Poziv na...

:per: Pa isto tako i nama nije bas najprivlacnije da se slucajno "dodirnes" sa "timskim kolegom" u zaru borbe :per::per::per::per::per::per:

Inace taj cimer mi je rekao da kada je to oprobao,za vreme DP osecali su jedan drugog ,nesto kao dvocilindricni motor :cepanje::cepanje::cepanje:

Pa mi se zato malo to sve onako i zgadilo z:mrgreen:

Nije mi jasno sad, zasto je medu top muskim fantazijama da probaju grupnjak. Evo i ovdje vecina je ZA, ali kombinacija sa vise djevojaka. Gdje je ta ravnopravnost?
Najbolje da se svi drze 1 ~ 1. :D opet, svako sam odlucuje sta se desava u njegovom krevetcu. :D

Nije mi jasno sad, zasto je medu top muskim fantazijama da probaju grupnjak. Evo i ovdje vecina je ZA, ali kombinacija sa vise djevojaka. Gdje je ta ravnopravnost?
Najbolje da se svi drze 1 ~ 1. :D opet, svako sam odlucuje sta se desava u njegovom krevetcu. :D

Hmmm ja kontam da kada su dva momka i jedna devojka,momcima je veca frka zbog toga kome ce devojka u toj "igri" posvetiti vise paznje,ko od njih dvojice ima vecu "alatku",...itd tj ko ce joj se vise svideti,kome ce vise starsti devojka da da,dok je ovaj drugi,...pa nekako porazen,ne znam kao kod zivotinja

Hmmm ja kontam da kada su dva momka i jedna devojka,momcima je veca frka zbog toga kome ce devojka u toj "igri" posvetiti vise paznje,ko od njih dvojice ima vecu "alatku",...itd tj ko ce joj se vise svideti,kome ce vise starsti devojka da da,dok je ovaj drugi,...pa nekako porazen,ne znam kao kod zivotinja

Sad to dode ko neko takmicenje...

Sad to dode ko neko takmicenje...

Ne ne ne uopste nisam tako mislio,znaci ozbiljno kuckam ne zezam se.Paaaa recimo sasvim sigurno dodje kao neki izazov,pa razmisli malo...evo primer dve devojke,i decko,jedna mora vise da mu se svidi od druge pa ce sa njom i strasniji da bude tj strasnije ce da je "testerise" z:mrgreen: pa i dok tu drugu j...e ili ti bambusa ovu ce onako sa vise zara da gleda...

z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen: Ma perverzna i uvrnuta situacija skroz he he heda si sa nekim u trojci a da mu se taj tvoj "timski igrac" vise svidja ..... sujeta...ufff i to zenska npr he he he

O5 kazem vredi probati,ko sme taj moze :zcool:

Ne ne ne uopste nisam tako mislio,znaci ozbiljno kuckam ne zezam se.Paaaa recimo sasvim sigurno dodje kao neki izazov,pa razmisli malo...evo primer dve devojke,i decko,jedna mora vise da mu se svidi od druge pa ce sa njom i strasniji da bude tj strasnije ce da je "testerise" z:mrgreen: pa i dok tu drugu j...e ili ti bambusa ovu ce onako sa vise zara da gleda...

z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen: Ma perverzna i uvrnuta situacija skroz he he heda si sa nekim u trojci a da mu se taj tvoj "timski igrac" vise svidja ..... sujeta...ufff i to zenska npr he he he

O5 kazem vredi probati,ko sme taj moze :zcool:

ako vec uvrnuta situacija...zamisli da se decko osjeti suvisnim, pa umjesto timskog igraca...postane posmatrac? :D

...sex u troje :zper:

Elem, dobih takav poziv prije par sati od djevojke koju sam upoznala sinoc, a momka joj znam dva dana duze...
I onda razmishljam kako je debilno poslati nekome takvu poruku, a onda kontam kao da postoji bolji pristup...

I?...Da li ste dobili poziv za tako neshto i kako je to bilo sroceno? Da li ste znali te osobe? Da li ste prihvatili? :rumenko:

I takoooo :)
Nisam dobio poziv. Sam sam pitao vise devojaka hoce li samnom u trojku. Samo dve su pristale

Back