Poziv na...

gost 113085

Elita
Poruka
17.207
...sex u troje :zper:


Elem, dobih takav poziv prije par sati od djevojke koju sam upoznala sinoc, a momka joj znam dva dana duze...
I onda razmishljam kako je debilno poslati nekome takvu poruku, a onda kontam kao da postoji bolji pristup...

I?...Da li ste dobili poziv za tako neshto i kako je to bilo sroceno? Da li ste znali te osobe? Da li ste prihvatili? :rumenko:

I takoooo :)
 
Da, radila san sa kolegicom.. bila je ljubavnica malom ,debelom, bogatom, dlakavom bankaru.. on je nagovorija da me pita.. i ceka za šankom odg, ona jadna pocrvenila od muke.. nije uspila dovršit recenicu do kraja ..skonatal san šta oce rec.. bilo mi je žao nje .. kako mu podilazi ..
rekla sam mu da se stavi u pismo i pošalje u PM.

Inace, ne zanima me takva vrsta sexa jer san presebicna za to.
 
Da, radila san sa kolegicom.. bila je ljubavnica malom ,debelom, bogatom, dlakavom bankaru.. on je nagovorija da me pita.. i ceka za šankom odg, ona jadna pocrvenila od muke.. nije uspila dovršit recenicu do kraja ..skonatal san šta oce rec.. bilo mi je žao nje .. kako mu podilazi ..
rekla sam mu da se stavi u pismo i pošalje u PM.

Inace, ne zanima me takva vrsta sexa jer san presebicna za to.

ljubomorna
 
a dobro, ja sam ovaj poziv kulturno odbila...

ali me bacilo u razmishljanje...kako dolazi do seksa u troje...spontano? kako? nije mi jasno...u svakom slucaju ovako pitati mi je bezze....

Lako bb...Odes u Nocni Club ili Disko sa drugaricom ...Igrate sa nekim zgodnim deckom....on vas pozove kod njega u stan na pice i zezanje...i ...upotrebi mastu sta se dalje desava lol haha ;P

Ja sam tako radio kada su me startovale dve ribe ..ne znam za druge ...;xD

BTW ..to se zove Treesome ;DDD
 
...sex u troje :zper:


Elem, dobih takav poziv prije par sati od djevojke koju sam upoznala sinoc, a momka joj znam dva dana duze...
I onda razmishljam kako je debilno poslati nekome takvu poruku, a onda kontam kao da postoji bolji pristup...

I?...Da li ste dobili poziv za tako neshto i kako je to bilo sroceno? Da li ste znali te osobe? Da li ste prihvatili? :rumenko:

I takoooo :)
Dobila sam poziv od osobe sa kojom sam nekad davno bila u šemi, da se upustim u trojku s njim i njegovom sadašnjom. Upoznala sam je, lepo smo ćaskale o cipelama i sl, al kad je trebalo preći s reči na dela, nisam mogla i otišla sam kući. :neutral:
 
...sex u troje :zper:


Elem, dobih takav poziv prije par sati od djevojke koju sam upoznala sinoc, a momka joj znam dva dana duze...
I onda razmishljam kako je debilno poslati nekome takvu poruku, a onda kontam kao da postoji bolji pristup...

I?...Da li ste dobili poziv za tako neshto i kako je to bilo sroceno? Da li ste znali te osobe? Da li ste prihvatili? :rumenko:

I takoooo :)

Nisam dobila takav poziv...da jesam, ne bih prihvatila. Jedan muškarac - jedna žena, meni sasvim dovoljno.z:)
 
Iskreno, radio sam to. Ali mi nije ni najmanje bilo stalo ni do jedne. Da je bilo gram emocija prema bar jednoj nema šanse.

Ako je još volim, pa brate nema ni keva da je ljubi za rođendanz:lol:
 
Ne, desilo se. Nisu bile normalne okolnosti. Nemam pojma kako se to radi u normalnim okolnostima :D

Suviše sam ja staromodan za to. Meni je vrhunac erotike biti sa voljenom osobom sam, negde gde nema spoljašnjih uticaja, tipa posao, itd. Npr na moru, planini
 

Back
Top