Poze

..vrdas, vrdas..:lol:
To nije viteski, ja da ti kazem...

Да се вратимо теми.
Јел волиш када те са стране, или од позади, мушкарац ухвати за косу, врат или ти убаци пар прстију у уста, или ти шапне пар прљавих речи ?
 
Да се вратимо теми.
Јел волиш када те са стране, или од позади, мушкарац ухвати за косу, врат или ти убаци пар прстију у уста, или ти шапне пар прљавих речи ?
Kad me neko pita jel volis..ja kazem ne volim...
 
Пробај то шамарање.
Када се дан гаси и тама наступи, шапни свом партнеру, љубавнику, или рандом лику у лифту, бусу или Максију: “Желела бих да ме ишамараш курццем.”

Видећеш, уживаћеш.
Samo da se covek ne obruka i lupi je po nosu, toliko mu se moze.
 

Prilozi

  • 812pJBtUtDL._AC_SL1500_.jpg
    812pJBtUtDL._AC_SL1500_.jpg
    123,6 KB · Pregleda: 5
..
Partnerica u koju će partner penetrirati mora se postaviti na laktove i koljena kao što bi se postavila za doggy style".

"Partner tada prebacuje noge preko leđa partnerice dok gleda u suprotnom smjeru i umeće penis spuštajući bokove. Kako bi se pogurao, partner će morati izvesti mini sklekove pa je izdržljivost jako bitna"
:trlja:
Dok se utrefi prođe ćejf.
Ma idi begaj, ne pokušavajte ovo kod kuće. :zkez:
 
..
Partnerica u koju će partner penetrirati mora se postaviti na laktove i koljena kao što bi se postavila za doggy style".

"Partner tada prebacuje noge preko leđa partnerice dok gleda u suprotnom smjeru i umeće penis spuštajući bokove. Kako bi se pogurao, partner će morati izvesti mini sklekove pa je izdržljivost jako bitna"
Ma kakav je ovo cirkus 🤣
 
Деда је живео у неким другим временима, када је пиччка диктирала услове и водила ратове.
Данас фалус влада, у мору гњецавих јазаваца и дрогоша, здрав мушкарац стоји као див!
Добра китта бира!
Здрав мушкарац је проћелав, оклембесане трбушине и руке му ко грисине?
Камо лепе среће да сам рођена у та друга времена.
 
Sta te jaja udaraju u bradu?

..volis da vredjas zene...

Jedno je podrediti zenu sebi a drugo je ponizavati je. Zena nepogresivo oseca razliku za razliku od vecine muskaraca.
Onaj muskarac koji zna tu razliku, uziva sa svakom zenom i od svake zene moze da uzme ono sto zeli...
Onaj bilmez koji nema pojma i ponizava zenu ponizavanja i izivljavanja radi, jer mu je neko rekao
da tako treba i da to zene vole, treba da se leci jer je tu neki psiho problem u pitanju..
 
..volis da vredjas zene...

Jedno je podrediti zenu sebi a drugo je ponizavati je. Zena nepogresivo oseca razliku za razliku od vecine muskaraca.
Onaj muskarac koji zna tu razliku, uziva sa svakom zenom i od svake zene moze da uzme ono sto zeli...
Onaj bilmez koji nema pojma i ponizava zenu ponizavanja i izivljavanja radi, jer mu je neko rekao
da tako treba i da to zene vole, treba da se leci jer je tu neki psiho problem u pitanju.
Tesko da od coveka, koji pije alkohol redovno, i koji je ili pijan ili pripit, kad ga neka zena pozove, kako sam pise, mozes ocekivati dubokoumnu filozofiju i introspekciju. Tuzno..
 

Back
Top