Poziv na...

e srce moje drago :)))))) najpametnije :)))
nego drz se ti kurSa kojim si poshla :)))))))

ma znam ja sve to, nije tema o tome :)

vec o tome, na koji nacin uopshte dodje do seksa u troje...neshto nisam prije razmishljala o tome...

ono pozovu te na veceru, pa poslije ti ponude da se malo odmorish poslije jela, i u po hrkanja skoce na tebe oboje :)))) zamisli :))))

...sex u troje :zper:

Elem, dobih takav poziv prije par sati od djevojke koju sam upoznala sinoc, a momka joj znam dva dana duze...
I onda razmishljam kako je debilno poslati nekome takvu poruku, a onda kontam kao da postoji bolji pristup...

I?...Da li ste dobili poziv za tako neshto i kako je to bilo sroceno? Da li ste znali te osobe? Da li ste prihvatili? :rumenko:

I takoooo :)

A čuj, pa meni je jednom stiglo pismo sa ,otprilike , sledećom sadržinom "Poštovani , da li bi bili ljubazni da sa mojom ženom učinite isto ono što i sa mojom sestrom sinoć, uz moje učešće. Unapred zahvalan na vašem vremenu i trudu "

Elem, dobih takav poziv prije par sati od djevojke koju sam upoznala sinoc, a momka joj znam dva dana duze...
I onda razmishljam kako je debilno poslati nekome takvu poruku, a onda kontam kao da postoji bolji pristup...

I?...Da li ste dobili poziv za tako neshto i kako je to bilo sroceno? Da li ste znali te osobe? Da li ste prihvatili? :rumenko:

.....machko al si ti fatalna kad dobijash takve poruke posle nekoliko dana ...........auuuuuuuuuuu znachi zrachish i dominirash (shto bi rekli neki )............:)

Mislim da srbija nije jos dorasla za sex u troje i vishe, pitam se koliko je zreo ovde i sex u dvoje, previshe je laznog morala ovde, sa jedne strane se psuje boga u svakoj recenici, mrzi i proklinje sve i svakog no kad se spomene sex odjedom svima andjeoski kolutic se pojavi na glavi ... :neutral:

Back