
Ispila kutiju. Ne znam da l je pomoglo nekako.
Iako sam bila zarazena polovinom oktobra, jos uvek se ne osecam dobro.
Sad pijem Ge 132+ za imunitet.

Nemesis

Buduća legenda
Poruka
32.247
Dadose mi neke 3 kutije vitamina i to je to...od simptoma imao prvi dan temperaturu 37.2 i neki osecaj u grlu kaao da imam nesto u grlu tako recimo...i delimicni zapusen nos...od subote mi krenulo to,juce se testirao i pozitivan...za sad bez bolova ili bilo cega drugog sem eto zapusenog nosa....moram mirovati al kako cu 2 sedmice to ne znam haha
Isto je bilo i meni na pocetku, al mi se pogorsalo posle 10. dana od zarazavanja. Onda me je sve zivo bolelo. Samo sam mogla da lezim.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.